خواندن اوج در کارهای غربی

شروع موضوع توسط DANIEL ADHAMI ‏31/8/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک خواندن اوج در کارهای غربی تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    سلام.سوالی ذهنم رو مشغول کرده.
    آیا تقلید از یه خواننده ی آمریکایی میتونه لهجه ی یک غیر آمریکایی رو شبیه لهجه ی اونها بکنه؟مثل انریکه که اصالتش اسپانیایی هست و آمریکایی میخونه.ممنون میشم راهنمایی کنن دوستان

2. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    من تخصصی در خوندن ندارم ولی راجع به لهجه گرفتن یک نکته ای هست . هرچقدر به منابع شنیداری لهجه مورد نظر زیاد گوش بدید به راحتی میتونید به اون لهجه مسلط شوید.
    در کلاسهای زبان هم به همین ترتیب هست کسانی که دوره زبان بریتش رو میبینند کمتر از شبکه های امریکایی استفاده میکننند .
    در کارهای ما هم هر موقع بازیگری قرار هست لهجه یک منطقه خاص رو داشته باشد همیشه یک بازیگر یا یک دوست بومی زحمت این کار رو میکشد و میبینید مثلا بازیگری که اصلا اشنایی با لهجه ای ندارد به راحتی و پس از یکی دو هفته تمرین جلوی دوربین کاملا به اون لهجه مسلط میشود.

3. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    یه مساله ی مهمی که هست اینه که من وقتی به لهجه ی آمریکایی صحبت میکنم واقعا میتونم بگم 80 درصد شبیه هست به لهجه ی آمریکایی و دارم بیشتر روش کار میکنم.اما نمیدونم چرا موقع خوندن کارهام به نقاط اوج خواندن که میرسم نمیتونم ترانم رو با لهجه ادا کنم.

4. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    این قضیه هیچ ارتباطی با خوندن ندارد چون کاملا مسلط نیستید
    و طبیعی هست باید داخل اون فرهنگ باشید تا بتونید به راحتی با لهجه صحبت کنید یا اینکه حداقل یک نفر با لهجه و مستقیما با شما مکالمه مستمر داشته باشد . این مطالبی هم که من گفتم نسبی هست و قطعا روشهای بهتری هست و من اطلاع زیادی ندارم چون فیلد تخصصی من چیز دیگریست ولی برای اینکه سوالت بدون جواب نباشد سعی کردم کمکت کنم.
    موفق باشی.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...