1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

تیوری موسیقی به زبان موزیسین الکترونیک

شروع موضوع توسط rezakamir ‏10/6/16 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک تیوری موسیقی به زبان موزیسین الکترونیک تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. rezakamir

rezakamir عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 1 / -0
    سلام خدمت دوستان خوب پرشین موزیک . مدتی هست که می خوام تیوری موسیقی بیاموزم اما شکل نت ها در اف ال استودیو و کیوبیس با شکب نتی که در کتاب های تیوری موسیقی هست فرق داره. آیا کتابی هست که به زبان فارسی و با شکل نت های اف ال تیوری رو آموزش بده.؟

2. sam ca

sam ca کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,319 / 3 / -0
    نرم افزار:
    protools
    منظورت piano roll هست ؟

3. rezakamir

rezakamir عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 1 / -0
    بله. دقیقا.

4. sam ca

sam ca کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,319 / 3 / -0
    نرم افزار:
    protools
    نه اون به درد یاد گرفتن تئوری نمیخوره . اگه میخای با piano roll تئوری یاد بگیری وقتت فقط تلف میکنی.

• مفید مفید x 1
  5. Sar Be DaaR

Sar Be DaaR عضو سایت

شغل :
    صدابردار و تهیه کننده و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +81 / 0 / -0
    نرم افزار:
    StudioOne
    درود ، جناب سام درست میگن ، خب شما وقتی هضم کنی که نت گرد چیه و ارزش زمانیش چیه ، نت سیاه چیه و بقیه اونها ، دیگه چه مشکلی میتونی داشته باشی ؟ و همچنین سکوت ها . تا وقتی شما چشمتون به خوندن و اشکال نت ها ، سکوت ها و جایگاه اونها در رو یا بین خطوط حامل در کلید های مختلف عادت نکنه ، این مشکل رو خواهید داشت ، سعی کنید دیکته و ریتم خوانی رو تقویت کنید ، در این صورت تمام مشکلات رفع خواهد شد .
    در ضمن یک تنظیم کننده فقط نیاز به یادگیری تئوری نداره ! بعد ها در یادگیری هارمونی و چیزهای دیگه که کتاب پر از پارت ـه و استاد هم حتما همینگونه کار میکنه چی ؟
    تمرین دوای این درد شماست دوست من . خودم هم اوایل این مشکل رو داشتم و الان حل شده ، یک فایده ـش واسه من این بود که اگر توی تاکسی یا مترو ملودی ای به ذهنم بیاد کافیه یک کاغذ و خودکار همراهم باشه ، حتی نیازی هم نمیبینم بعضی اوقات خیلی سریع 5 خط رو بکشم ، فقط ریتم رو مینویسم و اسم و زیرایی (Pitch) ـه نت ها رو بالای هر نت ریز مینویسم و بعدن که رسیدم خونه روی خطوط حامل کامل یادداشت میکنم برای ویرایش نهایی .
    ببخشید زیاده گویی شد در حضور اساتید با تجربه

• موافقم موافقم x 1
بارگذاری...