تو اومدی تو اومدی

شروع موضوع توسط farzadnaderi ‏20/7/11 در انجمن اشعار کاربران

تاپیک تو اومدی تو اومدی تالار اشعار کاربران در persian-music.org.

1. farzadnaderi

farzadnaderi عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    تو اومدی تو اومدی دوباره اسمون گریست دوباره نمره ی دلم به عشق تو باز شده بیست تو اومدی تو اومدی خوشحالم از اومدنت خوشحالم از بارون عشق یه عمر کنارم بودنت تو اومدی میدونه دل دیگه غصه نداره اون شدم عاشق ترین عشق خوشبخترین مرد زمون تو اومدی بیا بخند منو تو هم خونه شدیم حالا دیگه کنار هم جدا از هر بونه شدیم تو اومدی تو اومدی زیبا شد رنگ زندگی زیبا شد دنیای چشام مثه خدا و بندگی اومده دل اومده باز اومده با راز و نیاز اومده که بهش بگم دوسش دارم ای گل ناز ددوست دارم ای نازنین بگو دوستم داری همین نگاه که از شوق چشمات اشک و توی چشمام ببین

2. bluray

bluray ترانه سرا عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +111 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    ای کاش یه محبتی بکنی و هر جوری شده ترانه ات رو مرتب کنی که اینجوری خوندنش واقعا سخت هست فرزاد عزیز .

اگر اشتباه نکنم کار اول شما بود که اینجا قرار گرفت . نسبت به اولین کار ، خوب بود . همه قرار نیست با اولین ترانه دنیا رو تکان بدهند . من که خودم چند وقتی هست می نویسم و هنوز هم خبری نیست :دی !!!!

جدا از شوخی ، دوست خوبم شما باید روی چند نکته زیر توجه بیشتری داشته باشی:

1. سعی کن همیشه به هر قیمتی که شده قافیه ایجاد نکنی . برای مثال : نیست و بیست قافیه هستند اما زیادی سبک هستند . حتما توانش رو دارید که سنگین تر و عمیق تر بنویسید . فقط یه مقدار و نه زیاد . مطمئین هستم که می تونید

2. با اینکه شعر مرتب نبود و خوندنش سخت بود اما حس کردم وزن کار چند جا شکسته می شه که این با یه مقداری تمرکز بیشتر به حدالقل خواهد رسید

3. تعدا هجا ها رو بیشتر دقت کن در هر مصراع

-------
    در آخر هم خاطرت باشه که اینها فقط تعدادی پیشنهاد بود و نه انتقاد . ما اینجا هستیم تا به هم کمک کنیم

موفق باشی

بارگذاری...