تکنیک دوست داشتنی Vocoding توسط Vocodex

6/11/09
696
26
0
مریخ
سلام از موارد جدید در افکتهای اف ال انجام تکنیک دوست داشتنی vocodex است
این برای دوستانی توضیح میدم که به این تکنیک توجه ای نداشتن
کار بسیار ساده است
کانال 1 و 2 رو خالی میزاریم
حالا رو کانال یک صدای خودمون رو میزاریم صدای که ضبت کردیم
رو کانال دو هم افکت vocodexرو میزاریم
حالا کانال یک رو سند می کنیم به دو و تا ته میبندیم ولومش رو
حالا کانال یک که به مستر سند شده سند رو بر میداریم (از کانال مستر قطعش می کنیم )تا بی صدا شه
حالا vocodexرو بدین شکل تنظیم می کنیم

دوستان گل خیلی راحت بود میدونم خیلی هاتون این تکنیک رو میدونید اما استفاده نمی کنید
g7xd3elz3kmxi640zgx.jpg

دوستان دانلود کنید
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

دوستان صداتون رو ضبت و در کانال یک قرار دهید

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
6/11/09
696
26
0
مریخ
دوستان با کار کردن دستتون میاد و می تونید خودتون تنظیمات زیبای رو بسازید مثلا من با دادن عدد دو چرخاندن پیچ به سمت علامت مونس صدا رو مثله صدای بچه کردم

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
حالا کانال یک رو سند می کنیم به دو و تا ته میبندیم ولومش رو
حالا کانال یک که به مستر سند شده سند رو بر میداریم (از کانال مستر قطعش می کنیم )تا بی صدا شه
متوجه نشدم
بالاخره كانال 1 رو به كانال 2 وصل ميكنيم يا كانال مستر؟

6/11/09
696
26
0
مریخ
معلومه دیگه جای سوال نداره درست بخونید من چی گفتم
الا کانال یک رو سند می کنیم به دو و تا ته میبندیم ولومش رو
در ادامه همون کانال رو که مثل هزارتا کانال دیگه به مستر واصل رو قطع میکنیم
ح
الا کانال یک که به مستر سند شده سند رو بر میداریم (از کانال مستر قطعش می کنیم )تا بی صدا شه
مشکل دیگی بود در خدمتیم فعلا مرخص میشیم
تازشم من سورسش رو هم قرار دادم دیگه جای بحثی نیست

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
یه بار جملتون رو بخونید
اول گفتید کانال 1 رو سند میکنیم به کانال 2 ،بعد گفتید کانال 1 رو که به مستر وصل شده برمیداریم
مگه ما کانال 1 رو به کانال 2 سند نکرده بودیم؟؟پس چی رو از کانال مستر بر میداریم؟وقتی ما یک کانال رو به یک کانال دیگه وصل میکنیم تو همین مرحله مجبوریم که از کانال مستر جداش کنیم
آموزش این کار هست

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
6/11/09
696
26
0
مریخ
واقعا نمی دونم در مورد چه چیزی انقدر به شک افتادید

عزیزم شما کانال 1 رو به 2 سند میکنی همین کانال 1 رو که به 2 سند کردین

خودش در اول و به طور اتوماتیک به مستر وصل بوده که ما قتش میکنی

مگه نمیشه همزمان 1 کانال رو به چند کانال دیگ سند کرد

تازشم این طوریا نیست که

وقتی ما یک کانال رو به یک کانال دیگه وصل میکنیم تو همین مرحله مجبوریم که از کانال مستر جداش کنی
م

ما میتونیم بر نداریم

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
برا چی ناراحت میشید؟؟؟
وقتی بخوایم یک کانال میکسر رو به کانال دیگه وصل کنیم مجبوریم اول از کانال مستر جداش کنیم
هدفتون از ایجاد این تاپیک چی بود؟غیر از اینه که یه مطلبی رو به بقیه یاد بدید؟
پس خواهش میکنم کاری رو قصد کردید انجام بدید درست انجام بدید
من با Vocodex خیلی کار کردم ولی اگه کسی که تاحالا باهاش کار نکرده این پست هاتون رو بخونه بیشتر سر در گم میشه
پس آموزش هاتون رو دقیق تر و درست تر کنید و طوری جواب پست ها رو بدید تا کاربرها باز هم بتونن سوال بپرسن و از سوال کردن واهمه ای نداشته باشن
هدف این سایت دقیقاً همینه دوست من
با تشکر

