خوانندگی

شروع موضوع توسط مجتبی مولوی ‏8/9/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک خوانندگی تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. مجتبی مولوی

مجتبی مولوی

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من صدای خوبی دارم...باید چیکار کنم؟ کجا برم؟

2. khiyari

khiyari عضو سایت

امتیازات:
    +72 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام دوست من. اینکه شما صدای خوبی دارید به تنهایی واسه خواننده شدن کافی نیست یه سری کلاس و دوره هایی هست که باید اونها رو بگذرونید (کلاس های سلفژ، صداسازی، ...) تا از روی اصولش و راه علمی به هدفتون برسید. و مورد دیگه اینکه حتما نواختن یه ساز رو یاد بگیرید. هم اینکه به پیشرفتتون کمک میکنه هم سواد موسیقیایی شما بالاتر میره.
    من در همین حد تونستم راهنماییت کنم منتظر جوابهای دیگر دوستان باش
    موفق باشید

3. M@JiD

M@JiD عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +179 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    علاوه بر نکاتی که جناب khiyari گفتن،به نظر من باید پول و سرمایه هم داشته باشی.چون الان دیگه اکثر خواننده ها خودشون باید مخارج خوانندگی رو ،مثل تنظیم و میکس ومستر و ترانه و رکوردو....بپردازن.چون الان دیگه شرکتهای انتشار موزیک مخصوصا برای تازه کارا مخارجی که قبلا به عهده می گرفتن و نمی گیرن.بدلبل اینکه دیگه سودی بابت آلبوم نمی برن و فقط از طریق کنسرتا می تونن برای خودشون پول سازی کنن .برا همین رو هر کسی سرمایه گذاری نمی کنن و اگه اینکارو بکنن روی کنسرتای اون خواننده که باید خیلی طرفدار برا خودش دست و پا کرده باشه ،این ریسکو می کنن.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. takras

takras عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -1
    نرم افزار:
    sonar
    دوست عزیز قطعه ای از صدای خودتونو برای دانلود بزارین .

5. ashkan-mirzaee

ashkan-mirzaee عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, studio_one
    سلام به همهدرپاسخ به دوست خوبم باید بگم که خیلی سرمایه چندانی هم نمیخوای.الان شما فرض کنید یکی صداش خوبه واستعداد خوبی داره.اگه هزینه پخش 3الی 4تا تک آهنگ رو داشته باشه ومردم صداشو بپسندن اینبار دیگه کار براش خیلی آسونه ومیتونه باشرکت های خوبی قرارداد امضا کنه .پس فقط هزینه چند تا آهنگ اولو خودت میدی وقتی مجاز بشی دیگه خرج آلبوم وانتشار اون رو شرکت ها به عهده میگیرن مثله روال همیشگی که الن هم همینطوره هیچ وقت یه خواننده توان مالی انتشار آلبوم با تشراژ مثلا 500هزارتا نیس پس همون شرکت خرجشو به عهده داره ودرنهایت سود هم میکنه اه یه حساب سرانگشتی بکنید برای هر دیسک فوقش 1000تومن هزینه بشه که اونجا هر کدوم 2500به فروش میره اگه همه چی خوب پیش بره خواننده که خیلی نه ولی شرکت سوده خوبی میکنه.پس کسی که میخواد خواننده بشه اگه واقعا استعداد داشته باشه کارش یه جورایی تضمیه.البته این نظر منه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. HADIDELL

HADIDELL عضو سایت

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    اگه کرج بودی،میتونستم برات یه آهنگ رو با 200تومن جمعش کنم(یعنی:آهنگسازی،تنظیم و ضبط)به شرط اینکه شعر با خودت باشه..... دوستان هم دقیقا درست میگن وقتی حداقل با 5 .6 تا آهنگ شناخته بشی میتونی زودتر از قبل پیشرفت کنی.... من تورو به گروه خوانندگان آماتور دعوت کردم... موفق باشی...

7. ali_hamidi

ali_hamidi عضو سایت

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    این دیگه چه جور سوالیه ؟

بهتون پیشنهاد می کنم به تاپیک های دیگه هم سر بزنید چون مشابه سوار شما n+1 بار پرسیده شده

بنده پیشنهادم این هست که صداتون رو اینجا بزارید تا نظرات بنده و دیگر دوستان هم بشنوید!

و حتما چند استاد آواز شناسایی کنید و برید خیلی محکم براشون بخونید تا نظرشون رو بگن

در ضمن لطفا از این به بعد سعی کنید سوالاتتون رو به شکل بهتری مطرح کنید

موفق باشید :)

8. suymun

suymun عضو سایت

شغل :
    مدرس،آهنگساز،تنظیم کننده ونوازنده
    امتیازات:
    +69 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام دوستان هرکس فکر میکنه صدای خوبی داره بهش تبریک میگم ولی خوانندگی فقط به صدای خوب نیست . صدای خوب و خواننده خوب مثل دونده خوب و فوتبالیست خوب میمونه. اگر صدای خوب دارید یک آهنگ سفارش بدید و توی استودیو بخونید . در اون زمان میتونید بگید که خواننده هستید یا نه.

9. hamid_f

hamid_f عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    منو به گروه خوانندگان آماتور دعوت می کنی؟
    مرسی

10. a_navid

a_navid

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با سلام خدمت همه دوستای گلم.می خواستم نظرتون و درباره صدام بدونم.البته تو این 26.27 سالی که از خدا گرفتم زیاد خوندم ولی همیشه تعریف و تمجید از اطرافیانم که البته همشونم محترم هستند برام محک و معیار واقعی نبوده.دوست دارم آدمایی مثل شما که به هر طریق،تو شرایط مختلف واسه موزیک زحمت می کشید و همتون برام قابل احترامید نظر خودتون و در مورد صدام بگید.من 16 ساله که پیانو می زنم که مسلما زدن و شنیدن تک تک نت ها راهنمای خوبی در زمینه خوانندگی برام بوده.دلم می خواد از ته دلتون نظرتون و بهم بگید.نظر واقعیتون رو بفرمایید.همتون بزرگوار و استاد من هستید.البته اینم بگم که این آهنگ و که گذاشتم اسمش جوونی اثر آقای شمایی زاده ست.که روی پیانو،البته با یه میکروفون فوق العاده مبتدی با لپ تاپ تو اتاق معمولیم خوندم.
    http://upload.persian-music.org/images/xw61ewir4j9e9xmwj25.mp3

بارگذاری...