خارج شدن صدا توی اف ال استودیو

شروع موضوع توسط zoban ‏20/6/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک خارج شدن صدا توی اف ال استودیو تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. zoban

zoban

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام یه همه دوستان

من این اولین پستم هست و امیدوارم با تبادل اطلاعات با دوستان بتونم کمکی بکنم
    یه چند تا سوال داشتم

لول اینکه من برای آهنگسازی چه وی اس تیهایی باید داشته باشم تو اف ال استودیو اخه صداهای خودف لاصلا طبیعی نیست
    و اینکه چرا اهنگایی که با افال استودیو ساخته میشه کلا صداشون زیاده و اصلا کیفیت ندارن و ابزاریشون فقط جزه میزنه . اگر باید افکت گذاری بشن خوب اون افکتا چین چون هر افکتی بزارم بازم خارج میشن اگه میه راهنماییکنید

2. sorooshrfe

sorooshrfe عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خب
    اول این که شما برای ساخت یه موزیک ابتدا باید ببینین که سبک کاریتون چیه. بعد به نسبت اون شما میتونین که vst های مختلف را نصب کرده و در برنامه میزبانتون اجرا کنین و ازش استفاده کنین.
    شما برای آهنگ سازی به vst های سینتیسایزر و درام و انواع ساز های مختلف با توجه به سبکتون استفاده کنین.
    در مورد نرم افزار Fl Studio یکی از قوی ترین نرم افزار های آهنگ سازی هیتش و اگر کارکردن با اون رو به صورت صحیح بلد باشین میتوانید بهترین کیفیت را بگیرید. بله برای ساخت یک ترک اینسترومنتال در fl و یا هر برنامه دیگری نیاز به افکت های خاصی هست که بنا به سلیقه نیاز به اعمال هست.
    موفق باشید.

3. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ببینین دوست من.شما مهم نیست از چه برنامه ای استفاده میکنید.شما اول باید میکس رو بلد باشید.چون تمام اینو هایی که گفتید مربوط به میکس و مسترینگ کار میشه

4. Hossein Zahedi

Hossein Zahedi Gold User

امتیازات:
    +201 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic, StudioOne
    اول اینکه باید برای شروع کار هدف داشته باشید و سبک مورد نظر خودتونو انتخاب کنید
    دوم اینکه بایدی وجود نداره و وقتی هدف مشخص باشه شما میتونین بر اساس نیازتون vst ها رو انتخاب کنید
    و نکته بعدی درمورد اف ال استودیو اینه که باید روی صداهایی که توی پروژه قرار میدید پروسس انجام شه که این جز مراحل میکس و مستر هست و اگه انجام نشه خب طبیعتا صداهای آزاردهنده به گوش میرسه و این ربطی به نرم افزار میزبان ( اف ال ) نداره و مربوط به پلاگین های استفاده شده و طرز استفاده از اونها جهت میکس و مستر هست . در مورد پلاگینهای میکس و مستر و آموزش اونها هزاران بار توی سایت بحث شده ... لطفا جستجو کنید

5. zoban

zoban

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنونم از همه دوستان
    اما من هر تغييراتي هم بدم بازم خارج ميشه
    خب البته هميشه خارج نميشه اما اگه بخوام آهنگو گرم كنم بيش از حد خارج ميشه و صداي وز وز فقط ميده
    بعضي موقع ها هم كلا خارج ميشه مثلا اگر تو پلاگين هاي پيش فرض harmor اگه تو قسمت كيبورد پيانو دو رو انتخاب كنيم خارج ميشه اصلا تغييرم روش ندي ...
    در مورد وي اس تي ميشه يه چند تا معرفي كنيد كه كار دي جي مثل اهنگاي علي گيتور البوم جديدش
    البته براي پيشرفت هست ..
    من حدوداً دو سال هست كه با اف ال كار مي كنم و تمام قسمتاش از جمله مسترينگو بلدم
    ميشه شما اين چيزي كه گفتمو يه بار چك كنيد ببينيد براي شما هم همينطوره ؟

6. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من پیشنهاد میکنم تاپیک های مربوط به میکس و مسترینگ و همینطور "تالار آماتور یا جعبه کمک های اولیه" رو با دقت بخونید
    من مدت زیادیه با اف ال استودیو کار میکنم و تاحالا تو اف ال قسمتی به نام مسترینگ ندیدم
    مسترینگ یکی از منوهای اف ال نیست یا مثلاً یه دکمه نیست که فشارش بدی مسترینگ کنه
    مسترینگ یک سری پروسس های پیچیده ای هستش که روی موزیک انجام میشه و یک رشته ی دانشگاهی مربوط هم داره!

در ضمن منظورتون رو از خارج شدن متوجه نشدم
    اشتباه تایپی هم خیلی داشتید و یک سری از کلمات کلاً مفهوم نبود
    هر پستی که میزنید نسبت به کسانی که قرار هست پستتون رو بخونند ارزش قائل باشید و قبل از زدن اینتر یک بار بخونید چی نوشتید!

7. zoban

zoban

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مشکل از کیبوردم هست که خراب در میاد .. باشه از این به بعد یه بار میخونم .
    از کمک همگی ممنونم دوستای گلم

بارگذاری...