خرید کیبورد و اتصال آون به کامپیوتر

شروع موضوع توسط auntaras ‏13/1/14 در انجمن Midi Controller ( میدی کنترلر )

تاپیک خرید کیبورد و اتصال آون به کامپیوتر تالار Midi Controller ( میدی کنترلر ) در persian-music.org.

1. auntaras

auntaras عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان گرانمایه
    من کارت صدا ندارم.پول هم ندارم بخرم.
    کامپیوترم هم خیلی معمولیه.
    دلم میخواد یه کیبورد دست دوم ارزون بخرم.هم باهاش تمرین نوازندگی کنم.هم با نرم افزار اف ال استودیو موسیقی بسازم.
    1.باید کیبوردی که میخرم یو اس بی داشته باشه.اونوقت دیگه تاخیر در صدایی که در داخل نرم افزار شنیده میشه وجود نداره؟
    2.
    دوستان ارجمند مدلی از کیبورد تا سقف 300.000 تومان هست که صداش باحال باشه.امکان ریتم سازی و صدا سازی داشته باشه و با پورت یو اس بی و بدون تاخیر در صداش به عنوان میدی کنترلر و وصلش به کامپیوتر باشه.
    لطف کنید مدل و قیمتش رو به من اطلاع بدید.در شرف خریدم و یه کوچولو عجله دارم.

2. siiro

siiro عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, nuendo
    سلام
    معمولا کیبورد ها پورت یو اس بی واسه اتصال به کامپیوتر ندارن و بیشتر میدی کنترلر ها این پورت رو دارن
    شما میتونید کیبورد رو با کابل میدی به یو اس بی به سیستم وصل کنید که البته باز هم تاخیر خواهید داشت و برای ب طرف کردن این تاخیر از نرم افزار asio4all استفاده کنید البته این نرم افزار یه مقدار بار اضافه به سی پی یو تحمیل می کنه که در صورتی که از کارت صدای حرفه ای استفاده کنید این فشار کم خاهد شد.
    اما با این قیمت شاید بتونید یه yamaha psr a3 دست دوم داغون گیر بیارین که البته بهترین انتخابه تو این رنج قیمت و پورت یو اس بی ندارد امکان ریتم سازی و صدا سازی در حد ضعیف دارد و البته بسیار مشکل!
    ولی میتونید یه میدی کنترلر معمولی نو بخرید مثل M-Audio Keystation Mini 32

3. H.A

H.A عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پیشنهاد من به شما برخلاف دوستومون تو این رنج قیمت مدل های پایین کاسیو هست...که البته دارای امکانات بیشتری هست ولی صداش به نصبت یاماها از کیفیت پایین تری برخوردار هست
    یکی از دوستان من تو اون اوج گرونی ها یه مدل کاسیو نو61 کلیده خرید 360 تومن الان فکر کنم ارزونتر شده
    ولی اصلا yamaha psr a3 الکی قیمتش رفته بالا یه مدل خیلی قدیمی هست که باید براش کابل میدی به usb بخری که تو جمهوری پایین 50 تومن گیرت نمی یاد
    ولی همین مدلی که دوستم گرفت چون جدید بود پورت usb داشت به جای میدی

4. siiro

siiro عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    البته فرمایش شما صحیحه ولی با توجه به اینکه دوستوم فرمودن :
    من این مدل رو پیشنهاد دادم چون همونطور که خودتون فرمودین کیفیت صدای یاماها بالاتره و چون ایشون میخان به عنوان کیبورد استفاده کنن پس این موارد واسشون مهمه a3 هم ریتم های کلاسیک استانداری داره هم ربع پرده میشه هم ریتم ایرانی در کارتریج خودش داره (اگر چه کیفیت بالایی ندارن ریتم هاش) قیمت این کیبود نسبت به psr a300 نو که در حدود 1200 قیمت داره ، بسیار مناسبه !
    چون اگر به عنوان کیبور نمیخاستن استفاده کنن میدی کنتلر انتخاب بهتری بود

البته این کیبوردی هم که شما فرمودین قیمت بسیار خوبی دار اگر ممکنه مدل دقیقشو از دوستون سوال بفرماین چون اگر کیبوردی تو این رنج قیمت باشه بسیار انتخاب خوبیه مخصوصا با داشتن پورت میدی
    61 کلید یعنی 61 کلاویه داره؟

5. auntaras

auntaras عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    برادرها ممنون
    یه سوال دیگه:
    برای وصل کیبورد به کامپیوتر هم asio4a رو باید نصب کنم؟
    اگه باز هم مدل کیبرد و میدی کنترلر یا راهنمایی دیگه ای داشتید بهم بگید.
    منمون

6. siiro

siiro عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خوب در صورتی که کارت حرفه ای نداشته باشین برای رفع تاخیر باید asio4all رو نصب کنید
    با اون بودجه ای که شما فرمودین و انتظاراتی که شما دارین انتخابای زیادی نخواهید ولی اگر بتونید بیشتر هزینه کنید مثلا تا 600 700
    yamaha psr 640
    yamaha psr 740
    yamaha psr 1000
    اینا هم انتخابای خوبین چون من تستوشن کردم
    البته حتما میدونید که میدی کنترلر نه ریتم داره و نه صدا نه باند یا حتی خروجی صدا و فقط با اتصال به کامپیوتر یا به کیبورد دیگه صدا خواهدداشت

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. خرید کیبورد موسیقی برای کامپیوتر