خاطره انگیز ترین قطعه ای که نواختین

خاطره انگیز ترین قطعه ای که نواختین چی بوده؟ لزوما بهترین نباید باشه. کلا اونی که خودتون باش خیلی حال کردین.:smile (19):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
اولين بداهه نوازي پيانو كه فكر كنم 14 , 15 سالم بود , الان هم روي همون قطعه دارم كار ميكنم تا به عنوان يك قطعه توپ ازش استفاده كنم :d با اجراش هميشه جون ميگيرم :smile (53):

اولين بداهه نوازي پيانو كه فكر كنم 14 , 15 سالم بود , الان هم روي همون قطعه دارم كار ميكنم تا به عنوان يك قطعه توپ ازش استفاده كنم :d با اجراش هميشه جون ميگيرم :smile (53):
رکورد کنین بزارین ما هم جون بگیریم:d:smile (73):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
چشم حتما و در اولين فرصت :smile (21): آخه نه اينكه ميخوام يه كار واقعا عالي ازش در بيارم به همين خاطر الان مدت زيادي هست كه دارم روش كار ميكنم و در اولين فرصت براتون آپلود ميكنم گوش كنيد . :smile (20):

MFF

30/12/09
117
12
18
من در سن ۱۶ سالگی پیانو شروع کردم در حالی‌ که معلم نداشتم، یادم که خیلی‌ سخت بود، من هم با قطعهٔ سختی شروع کردم، الان بعد از ۱۱ سال هنوز هم این قطعه قشنگترین و روح نواز‌ترین قطعه هستش که میزنم، تو کار هام خودم از همه بیشتر دوسش دارم،
رویای یک مرد، یانی

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
....یادش بخیر

یه سمفونیه پژوهشی دوران دانشگاه نوشتم و تو تالار رودکی همراه با یه سری از بچه های دانشگاه و بچه های ارکستر بزرگ جوانان تمرین میکردیم سال 80-81 بود دوران تمرین اون قطعه و شب اجراش از بیاد موندنی ترین لحظات موسیقیاییه منه چون تو اون دوران افرادی کنار من بودن که واقعا دوستشون داشتم و از کنار اونا بودن لذت میبردم و اون موزیک برای من یادآور اون فرد یا افراده ....شب اجراش که یه اجرای خصوصی بود یکی از دوستام با هندی کم ضبط کرد اجرارو که هنوز هفته ای دو سه بار نگاهش میکنم اگر روزی ترافیک دانلودام کم شد حتما آپش میکنم شما هم ببینید....:smile (32):

یادم رفت بگم رهبرمون هم استاد جمال ظهوریان بودن

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

امین پیشه ور

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
13/6/09
606
1,938
93
شیراز
سلام به تمام دوستان بخصوص mzeddot عزیز و منون بابت زدن این تایپک...

یادمه حدود 2 سال پیش زمانی که کیبورد گرفتم تازه داشتم نت خونی کار میکردم که یه ملودی رو به صورت آماتور در آوردم وبعد از مدتها فکر کنم همین دو ماه پیش بود که کمی حرفه ای تر کار کردم و با توجه به تجربیاتم پیانو رو پیش بردم وحتی اونو بصورت موزیک در آوردم و حتی یه رمیکس از اون چند هفته پیش در آوردم (که به شخصه رمیکسه کارو بیشتر میپسندم)البته به یاد ملودی اول هردو اجرا رو تویه موزیک جا دادم و این دو اجرارو میتونید از همین سایت دانلود کنید که واستون هر دو لینکو میزارم...

ممنون از همگی
:smile (2):

لینک موزیک اول

لینک موزیک رمیکس

000

Banned
27/2/10
1
0
0
تهران
آهنگ سکوت ستاره بود از فریبرز لاچینی
اتاق تاریک بود
رفتم تو حس . وقتی به خودم اومدم که انگشتام بی حس شده بودن :smile (70):

16/12/09
253
12
0
ایران
خاطره انگيز ؟؟؟ :smile (20): اينقده زياده كه قابل شمارش نيست !!! :smile (53): با خاطره زنده ايمو بس.

اما يه اهنگه كه جديدا يكي از خوانند ها اجراش كرده , (2 يا 3 ماهي ميشه) . نميدونم چرا هر وقت گيتارو ميگيرم فل بداعه ميرم رو نواختن اين قطعه !!! :smile (100):

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
خاطره انگیزترین خاطره من بر میگرده به 3 سال پیش توی یه کنسرت تو شهر فولادشهر اصفهان که با حداقل تمرین ممکن برای اجرا رفتیم و به عنوان Intro توی یه کار یه ملودی بداهه زدم (با گیتار) که واقعاً خودم تو اون لحظه منقلب شده بودم و هنوز که هنوزه دنبال فیلمشم که اون ملودی رو داشته باشم چون اصلاً به خاطر نمیارمش، تو اون گام هر چیزی میزنم جز اونو :smile (42)::smile (42):

18/9/09
2
1
3
آهنگ سکوت ستاره بود از فریبرز لاچینی
اتاق تاریک بود
رفتم تو حس . وقتی به خودم اومدم که انگشتام بی حس شده بودن :smile (70):
سلام دوست عزیز اگر ممکنه نت آهنگ سکوت ستاره را برای ما هم بذارید تا استفاده کنیم
با تشکر

اولین و خاطر انگیز ترین آهنگی که من زدم آهنگ خوابهای طلایی بود سال 1380 یادش بخیر چه حالی داد بهم.

