تیکه تیکه کردن وکال با لاو فیلتر

Farhad Mahdavi

هنرمند
سلام
یه پروژه ی 20 ثانیه ای که حدودا 20 دقیقه روش کار کردم رو برای آموزش قطعه قطعه کردن وکال میزارم . برای اینکه بهتر خودشو مشخص کنه سه چارتا پد و کیکو کلپ هم بهش اضافه کردم .
در این پروژه شما با تامل در افکت لاو فیلتر Love Philter متوجه می شوید که چطور با این افکت میتوان وکال را قطعه قطعه کرد .
به سه اوتومیشن کلیپ لاو فیلتر و اوتومیشن کلیپ دیلی در آخر قطعه دقت فرمایید .
بهتر است که اول اف ال را باز کنید و سپس open را بزنید و فرمت مورد نظر را .zip قرار دهید سپس پروژه ای که نهادم رو با فرمت زیپ در برنامه اوپن کنید
لینک دانلود پروژه با حجم 1 مگابایت و فرمت Flp. :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

1/5/10
10
0
0
سلام. آیا پلاگین دیگه ای ( ترجیحاً از wave ) وجود داره که اینکار رو در daw دیگه ای انجام بده ؟

Mobin Taffakh

هنرمند
26/9/09
250
97
28
شوش
iranvst.com
فرهاد عزيز منم اين تكنيك رو اجرا كردم منتها با Gross Beat از Love philter براي عوض كردن جنس وكال استفاده كردم كه خيلي خوب در اومده.

براي گوش كردن اينجا كليك كنيد.

6/11/09
696
26
0
مریخ
روژه ی 20 ثانیه ای که حدودا 20 دقیقه روش کار کردم رو برای آموزش قطعه قطعه کردن وکال میزارم . برای اینکه بهتر خودشو مشخص کنه سه چارتا پد و کیکو کلپ هم بهش اضافه کردم .
در این پروژه شما با تامل در افکت لاو فیلتر love philter متوجه می شوید که چطور با این افکت میتوان وکال را قطعه قطعه کرد .
به سه اوتومیشن کلیپ لاو فیلتر و اوتومیشن کلیپ دیلی در آخر قطعه دقت فرمایید .
بهتر است که اول اف ال را باز کنید و سپس open را بزنید و فرمت مورد نظر را .zip قرار دهید سپس پروژه ای که نهادم رو با فرمت زیپ در برنامه اوپن کنید
لینک دانلود پروژه با حجم 1 مگابایت و فرمت flp. :
تعجب می کنم مدیرا هم دارن اشتبهای بزرگی می کنن عزیزم این پست تکراری قبلا امیر شهاب گذاشته بود همین اهنگ و همین سورس رو