1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

خریدار کیبورد دست دوم

شروع موضوع توسط ASOT ‏13/3/13 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک خریدار کیبورد دست دوم تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

1. ASOT

ASOT عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, flstudio
    سلام دوستان اگه کسی کیبورد دست دوم داره هر مارکی که ریتم های مختلف و داشته باشه بیشتر برای آهنگ سازی لازم دارم بهم اطلاع

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  2. sianid

sianid عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اگه خواستی من میدی کنترلر دارم واسه آهنگ سازی اما کیبورد نه ، نیاز داشتی پیام بده

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. zazoo

zazoo عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    من یه یاماها تایروس 2 دارم که صفحه ال سی دی و دو جای دیگش یه ایراد کوچیکی پیدا کرده...این ورک استیشن حرف نداره میتونی تحقیق کنی..این ایرادات هم با 300 تومن رفع میشه...البته یه هارد 30 گیگ و رم 512 روش هست ..به همراه پایه اصلی و باندهای مانیتور اصلی خودش...اگه واقعا خریدار باشی...به قیمت خیلی خوب بهت میفرو شمش

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. zazoo

zazoo عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    دوست عزیز اگر واقعا نیاز داری و میخوای بخری...اصلا نگران نباش..با بهترین قیمت بهت میفروشم...الان تو بازار دلالهای موزیسین نما دارن یاماها psr 2000 رو 1.800.000 میفروشن...!!!حالا ببین تایروس کجا و psr 2000 کجا..!!! من همین تایروس رو به شما میفروشم به قیمت 1.800.000 ولی به خاطر شرایط مالی شما که همه ما این سختیهارو کشیدیم..1.200.000 رو نقد بده و 600 بقیه رو میزاریم واسه وقتی که پولت جور بشه...هدف ما در اینجا کمک به دوستان تازه کار یا کم پول هست..امیدوارم تردید نکنی و اقدام به خرید کنی..و صداقت من رو هم درک کنی..من همه جوره در خدمت شما دوستان هستم....

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...