خرید میکسر

شروع موضوع توسط امیراحسان ‏10/1/13 در انجمن راهنمایی برای خرید قطعات

تاپیک خرید میکسر تالار راهنمایی برای خرید قطعات در persian-music.org.

1. امیراحسان

امیراحسان

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ،آقا من یک سوال دارم میخواستم میکسر بخرم بین مارک mg 102 یاماها وmg82fx وبهرینگر 1202 ،میگن یاماها 15 افکت داره ولی مدل بهرینگر 99 افکت داره،آیا یاماها بهتره یا بهرینگر،آیا داشتن افکت در ضبط صدا در سیستم و ترکیب نمودن با ملودی در کامپیوتر تاثیری داره؟میخواهم هزینش زیاد نباشه،در ضمن کار خضبط صدا خانگی انجام میدم ،میشه من رو راهنمایی کنید؟
    مرسی

2. Hamed_abdollahi

Hamed_abdollahi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, nuendo, StudioOne
    سلام
    شما اگر نیاز به چندین ورودی همزمان دارید میکسر رو تهیه کنید و اگر بیشتر از دوتا میکرو فون برای ضبط دارید
    چون اکثر کارت صدا ها میتونن تا دوتا میکروفون و دو ورودی رو جواب بدن و به مراتب مدل هایی هم هستند که بیش از دو ورودی رو ساپورت میکنن
    انتخاب بین این ها من مدل یاماها رو انتخاب میکنم چون با هم با بهرینگر کار کردم و هم با یا ما ها که یا ما ها نیسبت به بهرینگر نویز کمتری داشت
    از نظر من افکت ها رو با نرم افزار ها هم میتونید بدید
    که اگر فقط برای افکت هاش میخواین تهیه کنین نگیرین بهتره و بدوجشو بذارین روی بقیه تجهیزات مثلا کارت صدای بهتری بگیرین
    موفق باشید..............

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏11/1/13
  3. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,537 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    اگر برای ضبط احتیاج دارید . میکسر نخرید.
    میتونید یک کارت با دو ورودی ( یا بیشتر برحسب نیاز ) تهیه کنید.
    تاپیکهای زیادی راجع به این موضوع در قسمت کارت صدا دیدم که قطعا به جوابتون خواهید رسید.
    اگر برای کار live میخواهید و قصد رکورد ندارید و صرفا فقط کارهای تمرینی هست من پیشنهاد میکنم mackie بگیرید ( افکت نداره ) و بعدش یاماها .اصلا بهرینگر رو پیشنهاد نمیکنم.

یک نکته : کارت های صدایی هستند که در حالت stand alone میتونید بدون نیاز به کامپیوتر روشن کنید و مثل میکسر استفاده کنید .

4. takras

takras عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -1
    نرم افزار:
    sonar
    سلام دوستان کسی قیمت دست دوم بهرینگر Xenyx X1204USB رو میدونه. میخوام بدونم در حال حاضر دست دوم این میکسر قیمتش چنده البته قیمت نو اش رو تو این لینک زده

- - - - - - - - - -

بارگذاری...