آخرین ارسال‌ها

خروجی گرفتن در استودیو وان

rezaazer

عضو سایت
29/8/18
11
29
سلام خدمت اساتید محترم
در استودیو وان یک آهنگ میکس و مستر کردم
تایمش ۲:۴۴
اما در هنگام خروج تایمش میشه ۵دقیقه
از ۲:۴۴ به بعد خالیه
البته من مبتدی هستم

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
707
سلام خدمت اساتید محترم
البته من مبتدی هستم
استودیو وان سیستمش جوریه که قسمتی که میخوای اکسپورت بگیری رو باید select کنی.
وقتی داشتی پروژه رو ایجاد میکردی ازت یه تایم میخواد که اندازه پروژه رو مشخص کنی. که پیشفرض ۵دقیقه ست. وقتی موقع خروجی سلکت نکنی کل پنج دقیقه رو میگیره.
پس، از اول آهنگ تا آخرشو حالت select دربیار بعد خروجی بگیر.

rezaazer

عضو سایت
29/8/18
11
29
وقتی داشتی پروژه رو ایجاد میکردی ازت یه تایم میخواد که اندازه پروژه رو مشخص کنی. که پیشفرض ۵دقیقه ست. وقتی موقع خروجی سلکت نکنی کل پنج دقیقه رو میگیره.
سلکت هم کردم
ولی بی فایده بود

rezaazer

عضو سایت
29/8/18
11
29
درود..
شما زمانی که Select میکنین باید علامت / رو از کیبورد بزنین تا اون نوار که حمید جان مشخص کردن به رنگ آبی در بیاد...
درود..
شما زمانی که Select میکنین باید علامت / رو از کیبورد بزنین تا اون نوار که حمید جان مشخص کردن به رنگ آبی در بیاد...
همه ی کار های رو که گفتید انجام دادم
ولی بازم نشد

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
همه ی کار های رو که گفتید انجام دادم
ولی بازم نشد
سلام...
شما یه اسکرین شات از زمانی که این کار رو انجام میدین بگیرین اینجا قرار بدین تا دوستان بهتر بتونن راهنماییتون کنن...

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
581
شیراز
سلام خدمت اساتید محترم
البته من مبتدی هستم
شما برای مورد از طریق دو روش میتونی اکسپورت بگیری. محدوده Loop و یا بین مارکرهای Start و End.
اگر بخوای بین محدوده لوپ رو خروجی بگیری، در پنجره Export باید گزینه Between Loop فعال باشه و برای محدوده بین مارکرهای Start و End باید گزینه Between Song Start/End Marker فعال باشه. احتمالا مارکر End در پروژه شما بیشتر از زمان پروژه هست و باید از نوار Marker مارکر End رو جابجا کنی.

فایل های ضمیمه

rezaazer

عضو سایت
29/8/18
11
29
شما برای مورد از طریق دو روش میتونی اکسپورت بگیری. محدوده Loop و یا بین مارکرهای Start و End.
اگر بخوای بین محدوده لوپ رو خروجی بگیری، در پنجره Export باید گزینه Between Loop فعال باشه و برای محدوده بین مارکرهای Start و End باید گزینه Between Song Start/End Marker فعال باشه. احتمالا مارکر End در پروژه شما بیشتر از زمان پروژه هست و باید از نوار Marker مارکر End رو جابجا کنی.
سپاس فراوان از شما دوست عزیز و گرامی

صفحه ما در اینستاگرام

بالا