anahita kasraei

هنرمند
16/8/10
28
1
0
تهران
مشکلی داره بعدا جدا کنیم؟

آقا شما در اول جدا کنش
فکر نمی کنم غیر از این راهه دیگه ای باشه
موقع وصل کردن یک کانال به کانال دیگه همون اول باید از کانال مستر جدا کنیم که بتونیم به یک کانال دیگه وصل کنیم

6/11/09
696
26
0
مریخ
برا چی ناراحت میشید؟؟؟
وقتی بخوایم یک کانال میکسر رو به کانال دیگه وصل کنیم مجبوریم اول از کانال مستر جداش کنیم
هدفتون از ایجاد این تاپیک چی بود؟غیر از اینه که یه مطلبی رو به بقیه یاد بدید؟
پس خواهش میکنم کاری رو قصد کردید انجام بدید درست انجام بدید
من با vocodex خیلی کار کردم ولی اگه کسی که تاحالا باهاش کار نکرده این پست هاتون رو بخونه بیشتر سر در گم میشه
پس آموزش هاتون رو دقیق تر و درست تر کنید و طوری جواب پست ها رو بدید تا کاربرها باز هم بتونن سوال بپرسن و از سوال کردن واهمه ای نداشته باشن
هدف این سایت دقیقاً همینه دوست من
با تشکر
نه ناراحت نشدم اما فکر میکنم این سوالات اضافی چون با قرار دادن سورس فکر نکنم دیگه سردرگمی باشه

فکر نمی کنم غیر از این راهه دیگه ای باشه
موقع وصل کردن یک کانال به کانال دیگه همون اول باید از کانال مستر جدا کنیم که بتونیم به یک کانال دیگه وصل کنیم
بهتر به never co...سورسه گوش بدید حتمن به جواب خواهید رسید به سند‌‌هاش توجو کنید

x-rated

عضو سایت
17/3/10
230
47
28
29
آباده
این کارایی که گفتید کردم اما اصلا صدا نمی یاد داخلش میشه یه نفر اصولی و مرحله به مرحله توضیح بده ؟

2/10/10
66
5
8
ساری
استفاده از vocoder ها هم چیز جالبیه ولی من یه پلاگین یا vocoder میخوام که صدا رو شبیه به تکست هایی کنه که تنظیم کننده ها تو اهنگاشون اسم خودشونو میگن مثل کارای اقایون سروش طباطبایی یا ارمین نصرتی
در به در دنبالشم کل ایترنتو زیر و رو کردم کسی بلده خواهشا کمک کنه

29/3/10
284
46
28
کرج
استفاده از vocoder ها هم چیز جالبیه ولی من یه پلاگین یا vocoder میخوام که صدا رو شبیه به تکست هایی کنه که تنظیم کننده ها تو اهنگاشون اسم خودشونو میگن مثل کارای اقایون سروش طباطبایی یا ارمین نصرتی
در به در دنبالشم کل ایترنتو زیر و رو کردم کسی بلده خواهشا کمک کنه
سلام دوست من میشه واضح تر توضیح بدی چی میخوای منظورتونو چی هست؟
اگه پلاگین vocodex رو میخوای تو تالار دانلود هست

2/10/10
66
5
8
ساری
پلاگین vocodex رو دارم من پلاگین و یا روشی رو میخوام که به صدا قدرت بده.همونی که توی اهنگای بعضی خواننده ها اسمشونو میگن مثلا:
arrangment and vocallby ali abdolmaleki

با یه پلاگین که نمیشه.چندتا افکت رو به صدا میدن.بعدشم باید صدایی که دارید مناسب این کار باشه.مثلا صدای کسی که نازکه رو هر کاریش بکنی برای این کار قشنگ نمیشه
موفق باشی دوست من

دوست من سلیقه ای هست.میشه صدا رو یه خورده با افکتهایی مثل Streach کلفت کنید.با فیلتر و اکولایزر صدای مورد نظرتون رو دربیارید.