تیوری موسیقی به زبان موزیسین الکترونیک

شروع موضوع توسط rezakamir ‏10/6/16 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک تیوری موسیقی به زبان موزیسین الکترونیک تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. rezakamir

rezakamir عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام خدمت دوستان خوب پرشین موزیک . مدتی هست که می خوام تیوری موسیقی بیاموزم اما شکل نت ها در اف ال استودیو و کیوبیس با شکب نتی که در کتاب های تیوری موسیقی هست فرق داره. آیا کتابی هست که به زبان فارسی و با شکل نت های اف ال تیوری رو آموزش بده.؟

2. sam ca

sam ca کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +890 / 1 / -0
    نرم افزار:
    protools
    منظورت piano roll هست ؟

3. rezakamir

rezakamir عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    بله. دقیقا.

4. sam ca

sam ca کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +890 / 1 / -0
    نرم افزار:
    protools
    نه اون به درد یاد گرفتن تئوری نمیخوره . اگه میخای با piano roll تئوری یاد بگیری وقتت فقط تلف میکنی.

• مفید مفید x 1
  5. Sar Be DaaR

Sar Be DaaR عضو سایت

شغل :
    مدیر بازرگانی
    امتیازات:
    +66 / 0 / -0
    نرم افزار:
    studio_one
    درود ، جناب سام درست میگن ، خب شما وقتی هضم کنی که نت گرد چیه و ارزش زمانیش چیه ، نت سیاه چیه و بقیه اونها ، دیگه چه مشکلی میتونی داشته باشی ؟ و همچنین سکوت ها . تا وقتی شما چشمتون به خوندن و اشکال نت ها ، سکوت ها و جایگاه اونها در رو یا بین خطوط حامل در کلید های مختلف عادت نکنه ، این مشکل رو خواهید داشت ، سعی کنید دیکته و ریتم خوانی رو تقویت کنید ، در این صورت تمام مشکلات رفع خواهد شد .
    در ضمن یک تنظیم کننده فقط نیاز به یادگیری تئوری نداره ! بعد ها در یادگیری هارمونی و چیزهای دیگه که کتاب پر از پارت ـه و استاد هم حتما همینگونه کار میکنه چی ؟
    تمرین دوای این درد شماست دوست من . خودم هم اوایل این مشکل رو داشتم و الان حل شده ، یک فایده ـش واسه من این بود که اگر توی تاکسی یا مترو ملودی ای به ذهنم بیاد کافیه یک کاغذ و خودکار همراهم باشه ، حتی نیازی هم نمیبینم بعضی اوقات خیلی سریع 5 خط رو بکشم ، فقط ریتم رو مینویسم و اسم و زیرایی (Pitch) ـه نت ها رو بالای هر نت ریز مینویسم و بعدن که رسیدم خونه روی خطوط حامل کامل یادداشت میکنم برای ویرایش نهایی .
    ببخشید زیاده گویی شد در حضور اساتید با تجربه

• موافقم موافقم x 1
بارگذاری...