خوانندگی خانم ها

شروع موضوع توسط سوفیا.. ‏1/6/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک خوانندگی خانم ها تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. سوفیا..

سوفیا.. عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    من سرچ کردم ولی تاپیکی در مورد خوانندگی خانم ها پیدا نکردم,به هر حال اگر تکراریه ببخشید
    من 24 سالمه و خیلی به خوانندگی علاقه دارم,حدود 2 سال هم هست که گیتار پاپ میزنم
    راستش در مورد خوانندگی سوال ندارم چون میدونم چطور باید صدام رو تقویت کنم
    مشکل اصلیم اینه که آیا تلاش های من به عنوان یه دختر تو ایران نتیجه میده یا اینکه برای خوندن باید به فکر مهاجرت به کشور های دیگه باشم؟؟ راستش گاهی اوقات دلسرد میشم و فکر میکنم دارم تلاش بیهوده میکنم
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:smile (2):

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  2. delta38

delta38 عضو سایت

امتیازات:
    +451 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام و درود

باید خدمت شما عرض کنم که اصلا هنر توی ایران ارزشی نداره نه فقط خوانندی خانم ها بلکه هنر در هر سبکی

تلاشتون بیهوده نیست ... هر کسی اگه برای رسیدن به کاری تلاش کنه بیهوده نیست حتی اگه شما 1 دقیقه تلاش کنید پیشرفت محسوب میشه

درسته که توی کشور های دیگه دستتون باز تره برای هنر و همچنین ازتون بیشتر استقبال میشه توی ایران هم استقبال میشه ولی به دلیل بعضی مشکلات که خودتون میدونید نمیشه

من هم خودم نوازنده متال هستم و گاهی اوقات نا امید میشم از کارم,
    هرچند اطرافیان بهم میگن فایده نداره ... و تا دست به ساز میزنم میگن ساکتش کن
    چند بار هم شده بود که کل سازمو جمع کرده بودم ولی 24 ساعته نشده بود که نتونستم بدونش زندگی کنم
    ولی همیشه تلاش میکنم به امید اینکه یک روزی بتونم بند تشکلی بدم حالا چه اینجا چه اونور

ولی میتونید تلاش کنید برای یک روزی .... و مهم اینه که امیدتون را از دست ندید
    تجربه نشون داده هر کسی به چیزی علاقه درونی و قلبی داشته بهش رسیده
    اگه بهش علاقه دارید مطمئن باشید بهش میرسید

علاقه مهمه .... حالا اگه از بالا بالا اجازه بدن یا ندن ... اگه دادن دستشون درد نکنه اگه ندادن هم مشکلی نیست میریم زیر زمین رکورد میکنیم

در مورد مهاجرت به کشور دیگه ... اره خوبه حتی من هم خیلی به فکرش بودم ولی نه سر سری و بی هوا و بلکه از راه قانونی و درست ... و هم پولشو داشته باشید هم اشنا و اشنایی داشته باشید

به امید اینکه همه ی هنر مندان بتونن ازادانه و بدون محدودیت پیشرفت کنن

موفق و پیروز باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 7
  3. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,093 / 3 / -3
    درود بر شما.
    از اون جا که خود بنده زیاد پیگیر این موضوع بودم تجربه های خوبی دارم که در اختیارتون قرار میدم.

از اون جا که در ایران در رابطه با موسیقی سخت گیری های شدیدی وجود داره در گذشته اصلا در رابطه با کار های مجاز نمیشد از صدای خانم حرفی زد.
    اما با گذشت زمان دیدیم که گروه هایی بودن که از هم خوان های خانم (مانند گروه آرین) استفاده کردند که این خود پیشرفت بزرگی در این زمینه بود !

به نحوی که از یک زمان به بعد در کنسرت های موسیقی شاهد همخوانی خانم ها بودیم و هستیم . . .
    اما همچنان چیزی به اسم خواننده خانم در سیستم موسیقی مجاز ایران جایی نداره.

به خاطر همین موضوع باید از بحث موسیقی مجاز خودتون رو جدا کنید.
    اما بدونید که همیشه در محدودیت هاست که انسان پیشرفت میکنه به همین دلیل به هیچ عنوان نا امید نشید و به کارتون ادامه بدید.

شما اگر در حدی باشید که برای یک موسیقی حرفه ای قابل قبول باشید راه پیشرفت زیادی دارید که جزییات رو نمیتونم بیشتر توضیح بدم.
    اما باید بگم که اگر واقعا به حدی برسید که بشه اسم حرفه ای روی کارتون بزارید اتفاقا میتونید آینده خوبی داشته باشید.

و این خود بستگی به میزان تلاش و علاقه شما داره و برای رسیدن به چنین مرحله ای به جای این که موسیقی یکی از تفریحات یا سرگرمی ها و یا علایق دوم زندگیتون باشه باید تبدیل به دلیل و هدف اصلی زندگیتون بشه تا بتونید به چنین مراحلی برسید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 9
  4. kaveh79

kaveh79 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +304 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar, soundforge
    گفتنی ها رو دوستان گفتند. تنها این رو اضافه می کنم که به دلیل رقابت فشرده و همینطور بالا بودن سطح استانداردها ، به جایی رسیدن در خارج آسون نیست و در شرایط برابر و متعارف پیشرفت و مطرح شدن در همینجا بمراتب راحت تره (که البته با توجه به محدودیتهای موجود این شرایط برای خانمها متفاوته).

پیشنهاد من بشما در حال حاضر تلاش جهت ارتقا کیفی هرچه بیشتر کارتون هست با امید به روزی که فضا به اندازه ای باز بشه که شاهد هنرنمایی خوانندگان خانم در کشور خودمون باشیم.

موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  5. arsam

arsam عضو سایت

امتیازات:
    +105 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اینکه اصلا شما نتونی تو ایران کار کنی نیست،ما تو ایران گروهی بنام "ارکیده" داریم که همه نوازنده ها و حتی خواننده هم خانم هستند،اما فکر نمی کنم این گروه آلبومی منتشر کرده باشه،این گروه تا بحال کنسرتهایی رو توی ایران برگزار کردند،البته برای بانوان،برای اشنایی بیشتر با این گروه میتونید توی نت جستجو کنید.آدرس سایت رسمی گروه ارکیده:- Orkideh Band Official Website -|- The First Women's POP music Group in IRAN -|- گروه موسيقي پاپ اركيده

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏1/6/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 2
  6. mohammad joodi

mohammad joodi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +197 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    شما به عنوان خواننده مجاز نمی تونید البوم بدین ولی میتونید کنسرت مخصوص بانوان داشته باشید همچنین میتونید وکال بک یا هم خوانی داشته باشید
    ولی نوازندگی برای بانوان با اقایون فرقی نداره به شرط رعایت حجاب و...

7. payamp.k

payamp.k عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست عزیز
    مطمئن باشین با شرایطی که در حال حاضر تو کشور بر هنر موسیقی حاکمه راهی برای شما نمیمونه جز موسیقی زیرزمینی یا خارج از کشور.
    باید خودتون در مورد این مسئله قضاوت کنید که آیا اونور شرایط واسه شما فراهمه یا نه!
    یعنی کسانی هستن که از شما و صداتون حمایت کنن یا نه؟؟!
    در غیر اینصورت باید زیرزمینی ریکورد بگیرین که به نظر من اگه اینطور شروع کنین بهتره و باعث میشه تجربه بدست بیارین تا در آینده در مورد شرایط پیش رو بهتر تصمیم بگیرین!
    ولی در کل نسبت به این مسئله نظر و علاقه خودتون شرطه!
    اگه واقعا علاقه اول زندگیتون اینه حتما برین دنبالش تا به هدفتون برسین!
    یادتون نره که خواستن توانستن است

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  8. HADIDELL

HADIDELL عضو سایت

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    شما میتونید با یه خواننده مرد شروع کنید و چندتا تراک بدید بیرون....
    مگه شما حتما دنبال مجوز هستید؟؟!؟!؟
    شما هم میتونید مثل نسیم کارتون رو شروع کنید و یواش یواش پیشرفت داشته باشید...
    سوده هم یکی دیگه از خواننده های خانم هستش که کاراش عالین....
    بهتون پیشنهاد میدم خودتون رو با یه تک آهنگ نشون بدید و بعدش با خواننده های دیگه فیت بشید تا معروفیت بیاد سمت شما..
    موفق باشی
    شما رو به گروه خوانندگان آماتور دعوت میکنم....این گروه کارش رو تابستون شروع میکنه....
    موفق باشید

9. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    خانم سوفیا بستگی به این داره که شما نتیجه گرفتن را در چی ببینید
    ما تو ایران خواننده ی خانم زیاد داریم(مسلماً بدون مجوز) که دارن کار خودشون رو انجام میدن و بعضاً خیلی هم موفق بودن
    اگه شما هدفتون فقط ارائه دادن آهنگ هست همینجا هم میتونید کارتون رو انجام بدید
    ولی اگر منظورتون از به نتیجه رسیدن جنبه های اقتصادی و بیزینسی کار هست تو ایران نمیتونید کارهای زیادی انجام بدید
    از طریق ارشاد که نمیشه کاری کرد و با لیبل های خارج از کشور هم خـــــیلی سخت (خیلی خیلی سخت!)
    ولی تو ایران هم خواننده ی موفق خانم داریم طوری که حتی ممکنه خیلی ها فکر کنن که ساکن ایران نیست
    شما کارتون رو ادامه بدید،قوی هم کار کنید،شرایط خودش جفت و جور میشه!

10. سوفیا..

سوفیا.. عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستای گلم از همتون ممنونم.....خیلی بهم امید دادید,واقعا انگیزم قوی شد
    من تلاشمو میکنم و بقیه رو میسپارم به خدا...و البته روی کمک ها و راهنمایی های شما عزیزان هم خیلی حساب میکنم
    بالاخره باید بپذیریم که داریم تو یه کشور جهان سوم با همه محدودیت هاش زندگی میکنیم و چاره ای نداریم جز اینکه خودمون رو با این شرایط وفق بدیم
    به امید روزهای آزادتر

11. ali-hami

ali-hami عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با خانم یا اقای rash و darvish موافقم - جای کار هست --حتی مجاز -اما محدود - اگه به همخوانی و نوازنگی تمایل دارید میل بزنید -یا پیام بدین--تو فکر تشکیل یه گروهم--خودم خواننذه پاپ کلاسیکم

12. epitaph

epitaph عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    به نظر من این یک امتیاز فوق العاده برای وکالیست های زن ایرانیه.این که ایران وکالیست زن کم داره باعث میشه کسایی که قوی هستن خیلی راحت تر از مرد ها بیان رو بورس.نسبت وکالیست های زن به مرد در ایران خیلی کمتر از همین نسبت در غربه.این یه فرصت عالیه.مهاجرت دردی رو دوا نمیکنه.شما حتی تو ایران برا ضبط هم استودیو هایی هستن که گیر ندن.مشکلی ندارید.در بد ترین حالت میتونید با یه هزینه ی 5 6 ملیونی یه استودیو خونگی ترتیب بدید.به شرطی که کارتون خوب باشه حتما موفق میشید.تنها مشکل کنسرته و اینکه بهتره در ابتدا عکس از خودتون منتشر نکنید.بعدا که معروف شدید خارج از کشور کنسرت بذارید

بارگذاری...