1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

خسته شدم (حمید عسگری) - رمیکس dj amirpsx

شروع موضوع توسط amirpsx ‏22/4/10 در انجمن Remix

تاپیک خسته شدم (حمید عسگری) - رمیکس dj amirpsx تالار Remix در persian-music.org.

1. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام به دوستان هنرمند و گل فوروم !! این پروژه رو تو 1 ماه تموم کردم و تمرینی هست !! بدون وکال هست تا شاید عده ای از دوستان هنر دوست خواستن رو این پروژه تمرین کنن !! آهنگ با sony Acid pro تموم شده !! و تنها پلا گین های مورد استفاده هم hypersonic و ez drummer هست امید وارم خوشتون بیاد و از این آهنگ استفاده کنید !!! جا داره اینجا از هنرمنده عزیزمون حمید عسگری تشکر کنیم !! موفق باشید !! :smile (31):
    http://www.4shared.com/audio/viHIpr2p/Remix_Hamid_asgary__khaste_sho.html

2. Sadegh_408

Sadegh_408 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    دوست عزیز فکر کنم لینک خرابه.توصیه میکنم از www.persiangig.com استفاده کنین.لینکشم مستقیمه.

3. Persian

Persian عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با تشکر و خسته نباشید.اما اکورد و بیس و ملودی اصلا همخونی نداشتن یعنی انگار هر کدوم ساز خودشون رو میزدن.اخه من خوندم روی اهنگ اما یه جوری بود حالا نظر بقیه دوستان رو هم بشنویم بد نیست

4. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام !!! خسته نباشید همگی !! راستش نمیدونم من اون اکورد و ملودی که از آهنگ آقای عسگری دستگیرم شد زدم !! تمپویه کار هم دقیقا همونه میتونید تویه DAW تون هم این اهنگ بزارید هم ماله آقایه حمید عسگری دقیقا همونه !! امتحان کنید !! اگه جایشش اشتباه بود دیگه انتظار دارم ببخشید !! :smile (70): با تشکر فراوان

5. poorya nadery

poorya nadery عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +691 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    به نظر من هم میلنگه کار
    زیاد جالب نبود البته من اهنگ رو نشنیدم اما صدای گیتار رو خوب انتخاب کرده بوودی افرین
    واقعا حس میداد اما خوب زیاد ساده بود هارمونی کار کار اصلی رو من نشنیدم با عرض پوزش

6. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام خسته نباشید !!! ممنون که کارو گوش کردین !! تشکر :smile (73): تازه پیشنهاد میکنم آهنگ آقایه حمید عسگری رو که آهنگسازش سیروانه گوش بدین !! تمپویه کارش 137 هست منم 137 گذاشتم دقیقا نمیدونم یا 136 یا 137 !! تازه قبلا هم گفتم با هر برنامه ای که کار میکنیند آهنگ من و آقای عسگری رو بزارید رویه هم ببینید دقیقا همونه !! یه دونه با وکال تنظیم میکنم میزارم واستون !! :smile (73):

7. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوستان خسته نباشید !! ببخشید یه مقداری ناخوش بودم !! مریض بودم نتونستم رمیکسه با وکالو زود تر بزارم ولی در هر حال ببخشید !! این میکس رو زدم با وکال که گوش بدید برا اینکه ببینید آهنگ درسته !! :smile (38): وکاله خودمه !! ممنون !! مسترینگ هم خودم !! اگه سوالی داشتین در خدمتم !!
    http://www.4shared.com/account/audio/nipknPkp/Remix_Hamid_Asgary_By_Dj_Amirp.html

دوستان مارو فراموش نکنند !! :smile (70): انشالله که خدا توجهی به ما هم داشته باشه !! :smile (26):

8. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
  9. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام

همگی خسته نباشید !! ببخشید !! دوستان پروژه ای که با وکال گذاشتم شرمنده زیاد روش کار نکردم چون واسه نتیجه یه بهتر کار باید تیکه تیکه ضبط میکردم و بهنرییناشو میکس مییکردم وکال یه سره ضبط شده چون سرم شلوغ بود وقت نداشتم کامل درستش کنم راستی به بیس درام هم فقط یه کیک هت و تبله بومی اضافه شده !! با تشکر از شما که کارو گوش میکنید !!

10. رضا قطب

رضا قطب عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام اقاي amirpsx ريميكستو گوش كردم از نظر من ريميكست خيلي خوبه اما وكالتو زياد روش كار نكردي به هر حال عالي بود اين نظر شخصيه منه.
    ميتوني به من پيام خصوصي بدي كارتون دارم

11. امير حسين حبيبي

امير حسين حبيبي عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    ضمن تشكر از ريميكستون, من آهنگ اصلي رو نشنيدم ولي نظري كه ميتونم بدم اينه كه وكال كاملا" فالش بود, به هر حال با تمرين هر روز بهتر ميشه حتما", خسته نباشيد به اميد شنيدن موزيكهاي رو به پيشرفت شما:smile (72):

12. Axiom

Axiom عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام من کار رو شنیدم..بیس در وسط کار همخوانی نداره..ایشالا با تمرین بیشتر بهتر بشه

13. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ممنون از نظراتتون راجب خوندنش هم بگم هیچ تمرینی نکردم که مسلط بشم به شعرش یکسره وکالرو ضبظ کردم تمریناته خوانندگیمو شروع کردم واقعا میتونم بگم که خوندن استعدادو تلاش میخواد واقعا سخته !! باید خیلی تمرین کرد ! خودتونم میدونید خواننده های ماهر الان تو کشورمون ترک هاشونو یکسره که نمیخونن مثه کنسرت !! تیکه تیکه ضبط میکنن تا نتیجه های بهترو قالب کنن !! الان فهمیدم که کسایی که کنسرت میزارن واقعا استادنو تمریناتشون سخته بر فرض مثال آقای اصفهانی که واقعا کنسرتاشو اگه گوش داده باشید میبینید که چه قدر دلنشین میخونه ! به حر حال ببخشید که بد بود با تمرین زیاد بهترش میکنم ! موفق باشید !