30/4/10
3
0
1
مال من به 7سال پیش برمیگرده تازه داشتم نت خونی رو یاد میگرفتم که با تار اهنگ مرغ سحرو زدم یادش به خیر:smile (71):

26/3/10
191
14
0
مازندران
آستریاس. جریان مربوط به سالها قبله, بر میگرده به دوران جاهلیت, خیلی دوست داشتم این قطعه زیبا رو با سرعت اصلی بزنم ولی هنوز زود بود تا توی یک جمع سنگین یه بنده خدائی اصرار کرد که بزن و با انرژی که از اون دوست گرفتم به شکل ناباورانه ای شروع کردم به زدن. اونقدر ذوق کردم که تا چند هفته دست ازش بر نداشتم. بعد یک قطعه ساده به اسم آرزوی دیدار از مجموعه رویای زمستانی که چندین بار در یک خلوت دو نفره زدم و لذتی بی حدی داشت که هرگز فراموشش نمیکنم. و در آخر آداجیو اگر درست تایپ کرده باشم.
به واقع باید گفت حضور عزیزان این قطعات رو خاطره انگیز کرد و بس.

Ramtin

Banned
27/8/09
273
19
0
خاطره و حساسیتی رو ی انتخاب اهنگهایی که زدم ندارم شاید چون همیشه با یک حس متوسط ( نه تند و نه کند ) کار میکنم .
چندتا اهنگ هست که من هیچ وقت از یادم نمیره !!! و هربار این اهنگ رو میزنم ارامش میگیرم.
چشم من بیا منو یاری بکن. داریوش و خودم یاد گرفتم و واسه همین خیلی این اهنگ رو دوست دارم.

و یه قطعه ای هست که مال خودمه و با سوت میزنم خودم که دوست دارم هرکی هم شنیده راضی بوده . و یه وقتهایی که حالم میگیره همونو میزنم . ساده هم هست با ارپژ و ملودی و سوت تموم میشه که نه خیلی شلوغ باشه نه خیلی روی اعصاب باشه .
تونستم یه روز ضبطش میکنم .

ولی یه وقتهای از اهنگهای زیر هم خوشم میاد و بدم نمیادبزنم.
nothing else matters
چرا نمیرقصی - ویگن .:smile (27):

28/9/10
3
0
0
مشهد
من 3 سال پیش بدون استاد نواختن کیبورد رو شروع کردم.یادمه که همیشه آرزوی نواختن greensleeves رو داشتم.حالا کلاس پیانو میرم و جلسه بعد باید اجراش کنم.فکر کنم حالا دیگه به آرزوم می رسم.حالا اگه کسی نت پیشرفته ی greensleeves رو داره خوشحال میشم در اختیارم بزاره.
:smile (95):

2/9/10
42
5
0
esf
خاطره انگیز ترین قطعه ای که نواختم:
حدود 4,3 سال پیش بود یکی از شبها بعد از یک شکست روحی که خورده بودم خسته, اعصابم خورد,خلاصه خیلی خیلی خراب بودم!!!!!!!!!
با yamaha a1000 که داشتم یه قطعه piano بداهه در دستگاه شور برای خودم زدم که خدا شاهده همینطور اشک میریختم و انگار این ارگ و صدای piano همینطور داشت بهم دلداری میداد و منو آرومم میکرد!!!!
و اون لحظه هیچ چیز و هیچ کس دیگه نمیتونست منو آرومم کنه!!!!
هیچوقت اون شب رو یادم نمیره!!!!:smile (16):
واقعا بعضی وقتها یه قطعه خیلی معمولی میتونه معجزه میکنه!!!!!

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

SaeedMohebbi

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,263
2,202
113
28
تهران
خاطره انگیز ترین قطعه برای من nothing else matters متالیکا بود. این آهنگ رو اولین بار تو دوازده سالگیم با یه گیتار 3/4 زدم (کلاسیک). هنوزم با یکی از دوستانم هر وقت همدیگرو میبینیم و 2تا گیتار هست میزنیمش. البته الان دیگه با گیتار الکتریک میزنمش و خیلی لذت میبرم.:smile (17):

6/7/10
134
36
28
ماهرویان
خاطره انگیز...

بهترینش بداهه ای بود که با سنتور زدم ...فقط یادمه شب وفات بود ...بابام که اینقد از سنتورم بیزار بود اون شب حال کرد ... واقعا غم انگیز بود .. من خودم بغضم گرفته بود ... برا دل خودت زدن واقعا حال میده

بعدیشم 4مضراب بیات ترک بود .. اونقد راحت اجراش کردم خودم باورم نمیشد ..