حالت روباتیک چطور در کیوبیس انجام میشود

احمدمحمدی

عضو سایت
25/9/20
63
3
8
حالت روباتیک چطور در کیوبیس انجام میشود از ثانیه4 به بعد

نمونه کار

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

آخرین ویرایش:

احمدمحمدی

عضو سایت
25/9/20
63
3
8
دوستان من منتظر جوابم

لطفا راهنمایی بفرمایید کارم فوریه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,402
10,625
113
54
.
چرا ب سوالات من هیچ کس جواب نمیده:frown::frown::frown::frown:
دوست عزیز، وقتی کسی جواب نمیده، علت رو یه جای دیگه باید جستجو کنی. جواب رو که نمیشه بزور از مردم دوشید. سوال چه جواب داشته باشه و چه نداشته باشه، هیچکس در اینجا "مجبور" به جواب دادن نیست. جیغ زدن هم شما رو به جواب نمیرسونه. مخصوصاً اینکه جواب نگرفتنِ شخصِ خاصِ شما از سوالاتِ بی اساس شماست، نه بی اطلاعیِ دیگران.
با توجه به سوالاتی که طی ماه های اخیر میکردی، رسیدن به این نقطه که الآن بگی "چرا به سوالات من هیچ کس جواب نمیده" دور از انتظار نبود. با یک نگاه به کل سوالات ارسالیِ شما خیلی راحت میشه پی برد که کوچکترین زمینه ای در این کار نداری که بجای خود، حتی اطلاعات غلط و منحرف شده هم داری. سوالات شما مثل سوالاتِ یک بچه روستاییِ 8 ساله میمونه که برای اولین بار هواپیما رو از نزدیک ببینه بعد سوال کنه: "عجب اسب بزرگ و متفاوتی! چطور میتونم نعل این اسب رو ببندم و بعد زین کنم و باهاش سواری کنم؟ لطفاً جواب بدید. کارم فوریه" !!! هواپیما نه اسبه، نه نعل لازم داره، نه زین میخواد و نه سواری میده! سوالاتی هم که شما در این فروم میکنی، دقیقاً همین بی ربطی ها رو داره. اون بچه برای اینکه درست سوال کنه، باید کم کم با کار هواپیما آشنا بشه که فرق داره با اسب، با ساختارش آشنا بشه، با ابزار و وسایلش آشنا بشه، با چیزی بنام "پرواز" آشنا بشه، بعد تازه بتونه آموزش استفاده از هواپیما رو شروع کنه، که شروعِ یک کار تخصصیه. این کار دسشویی نیست که عجله داشته باشه با اون سوالات بی ربط. کار فوری مال دستشوییه.

شما هم بی هیچ زمینه ای پریدی وسط یک کار تخصصی و کارِت هم فوریه! عجیبه اینکه خودت عملاً داری میبینی سوالات دیگران جواب داده میشه، ولی سوالات شما نه، با این حال اصلاً به خودت شک نمیکنی! و تازه سوال میکنی که چرا به سوالات من هیچکس جواب نمیده!!! اصلاً چیه اون چیزی که با اسم "حالت روباتیک" ازش اسم میبری، معلوم نیست. اینکه سوال میکنی "چطور با کیوبیس انجام بدم" نشون میده اصلاً اطلاعی از کار یک DAW نداری که فقط یک نرم افزار ادیت و میکس هست. کارش افکت اِعمال کردن نیست. کار تخصصی مثل مذهب نیست که از هر جایی و هر سنّی بشه شروع کرد. آموزش این کار اصول و زمان خودشو داره که طرف قدم به قدم از صِفر باید چندین مقوله رو به موازات یاد بگیره و در طول یک زمانِ تعریف شده و بدون عجله به نتیجه برسه. و این هم صرفاً از طریق یک فروم موسیقی مثل اینجا امکان پذیر نیست. چون خیلی از مطالب رو باید از نزدیک شروع کنی یاد گرفتن.

انتخاب با خودته. اون شکلی اگه پیش بری، میتونی همینطور منتظر بشینی تا سالی یه بار یکی بیاد همینطوری یه جواب الکی بده و بره، بدتر سردرگم تر بشی.
شاید هم الآن یکی بیاد یکی از اون جواب ها بهت بده! چون بعضاً بعد از هر پستی که من مینویسم میان یه چیزی از پسِ پست من مینویسن میرن! انگار که منتظر پست من بوده باشن، نه سوالِ کاربر!