توقف - شهاب الدین خادمی ( کار رسمی از کاربران پرشین سینگر )

شروع موضوع توسط SuShiaNT ‏25/1/13 در انجمن Pop

تاپیک توقف - شهاب الدین خادمی ( کار رسمی از کاربران پرشین سینگر ) تالار Pop در persian-music.org.

1. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    سلام خدمت دوستان و استادای عزیزم .

همکاری دوستان و استادید عزیزم در این سایت رو براتون گذاشتم.

کاری از شهاب الدین خادمی به نام توقف نزدیک به یک سال دستمون به این موزیک بند بود و به مشکلات خیلی خیلی زیادی بر خوردیم که قابل وصف نیست بلاخره با تموم مشکلات جنگیدیم و کارو به این نقطه رسوندیم با هیچی و اونایی که کارشون این هست میتونن درک بکنن که هنرمندایی امثال خواننده و نوازنده و میکس و مستر کار و آهنگساز وتنظیم کننده بدون حمایت کننده چه از نظر مالی چه از هر نظر کار کردن ودوام آوردن چقدر سخت هست همکاری اول ماها بود و بهتون قول میدم منتظر همکاری بعدی ماها باشین.

جا داره قبل از هر چیز از دوست عزیزم هانی شبابی نوازنده ی پیانو که منت سر من گذاشتن این این کارو قبول کردن باهام همکاری کردن جاداره از صمیم قلبم ازتون تشکر کنم و دوست خوبم نوازنده ی شایسته ی گیتار الکتریک با توجه به مشکلاتی که خوردن سوختن قطعاتشون خراب شدن گیتارشون عوض شدن افکتشون و.......با هر مشکلی که بود کارو به دستم رسوند و مردونه مایه گذاشت انشالله بتونم این محبتتون و جبران کنم.
    وجا داره از استاد عزیزم یه دوست که تو این مدت نمیشه گفت همکار باید بگم یه استاد یه دوست یه هنرمند تحت هرشرایطی بود هرموقعی که بود کمکم کردن در زمینه ی میکس و مستر موزیک استاد عزیزم محمد امین پیشه ور
    خیلی خیلی ممنونتم سپاس گذارم ازت انشالله بتونم روزی این زحماتت رو جبران کنم.

جا داره از شهاب الدین عزیز تقدیر و تشکر به جا بیارم این همه مدت صبر کردن و این صبوری و با تمام مشکلات حمایت کردن جای تقدیر داره و این کار ستودنی هست و تمام تلاششون رو عرضه کردن برای
    پرفکت شدن کار و ازشون راضی هستم.

جا داره از دوست عزیزم حمیدرضا مهرفر که کمک به سزایی در صدا برداری و استدیو بهم داشتن بکنم سپاس گذارم.
    جا داره از دوست عزیزم امید مولوی عزیز که در زمینه ی میکس کمک بسزایی داشتن و حمید فراهانی عزیز تقدیر و تشکر بجا بیارم.

جا داره از تموم دوستانی که بهم کمک کردن و نتوستم اسمشون رو بیارم معذرت خواهی میکنم و
    از همتون نهایت تقدیر و تشکر رو دارم .

بینهایت سپاس گذارم

در صدد و تدارک آلبومی مجوز دار هستیم انشالله وکارهای زیادی داریم که در این یک ماه اخیر پخش خواهد شد منتظر باشید. Coming Soon

توقف - شهاب الدین خادمی
    آهنگسازی و تنظیم : هومن رهبری ( سوشیانت )
    ترانه سرایی : نجمه ایزدی
    نوازندگی پیانو : هانی شبابی
    نوازندگی گیتار الکتریک : محمد بیگوردی
    نوازنده گیتار کلاسیک و میکس : هومن رهبری
    مسترینگ : محمد امین پیشه ور
    رکورد و صدابرداری : استدیو رادیکال 7
    توقف - شهاب الدین خادمی ( کار رسمی از کاربران پرشین سینگر )-9v04pspvbz3bcyouraga.jpg

این هم لینک دانلود :

http://www.mediafire.com/?0ascijos0ioaafz

امید وارم این گروه تونسته باشه که کار خوبی رو برای شما دوستای عزیز ارانه کرده باشه.

منتظر نظراتتون و انتقاداتتون هستم .

سپاس گذارم.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏5/2/13
    • خوشم اومد خوشم اومد x 23
  2. taghian

taghian عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio, wavelab
    اهنگ از سرور پاک شده!

