خريد كرگ

شروع موضوع توسط soundsun ‏2/9/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک خريد كرگ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. soundsun

soundsun

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به اساتيد محترمي كه اطلاعاتشون رو در اختيار ديگرون ميذارن.
    مدتي هست كه از كار كردن با كامپيوتر خسته شدم.وقصد خريد يه مدل كرگ رو دارم كه نيازهام رو براورده كنه.اما دچار وسواس شدم.چون انتظاراتم بالاست.يه دستگاه ميخوام كه بتونه اكوردهاي گيتار رو اجرا كنه بطور كاملا طبيعي.(منظورم آرپج نيست يا چيزي شبيه ملودي)مثل برنامه رييل گيتار.و همچنين ميخوام كه صداهاي بسيار قوي داشته باشه.و صداهاي طبيعي شرقي وايراني رو هم داشته باشه.در قسمت سكونس ميخوام كه تعداد افكتهايي كه روي يك تراك اعمال ميشه زياد باشن.بطور مثال 16 تراك داشته باشيم و هر تراك 5 افكت مختلف اعمال كنيم به عبارتي 80 افكت مختلف رو كه اصلا شبيه هم نيستن رو ارائه بده.واينكه سمپل بگيره و حتي توانايي پردازش روي صداي خواننده رو داشته باشه.چيزي كه باقي مونده به كامپيوتر وصل شه تا نخواي به مانيتور دستگاه خيره بشي.(واسه كار زنده نميخوام)

2. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    خب ، تا چه اندازه میتونید هزینه کنید ؟

3. soundsun

soundsun

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    تا 5000000 تومن.البته واقعا ميخوام كم نياره.

4. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    شما با این مبلغ خیلی از دستگاها رو میتونید بگیرید که نیازتون رو فراهم کنه . اگه فقط کار با کامپیوتر میخواین انجام بدید که یه ترایتون استدیو بگیرید اگه که میخواین اجراهای زنده مثل مراسم ها و ... هم داشته باشید ؛ من یه pa800 دارم که واقعا صداهای خیلی خوب و نزدیک به ساز زنده داره . چون از فرمت های پیشرفته ای پشتیبانی میکنه . میتونم pa800 رو پیشنهاد کنم

5. venus-aseman

venus-aseman عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    يه چند ماه صبر كن يه pa3x بگير يا ياماها tayros4؟؟؟؟؟

6. soundsun

soundsun

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان من ديگه نميخوام سراغ كامپيوتر برم.حتي واسه ضبط صداي خواننده هم از توانايي دستگاه انتظار دارم.من كار زنده انجام نميدم.ولي ميخوام دستگاه ريتمهاي ايراني رو داشته باشه.وصداهاي ايراني مخصوصا تار وسه تار.وريتم هاي زنده گيتار كلاسيك.pa 800 چند تا تراك سكونس ضبط ميكنه و رو هر تراك چند تا افكت اعمال ميكنه.آيا ريتمهاي ايراني رو اجرا ميكنه.واينكه ميشه صدا خواننده رو روش ضبط كرد.و اديت و افكت گذاري كرد؟؟؟؟كسي رو سراغ نداريد كه با fantome G8 كار كرده باشه؟؟؟ ميخواستم اگه بشه باهاش تلفني صحبت كنم

7. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    pa800 قابلیت های زیاد و نسبتا خوبی رو داره . 16 کانال برای ضبط هر سازی در اختیارتون میداره . ریتم های ایرانی هم خیلی خوب جواب میده . اما منظورتون از ضبط صدای خواننده نمیدونم !! یعنی اینکه صدای خواننده رو تویه pa800 ضبط کنید ؟ Fantom G8 دستگاه بسیار خوب با توانایی بالاست .

بارگذاری...