آخرین ارسال‌ها

خاموش شدن بزرگترين گروه جهان براى هميشه.

jim.root

هنرمند
کاربر با تجربه
21/5/13
792
اهواز
نميدونم كه دوستان black sabbath رو ميشناسين يا اسمش رو شنيديد يا نه.
ميشه گفت اين گروه شروع كننده ى راهى بود كه الان اغلب گروه هاى rock و metal اون رو ادامه ميدن.
هر خواننده و نوازنده و گروهى كه در اين سبك هاى rock و متال نام ببريد black sabbath رو الگو خودشون در اين راه ميدونن.
به تازگى خبر بسيار ناراحت كننده اى در وب سايت اين گروه مبنى بر برگزارى آخرين تور اين ابر گروه منتشر شد كه همه ى طرفداران موسيقى در شوك فرو برد.
بدون شك ديگر هيچ گروهى نميتونه جاى اين ابر گروه رو بگيره.
براى هميشه بهترين...............

image.jpg
image.jpg

jim.root

هنرمند
کاربر با تجربه
21/5/13
792
اهواز
بله......تونی آیومی افسانه ای خالق هوی متال... واقعا حیف شد.
اره به نظر من بهترينه.
يكى از گيتاريست ها گفته بود هر ريفى كه ما الان ميشنويم به نوعى تغيير يافته و نشات گرفته از كارهاى تونى آيومى هستش.​

13/5/14
290
اهواز
اره به نظر من بهترينه.
يكى از گيتاريست ها گفته بود هر ريفى كه ما الان ميشنويم به نوعى تغيير يافته و نشات گرفته از كارهاى تونى آيومى هستش.​
آره دیگه...البته خود تونی آیومی توی یه دانشگاه مقام استادی گرفته.به صورت افتخاری و درس میده اونجا....

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,836
تهران
حیف !
ناراحت کننده بود و تاسف بار.
ما رو آقا فرشاد به تازگی با این گروه آشنا کرده بود، فکرکنم خیلی ناراحت شدن از این خبر.

آخرین ویرایش:

jim.root

هنرمند
کاربر با تجربه
21/5/13
792
اهواز
حیف !
ناراحت کننده بود و تاسف بار.
ما رو آقا فرشاد به تازگی با این گروه آشنا کرده بود، فکرکنم خیلی ناراحت شدن از این خبر.
بله.آقا فرشاد هم فكر كنم بين ما بزرگترين طرفدار اين گروه باشه.آره فكر كنم ناراحت بشه.

12/2/16
24
21
اهواز
وای این واقعا فاجعه اس
اما خب پیش میاد پینک فلوید هم از هم جدا شدن
راجر واترز ب نظر من مهره ی اصلیه گروه بود یا مثلا دایر ستریتز
اما این کاراشونه که همیشه در یاد مردم میمونه
:sorry-21:

16/1/16
128
29
اگ میشه یدونه از بهترین انگاشونو اینجا بذار فدا

16/7/16
76
99
اینا واقعا جای خالیشون تو موسقی جهان پر شدنی نیست
[doublepost=1482961798,1482961724][/doublepost]***************************

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
14/11/16
27
31
شاه کلید پینک فلوید سید برت هستش که سه سال بعد از تشکیل گروه منزوی شد..اسطوره من جیمی هندریکسه ..گروه دورز به خوانندگی جیم موریسون فقید هم عالی بود..کلا از اواخر موسیقی 70 میلادی موسیقی به نظر من نسبت به اون حالت اعجاب انگیزش که اوجش توی وود استاک بود رو به افول نهاد..عشقم تری j هستن

صفحه ما در اینستاگرام

بالا