حواشی انتشار آلبوم جدید محسن چاوشی؛ بیش از ٣٠٠٠ نظر در ٣ روز!

  • شروع کننده موضوع LYRIC
  • تاریخ شروع
16/12/09
253
12
0
ایران
موسيقي ما - بعد از گذشت حدود یک سال و نیم از انتشار آلبوم «یه شاخه نیلوفر» اولین آلبوم مجاز محسن چاوشی، آلبوم «ژاکت» دومین اثر مجار این خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ - راک ایران منتشر شد.
انتشار این آلبوم نیز همانند آلبوم قبلی بازخوردها و نظرات مثبت و منفی فراوانی در پی داشت. تا جایی که در طی سه روز گذشته از انتشار این آلبوم بیش از 3000 کامنت از سوی کاربران سایت «موسیقی ما» زیر مطالب مربوط به این آلبوم ثبت شده است که در نوع خود بی نظیر است.
قطعا سه روز زمان مناسبی برای نتیجه گیری نهایی درباره نقاط ضعف و قوت این آلبوم نیست اما تعداد زیاد بازخورد‌های پیرامون انتشار «ژاکت» نشان از جایگاه ویژه این خواننده در میان اهالی موسیقی ایران دارد.
آلبوم «ژاکت» با وجود برخی نظرات منفی توانست با پیشی گرفتن از آلبوم «88» بنیامین بهادری در حال حاضر در صدر محبوب‌ترین آلبوم های سال «موسیقی ما» قرار گیرد. باید دید این آلبوم بعد از بیشتر شنیده شدن و با اضافه شدن تعداد رای دهندگان و سایر کاربران سایت همچنان می‌تواند این عنوان را برای خود حفظ کند. و البته انتشار آلبوم های در راه فرزاد فرزین، محسن یگانه، بهنام علمشاهی، علی اصحابی و ... چقدر در این انتخاب‌ها تاثیر خواهد داشت.