خوانندگی؟

12/8/21
2
0
1
سلام
من یکسالی هست که گاهی اوقات شعر مینویسم، یه گیتار دارم و دوس دارم بتونم برای شعرهام اهنگ بسازم و رو ریتم اجرا کنم.
خودآموزم و یک ماهی هست دارم از اینترنت یاد میگیرم(تا الان آکورد های مینور و ماژور و چنتا ریتم و اسم نت ها روی فرت برد و یاد گرفتم)
توی موسیقی آماتورم و حتی دقیق نمیدونم باید چی بپرسم -_-
اولش فک میکردم کار اسونیه و چنتا اصول رو یاد بگیری حله! که فهمیدم پیچیدست
ولی در عین حال که درمورد تئوری و گام و اینچیزا خوندم بیشتر علاقه مند شدم به خودِ موسیقی.
درمورد سبک خوندنم میدونم تحریر نداره زیاد، پاپ هم نیست ، یچیز بین راک و رپ هست.

میخوام بدونم برای این هدفی که دارم باید رو چه آموزش ها و تمربن هایی تمرکز کنم .
اگه توضیحی هست که بتونه اگاهی من رو بیشتر کنه بسیار ممنون میشم.

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
186
140
43
63
مشهد
سلام
من یکسالی هست که گاهی اوقات شعر مینویسم، یه گیتار دارم و دوس دارم بتونم برای شعرهام اهنگ بسازم و رو ریتم اجرا کنم.
خودآموزم و یک ماهی هست دارم از اینترنت یاد میگیرم(تا الان آکورد های مینور و ماژور و چنتا ریتم و اسم نت ها روی فرت برد و یاد گرفتم)
توی موسیقی آماتورم و حتی دقیق نمیدونم باید چی بپرسم -_-
اولش فک میکردم کار اسونیه و چنتا اصول رو یاد بگیری حله! که فهمیدم پیچیدست
ولی در عین حال که درمورد تئوری و گام و اینچیزا خوندم بیشتر علاقه مند شدم به خودِ موسیقی.
درمورد سبک خوندنم میدونم تحریر نداره زیاد، پاپ هم نیست ، یچیز بین راک و رپ هست.

میخوام بدونم برای این هدفی که دارم باید رو چه آموزش ها و تمربن هایی تمرکز کنم .
اگه توضیحی هست که بتونه اگاهی من رو بیشتر کنه بسیار ممنون میشم.

متاسفانه خیلی از کسانی که از گرد راه میرسند بجای اینکه دنبال فراگیری اصول موسیقی باشند اول دنبال سبک میگرند که حتی ممکنه اسم اون رو ندونن
دوست من انتخاب یک شخص مطمئن و با سواد جهت اموزش
اموزش اون هم نه از راه خود اموز
وهمین طور پیگیری و تمرین در این راه شما رو به هدف خواهد رساند البته مسلما وقت ازاد در هر روز و پول به نرخ امروز
در غیر این صورت چشم بر هم نهادن همانا و درجا زدن پس از گذشت سالها همانا

12/8/21
2
0
1
متاسفانه خیلی از کسانی که از گرد راه میرسند بجای اینکه دنبال فراگیری اصول موسیقی باشند اول دنبال سبک میگرند که حتی ممکنه اسم اون رو ندونن
دوست من انتخاب یک شخص مطمئن و با سواد جهت اموزش
اموزش اون هم نه از راه خود اموز
وهمین طور پیگیری و تمرین در این راه شما رو به هدف خواهد رساند البته مسلما وقت ازاد در هر روز و پول به نرخ امروز
در غیر این صورت چشم بر هم نهادن همانا و درجا زدن پس از گذشت سالها همانا
ممنونم بابت راهنمایی
تو این فکر بودم، و الان مطمئن شدم به استاد نیاز دارم
من جیرفت جنوب استان کرمان زندگی میکنم و مدرس ها بیشتر پاپ آموزش میدن و برا اونایی خوبه که دوس دارن آهنگ های بقیه خواننده ها رو یاد بگیرن.
چجوری میتونم این شخص مطمئن و باسواد که میگین پیدا کنم
آموزش بصورت مجازی هم امکان پذیره ایا ؟

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
186
140
43
63
مشهد
شما باید از پایه شروع کنید
اساس موسیقی . موسیقی تونال یا همون موسیقی کلاسیک است
بعد از فراگیری این مکتب میتونید به خودتون در شناخت و انتخاب سبک مورد علاقه تون سریعتر برسید و در مسیر درست قدم بزارید.... چه بسا در طول راه در نظر و دیدگاه شما به طور کلی از اونچه که الان به دنبالش هستید تغییرات زیادی اتفاق بیفته

در مورد اموزش مجازی خوب امروزه به لطف وجود کرونا دلتا لمبادا و امثالهم امکان اموزش مجازی فراهم هست
فقط باید در انتخاب اون شخص شناخت و دقت کافی رو داشته باشی که البته این هم یکی از مشکلات بزرگ کسانی هست که در ابتدای راه هستند

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,506
10,777
113
55
.
دوست من، شما داری سوال میکنی "برای این هدفی که دارم باید رو چه آموزش ها و تمربن هایی تمرکز کنم". در حالیکه ما هیچ هدفی در نوشته ی شما نمیبینیم. کدوم هدف؟
شما تاپیک رو با عنوان "خوانندگی" شروع کردی، بعد پایین اومدی در مورد "شعر نوشتن" صحبت کردی، و همینطور در ادامه "نواختن گیتار" و "ساخت آهنگ"!!
ظاهراً خودت هم نمیدونی چه هدفی داری، با این حال در مورد رسیدن به اون هدفی که خودت هم نمیدونی چیه، داری از دیگران سوال میکنی! من که در نوشته های شما جز بی هدفی چیزی ندیدم.