خرید وسایل استودیو خانگی

شروع موضوع توسط mohammadspeed ‏15/12/12 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک خرید وسایل استودیو خانگی تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. mohammadspeed

mohammadspeed

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic, reason, sonar
    سلام دوستان.والا هرجاکشتم نفهمیدم مشکلمو کجا بگم....
    دوستان..من یه سری قعطات با خیلی گشتوگذار پیداکردم.....که میخوام اینارو بگیرم...
    کارت صدا tc electronic impact Twin رو انتخاب کردم ... ؟ بنظرتم برای استودیو خانگی خوبه ؟
    میکروفن rode nt2a یا akg perception 220 ؟؟ هرجا رفتم بهم گفتن rode پول باکس میدی akg خیلی بهتره !!!!!

دوستان من استودیو فعلا واسه تمرین میخوام !! برای همین کارت صدارو حرفی میخوام وردارم...میکروفنم که فکر میکنم خوب باشه !

باتشکر​

2. alibehtarin

alibehtarin عضو سایت

شغل :
    طراح تجهیزات الکترونیکی
    امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    به نظر من کارت صداتو فوکس رایت پرو 24 دی اس پی بگیر بهتره

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,809 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    کارتی که انتخاب کردید اگه در بازار موجود باشه و قیمتش مناسب.. کارت خوبی خواهد بود.
    در مورد میکروفون هم بنده شخصا با سری perception خیلی ارتباط برقرار نمیکنم و مدلهای خوب AKG هم قیمت گرونتری دارند.
    پس ترجیحا nt1 گزینه بهتریه البته اگه از جای معتبری خرید کنید که خودتون هم بتونید تست کنید عالیه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. mohammadspeed

mohammadspeed

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic, reason, sonar
    متشکرم از راهنمایتون....
    یعنی شما میگن Focusrite Saffire PRO 24 DSP بهتره !!! از impact Twin ???
    دوستان منوراهنمایی کنید که در خریدم اشتباه نکنم ...... اگه فوکس رایت بهتره اینو بخرم !!!
    لطفا قیمت دو کارتصدا رو بگین ؟ ویژگی دوکارتم بگین؟

5. aliamb

aliamb عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من یه MIDI میخوام بگیرم ، بین Novation sl MK2 61 و AKAI MPK 61 کدوم بهتره ؟! در اصل الکترونیک کار کینم اما میخوام کلاس پیانو هم برم اما فعلا که نمیتونم پیانو بخرم با این قیمت ها اما کلاس ها شو باید برم میدونم یه جورایی غیر معقول اما نمیشه کاریش کرد ! اما از همه مهمتر اینه که میخوام باهاش الکترونیک کار کنم و آهنگ بسازم .
    به نظره شما کدوم بهتره ؟! کلاویه ها چی ؟! کدومشون کلاویه های سنگین تری دارن ؟ DrumPad های آکایی فکر میکنم حرفه ای تر از Novation

6. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    دوست عزیز توی این رنج قیمت و محدوده ای که شما میخوای خرید کنی ، هر جفت این کارت صداها تقریبا" یک کیفیت و یک سطح رو دارند ، حالا اونایی که با هر جفتش کار کردند میتونند بیشتر راهنمایی کنند ، من شخصا" پیشنهاد فوکوسرایت رو به شما میدم چون زیاد باش کار کردم و ایمپک توئین رو تازگی فقط باش موزیک گوش کردم ...
    زیاد خودتو درگیر چه کنم نکن ! یکیشو انتخاب کن و انشالله که موفق و پیروز خواهی بود ...

بارگذاری...