1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

خريد هدفون Sennheiser HD555

شروع موضوع توسط Benygh ‏28/7/10 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک خريد هدفون Sennheiser HD555 تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Benygh

Benygh عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    من خيلي وقته دنبال اين مدل هستم، تو ايران پيدا نکردم، يعني تماس گرفتم با نمايندگي گفتند دو ماه ديگه مياد ! دو ماه بعد يعني چند روز قبل تماس گرفتم گفتند نيومده و يک ماهه ديگه مياد !
    ميخواستم بدونم اگر يکي از شما جايي اين مدل رو ديديد من خريدارم ...

براي وارد کردنش ميتونم اقدام کنم ولي متاسفانه پروسه ي وقتگيري خواهد بود !

اگر کسي از دوستان ميتونه کمک کنه ممنون ميشم ...

2. Roozbeh.Razavi

Roozbeh.Razavi

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز

من صدابردار رادیو هستم و با تجهیزات سازمان صدا و سیما کمی آشنایی دارم. کاملا این هدفون را میشناسم و شاید نزدیک به 50 ساعت با این محصول مونیتور کردم. با hd-51 هم کار کردم که این یکی دیگر خیلی آشغال است. ما در رادیو از این هدفون ها برای مونیتورینگ کارهای محیطیمون استفاده میکنیم.چند ایراد دارد. اولین ایرادش سیم کوتاهش است. چند مورد هم قطع سیم دیدم در این مدل، چون سیم هاش به شدت حساس است و زود به قطعی سیم می افتد. با توجه به کپسولش صدای صاف و خوبی میده ولی در میکس عرض استریواش کم است. صداها کمی لاغر هستند و صداهای تنور رو خوب نمیشنوی. در کل هدفون سوسولی است و خیلی حساس است.
    اگر برایت مقدور است به گزینه های دیگری فکر کن. Akg برای موسیقی بهتر است. Q40 از برند maudio هم بد نیست.
    موفق باشی.

ضمنا در انبار غزالی سازمان از سری hd، روی هم ریخته است. موقع خرید فکر کنم 1000 تا خریده اند! نمایندگی فروش سازمان روبروی پارک ملت است. بغل سروش رسانه. بالای کافی شاپ قبیله. تلفنش دم دستم نبود که ضمیمه کنم. خواستی بگو.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏8/1/11
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)