خرید , Headphone Amp , PerAmp , Harmonizer , Rack

  • شروع کننده موضوع string
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
26/3/10
191
14
0
مازندران
بنده به این 4 قطعه احتیاج دارم با این مشخصات, در درجه اول دست دوم اما سالم (ترجیجا!) rack بودنشون هم تا حد زیادی مهم هست.

پری آمپ اگر تیوب باشه بهتره (اگر هم تیوبش به کربن خالص تبدیل نشده باشه قطعا تشکر خواهم کرد) همینطور اگر 2 کانال باشه با خروجی های بالانس و قیمت نو قطعه حدود 1000$ کمی کم و بیش و از برند معتبر.

در مورد هامونایزر یا هر اسم دیگری که روش بگذاریم حق انتخاب متاسفانه کمه بنابر این با وجود اینکه مدل هائی در نظرم هست چیز زیادی برای گفتن ندارم اما مایلم بتونم ازش انتظار یک کار حرفه ای رو داشته باشم.

هدفون آمپ هم با 4 خروجی. تفاوت چندانی نداره که rack باشه یا تو دید کنترل بشه اما اگر rack باشه...

rack هم استاندارد و تعداد یونیت هاش هم چندان مهم نیست.
از دوستان خواهش دارم اگر محصولی دارند در همین صفحه مطرح کنند تا دوستان دیگه هم بعد از بنده بتونن ازش استفاده کنند. قیمت پیشنهادی رو هم خوشحال میشم همینجا ببینم و همینطور تصویری از قطعه اگر امکانش باشه و صد البته ادامه ماجرا در پیام خصوصی.

سپاسگذار سروران هنرمند.
 

ART

هنرمند
28/11/09
235
15
18
تهران
www.sedabardar.com
شما حد بودجه تون رو براي هر كدوم به من اعلام كنيد.من تو بازارم اگه به پستم خورد خبرت ميكنم.البته چند تا از دوستانم تو دستو بالشون هست ولي در هر حال بودجه شما براي serch من اهميت زيادي داره.
لطفا به تومن بگيد!!!!!!!!!!!!!
 
26/3/10
191
14
0
مازندران
لطفا به تومن بگيد!!!!!!!!!!!!!
:d
شما دیگه چرا ؟ بنده به دلار عرض کردم به این دلیل که کیفیت تقریبی جنس از قیمتش مشخصه البته قیمت جهانی, اما همان جنس تو بازار ما قیمتش بسته به فراوانی یا نایاب شدنش تغییر میکنه. خواستم نوسانات طبیعی بازار رو زیر سوال نبرم!

خوب پری آمپ رو که عرض کردم. کمی کمتر هم بشه بهتره چون یکم اوضاع ایسلند رو حساب بانکی ما هم تاثیر گذاشته! هارمونایزر هم در همان حدود (زیر یک میلیون قیمت دست دوم قطعه) و سایر قطعات هم قیمتشون مهم نیستند چون سفارش بنده نیست.فکر میکنم هدفون آمپ ها با 4 خروجی از حدود 140000 تومان! شروع میشه و rack هم که قیمت مشخصی نداره. البته ایشون از 3-4 یونیتش استفاده میکنه.
نمیدونم ممکنه یک قلم هدفون کلوز حرفه ای رو هم به اقلام اضافه کنم یا خیر. یواش یواش کار داره به تایل آکوستیک هم میکشه!
در کل از همکاریتون بسیار سپاسگذارم.
 
26/3/10
191
14
0
مازندران
امان از اینترنت هوشمند! فراموش کردم عرض کنم هدفون حدود 200 تا 250 از بیر یا akg که اولی مقدم تر هست.
 
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)