حبس ابد - حسام

شروع موضوع توسط hessam ‏5/5/10 در انجمن پاپ

تاپیک حبس ابد - حسام تالار پاپ در persian-music.org.

1. hessam

hessam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +89 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    با سلام مجدد به همه دوستان
    اسم اثر حبس ابد و با صدای خودم
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم . البته لطف کنید و در مورد صدابرداری توبیخم نفرمایید که فقط جهت کار راه اندازی هستش .

برای دانلود کلیک کنید

2. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    سلام
    مشخصات کار رو کاملتر بنویس

اهنگ و تنظیمش نقصی انچنانی نداره( از نظر من) ولی فوق العاده کمبود فضاهای خالی احساس میشه.
    کار با شدت و با یک التهاب !!! شروع میشه و خوب هم امتداد پیدا میکنه ولی در پایان خیلی سریع تموم میشه . به فکر یک اتمام بهتر از fade out باش کسانی که حرفی برای گفتن ندارند از این کلک استفاده میکنند ولی تا جایی که من دیدم یک ending زیبا میتونه روی کل کار تاثیر داشته باشه. هرچند در یه جاهایی fade out جذابیت خاص خودشو داره ولی کار شما میتونست بهتر از این هم تموم بشه. و فقط به فکر خفه کردن صدا نباشیم.

اهنگسازش میتونست از ویولون و درامز درکل اهنگ استفاده کنه. اول اهنگ شنونده رو خیلی مشتاق میکنه کار خودشو ببا التهاب نشون میده ولی با یک ضدحال توی خود اهنگ خبری از هیچ ساز ریتمیکی نیست شاید اگر یک درامز در دقیقه 1.20 ریتم رو میداد کار قشنگتر میشد. صدای ویولونها اصلا شنیده نمیشه.و واقعا روی میکس افتضاح کار شده.
    فقط پیانوئه که روی اعصابه! صدای پیانو کمتر میشد صدای خودت اضافه تر میشد و کار جذابتر میشد.

صدای خودت هم همونطوری که حدس میزدم پخته تر شده ولی صدابرداری و میکس کمبودهای زیادی داره که ترجیح میدم یک صدابردار حرفه ای در این مورد نظر بده .

ولی واقعا صدای پیانو روی اعصابه :smile (82):اگه 10تا 30 درصد از ولوم پیانو رو پایینتر بیاری ممکنه تاثیری داشته باشه

نظرم در مورد این کار رو گفتم. و در کل قابل تحسینه همون طوری که قبلا فکر میکردم.

3. hessam

hessam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +89 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    تشکر فوق العاده زیاد !

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - حبس ابد حسام
  1. AminSHeykhi
    پاسخ ها:
    14