حداقل سیستم مورد نیاز برای کار با کیوبیس 5 ؟

maradona

عضو سایت
26/4/10
70
1
8
سلام اساتید

من برای کار با کیوبیس 5 نیاز به حداقل چه کامپیوتری دارم

الان لپ تاپ دارم با مشخصات زیر:

cpu 2.4 دو هسته ای
رم 2 گیگ
گرافیک 256 دیدیکیت شر تا 1 گیگ

میخوام ببینم میتونم بسم ا... کار و نصب و یادگیری نرم افزار رو با این لپ تاپ انجام بدم تا بعدا که یاد گرفتم دنبال سیستم مخصوص این کار باشم یا نه کیوبیس روی این سیستم اصلا جواب نمیده و در هنگام کار با vst و ... به گیر کردن و هنگ و ساعت شنی میفتم ؟

میشه راهنمایی کنید . ممنون

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
مشکلی نخواهید داشت
حداقل سیستم مورد نیاز برای cubase 5 طبق سایت سازنده :

Supported operating systems: Windows XP SP2 (32-bit), Windows Vista* and Windows 7*
2 GHz CPU (dual core CPU recommended)
1024 MB RAM
Display resolution 1280 x 800 pixels recommended
Windows DirectX compatible audio hardware (ASIO compatible audio hardware recommended for low-latency performance)
4 GB of free HD space
USB component port for USB-eLicenser/Steinberg Key (copy protection)
Internet connection for license activation

دو مورد آخر هم برای اکثر ما که ورژن کرک شده استفاده می کنیم نیاز نیست کلا

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
خوشبختانه كيوبيس با برنامه نويسي عالي كه داره ؛ خودش رو با كمترين سيستم وقف ميده و سازگار مي كنه . حتي با كمترين كارت صدا هم ميتونه راه اندازي شه . مشخصاتي رو كه شما فرموديد به قول خودتون واسه بسم ا ... خوبه و مي تونيد شروع كنيد واسه ياد گيري . ولي واسه كار حرفه اي حتما به فكر ؛ اول كارت صدا بعد رم و هارد ديسك باشيد . :smile (75):

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,012
2,462
113
29
G Studio
سلام دوست من بله اين لبتاب براي آغاز كار مناسب است ولي من پيشنهاد ميكنم براي كار موسيقي از كامپيوتر هاي pc استفاده كني البته ممكن اين سيستم شما براي بعضي از plagin ها جواب نده ولي براي سيستمهاي موسوقي cpu و ram خيلي تاثير گذاره.موفق باشي rash

maradona

عضو سایت
26/4/10
70
1
8
ممنونم از همگی . پس فعلا با این سیستم بسم ا... و کار یادگیری و آموزش رو شروع میکنم و در آینده که یاد گرفتم و خواستم اولین آهنگم رو کار کنم حتما میرم دنبال کارت صدا و یه pc درست درمون با مونیتورینگ و مخلفات لازم

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
551
93
24
In A State of Trance
اولش من فکر میکردم با کارت صدا مشکل گیر در پروژه های سنگین رفع میشه ولی نه اول از همه یه سیستم خوب بعد کارت صدای حرفه ای کمک میکنه

ممنون