خرخر و تق تق کردن هنگام ضبط کردن

Ali Sadighi

عضو سایت
1/3/10
56
25
8
آمل
درایورو چند بار پاک کردم حتی از ریجستری و دوباره نصب کردم. تو قسمت ساپورت فکوسرایت هم چندتا درایور دیگه برای کسایی که مشکل دارن پیشنهاد شده بود که با نصب اونا هم مشکل حل نشد.
دکترنویز عزیز مادربورد شما که ایسوزه مال من ازراکه :wink:

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,946
2,706
113
30
نیشابور
facebook.com
درایورو چند بار پاک کردم حتی از ریجستری و دوباره نصب کردم. تو قسمت ساپورت فکوسرایت هم چندتا درایور دیگه برای کسایی که مشکل دارن پیشنهاد شده بود که با نصب اونا هم مشکل حل نشد.
دکترنویز عزیز مادربورد شما که ایسوزه مال من ازراکه :wink:
درودی دوباره ...
شرمنده علی جان . من فقط z97 رو دیدم و فکر کردم ایسوس هستش . آخرین احتمالی که هست تغییر ویندوز . ویندوزهای شرکت نوین پندار که قلا هم گفته بودم رو توصیه میکنم ...
موفق باشی ...

Sent From My Galaxy Grand 2

artinviolin

عضو سایت
14/11/14
1,094
636
83
34
ایران
هر چی هست معلومه که یا از کارت صداس یا درایورش.... چون اگه از یو اس بی باشه باید با بقیه وسایل هم مشکل داشته باشه مثلا هارد یا هر میدی یا هر وسیله ای که به سیستم وصله پس اگه فقط با کارت صدا مشکل داری مطمئن باش که سیستمت سالمه... در مورد مانیتورینگهات هم با یه کارت صدای دیگه تستشون کن ببین باز اونجوری میشه

artinviolin

عضو سایت
14/11/14
1,094
636
83
34
ایران
حواسشون نبود دوست عزیز انسانه دیگه بعضی وقتا اشتباه میکنه..استاد محبی تو هزاران پست همرو راهمایی کردن.. حالا شانس شما چطور شده اشتباه کردن.

Ali Sadighi

عضو سایت
1/3/10
56
25
8
آمل
حواسشون نبود دوست عزیز انسانه دیگه بعضی وقتا اشتباه میکنه..استاد محبی تو هزاران پست همرو راهمایی کردن.. حالا شانس شما چطور شده اشتباه کردن.
بله خدمت استاد از چند سال پیش ادارت داریم و خیلی مزاحمشون شدیم و با حوصله راهنمایی فرمودن.

alirezapro99

عضو سایت
12/8/18
12
2
1
19
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من کارت صدام focuse rite solo هست و میکروفون بهینگر c1 خیلی معمولی هستش و فقط برای گرفتن وکال میخوام من هنوز اتاقو اوستیکنکردم من با برنامه اف ال کار میکنم و درایور کارت صدا و این هارو هم وصل کردم مشکل من اینجاست ک وقتی میکروفون رو در اف ال ورد میکنم و گین کم کم هم میکنم صدای نویز هنور هم هست حالا یا من بلد نیستم کار کنم نمیدونم وقتی هم در اف ال ظبط میکنم و صدا رو نرمال میکنم صدایی نویز هم بلند میشه و کل وکالم صدایی نویز رو داره میشه به من بگید باید چیکار کنم؟
ممنون

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,256
2,085
113
34
Vengeance Land
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من کارت صدام focuse rite solo هست و میکروفون بهینگر c1 خیلی معمولی هستش و فقط برای گرفتن وکال میخوام من هنوز اتاقو اوستیکنکردم من با برنامه اف ال کار میکنم و درایور کارت صدا و این هارو هم وصل کردم مشکل من اینجاست ک وقتی میکروفون رو در اف ال ورد میکنم و گین کم کم هم میکنم صدای نویز هنور هم هست حالا یا من بلد نیستم کار کنم نمیدونم وقتی هم در اف ال ظبط میکنم و صدا رو نرمال میکنم صدایی نویز هم بلند میشه و کل وکالم صدایی نویز رو داره میشه به من بگید باید چیکار کنم؟
ممنون
C1 اصولا میکروفون بد صداییه در ذات خودش!:hilarious-10: و خیلی هم حساس به محیطه...
یا باید میکروفون بهتری تهیه کنی
یاهم فکری به حال وضعیت اکوستیکت بکنی...

اگه هم فعلا برات مقدور نیست این کار هارو انجام بدی...

باید با gain کم صدا رو رکورد کنی
بعد از رکورد هم با همون Edison اف ال نویزگیری کنی...
:geek: