1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

خریدار کیبورد دست دوم

شروع موضوع توسط ASOT ‏13/3/13 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک خریدار کیبورد دست دوم تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

1. ASOT

ASOT عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, flstudio
    سلام دوستان اگه کسی کیبورد دست دوم داره هر مارکی که ریتم های مختلف و داشته باشه بیشتر برای آهنگ سازی لازم دارم بهم اطلاع

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  2. sianid

sianid عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اگه خواستی من میدی کنترلر دارم واسه آهنگ سازی اما کیبورد نه ، نیاز داشتی پیام بده

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. zazoo

zazoo عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    من یه یاماها تایروس 2 دارم که صفحه ال سی دی و دو جای دیگش یه ایراد کوچیکی پیدا کرده...این ورک استیشن حرف نداره میتونی تحقیق کنی..این ایرادات هم با 300 تومن رفع میشه...البته یه هارد 30 گیگ و رم 512 روش هست ..به همراه پایه اصلی و باندهای مانیتور اصلی خودش...اگه واقعا خریدار باشی...به قیمت خیلی خوب بهت میفرو شمش

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. zazoo

zazoo عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    دوست عزیز اگر واقعا نیاز داری و میخوای بخری...اصلا نگران نباش..با بهترین قیمت بهت میفروشم...الان تو بازار دلالهای موزیسین نما دارن یاماها psr 2000 رو 1.800.000 میفروشن...!!!حالا ببین تایروس کجا و psr 2000 کجا..!!! من همین تایروس رو به شما میفروشم به قیمت 1.800.000 ولی به خاطر شرایط مالی شما که همه ما این سختیهارو کشیدیم..1.200.000 رو نقد بده و 600 بقیه رو میزاریم واسه وقتی که پولت جور بشه...هدف ما در اینجا کمک به دوستان تازه کار یا کم پول هست..امیدوارم تردید نکنی و اقدام به خرید کنی..و صداقت من رو هم درک کنی..من همه جوره در خدمت شما دوستان هستم....

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...