آخرین ارسال‌ها

خرید گیتار الکتریک خارج از ایران !!!

Ehsan.SalehiN

عضو سایت
20/7/19
9
سلام به همه دوستان 😉
بعد از ایمیل هایی که به چند فروشگاه گیتار در دبی فرستادم و باهاشون ارتباط برقرار کردم متوجه شدم قیمت ساز و اصالت ساز در دبی الان مناسب هست به خصوص اینکه در تابستان تخفیف های زیادی هم میخورد(تخفیف ها واقعا مناسب هست بطوری که مثلا سازی با قیمت AED 25,499.25 به AED 16,999.00 میرسد(فقط جهت اطلاع قیمت دلاری همین ساز هم 4.699 دلار هست) و البته تور های دبی هم قیمتشان در مهرداد ماه بسیار مناسب هست و از همه مهم تر قیمت درهم هست که هنوز میشه باهاش یک کاری کرد
حالا سوال من اینجاست
من با یکی از از افرادی که قبلا از یک کشور دیگه گیتار اورده بود صحبت کردم و این فرد ادعا کرد اگر توی فرودگاه یک یا دو تا ساز دستت باشه هیچ مشکلی ازت نمیگیرن میخواستم بپرسم ایا این قضیه درست هست ؟تنها نگرانی و مشکل من اینجاست که مبادا در فرودگاه برای من مشکلی ایجاد بشه
این فرد به من گفت در فرودگاه دبی گیتار میگیری دستت و میبری تو هواپیما بعد هم دوباره میگیری دستت میای بیرون هیچ مشکلی پیش نمیاد برات
دوستانی که تجربه دارن خیلی خوش حال میشم منو راهنمایی کنن که حرف این فرد درست است یا نه ؟ چه مشکلاتی ممکنه برای من پیش بیاد؟ ایا این کار اصلا شدنی هست ؟
ممنونم از همگی

صفحه ما در اینستاگرام

بالا