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
  4. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    امیدوارم مورد پسند دوستان عزیزمون باشه .:smile (70):

5. محمد-بیگوردی

محمد-بیگوردی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +404 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one
    بسیار عالی بود هومن جان
    کار گوش نوازی شده

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  6. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    فدات محمد جان نظر لطفته این از هنر شما اساتید و دوستای عزیزم هست.:smile (70):

امیدوارم تونسته باشم زحماتتون رو جبران کنم .:smile (70):

7. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستانی که به فیس بوک دسترسی دارن و تمایل دارن رویه گزینه لایک تویه امضای من هست کلیک کنن و پیجم را لایک کنن.

سپاس گذارم

8. hmd_kro

hmd_kro عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +61 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    واقعا زیبا بود ، به همه تون خسته نباشید میگم.

9. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:

مرسی نظر لطفتون هست سپاس گذارم از اینکه موزیک رو گوش دادین .

10. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    احسنت کار زیبایی بود.
    اما دو مورد من و خیلی اذیت کرد و به کار لطمه زده :
    1- باس
    2- ریتم.
    توی کار باس به گوش نمیرسه در حالیکه پتانسیل خوبی برای باس داره. و همچنین ریتم. جا داشت ریتم رو تپل تر و نمایان تر مینواختید.
    کیک ها خیلی پائینه. و کوبندگی خاصی نداره که بشه توازن و حرکت رو درش دید. شاید هم مشکل از میکس باشه.
    اگه دوست داشته باشید. فایل بدون ریتم رو برام بفرستید تا ریتم براتون بنویسم. و بفرستم. هم هچنین باس.
    چون کار به نظر من واسه درامز و باس خیلی جا داره

- - - - - - - - - -

احسنت کار زیبایی بود.
    اما دو مورد من و خیلی اذیت کرد و به کار لطمه زده :
    1- باس
    2- ریتم.
    توی کار باس به گوش نمیرسه در حالیکه پتانسیل خوبی برای باس داره. و همچنین ریتم. جا داشت ریتم رو تپل تر و نمایان تر مینواختید.
    کیک ها خیلی پائینه. و کوبندگی خاصی نداره که بشه توازن و حرکت رو درش دید. شاید هم مشکل از میکس باشه.
    اگه دوست داشته باشید. فایل بدون ریتم رو برام بفرستید تا ریتم براتون بنویسم. و بفرستم. هم هچنین باس.
    چون کار به نظر من واسه درامز و باس خیلی جا داره

11. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    استاد محبی از لطف و توجه شما سپاس گذارم و از اینکه وقت با ارزشتون رو گذاشتین تا موزیک رو دانلود کنین و گوش بدین کمال تشکر رو دارم.
    بله با حرفتون موافق هستم متاسفانه مشکلاتی که برای میکس این موزیک داشتیم خیلی خیلی زیاد بود و موزیک نزدیک به 120 الی 130 لاین بود .
    خوشحال میشم درام و بیس رو بدم به شما تا شما بنویسین همکاری با شما برام باعث افتخار هست .

از این لطفتون بینهایت سپاس گذارم.

12. M.D.E

M.D.E عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +220 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, flstudio
    واقعا زیبا و دلنشین . زیبا تر از آهنگ این کار گروهی دوستان بود . خسته نباشید میگم به همه اساتید.

13. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:

سپاس که موزیک و دانلود کردین و وقت گذاشتین و گوش دادین .

نظر لطفتون هست سپاس گذارم.

14. dreamsky

dreamsky عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +220 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason, sonar
    بسیار زیبا و عالی........
    واقعا حرف نداشت خیلی لذت بردم........
    به همه دوستانی که واسه کار زحمت کشیده بودن خسته نباشید میگم....
    امیدوارم همیشه موفق باشید......

15. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نظرلطفتون هست . خوشجالم که تونستیم رضایتتون رو جلب کنیم.

بازهم سپاس گذارم.

16. taghian

taghian عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio, wavelab
    کاش تو یک اپلودسنتر دیگه میزاشتین...

- - - - - - - - - -

کاش تو یک اپلودسنتر دیگه میزاشتین...

17. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دیگه آپلود سنتر بهتر از اون ؟؟

لایت عزیز میتونم درخواست کنم این موزیک و لینک مستقیم رویه سرور خود سایت لینک بزارین ؟ سپاس گذاریم.

18. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo
    با سلام خدمت تموم دوستان و تیمی که جهت تدارک این اثر هنری زحمت کشیدن . خسته نباشید میگم به تمومه دوستان .. کار رو شنیدم بسیار عالی و زیبا شده .. فقط نکاتی رو که یاد داشت کردم نقد کنم انشالله کمکی باشه برای پیشرفت کارتون .. همون طور که آقای محبی گوش زد کردن بیس کار میتونس فضا سازی بهتری تو تنظیم نشون بده و اگه گیتار بیس زنده رکورد میکردین بینظیر میشد . طوری که فرکانس بیس ساز از مرحله کات بمونه این یه تکنیکی هست که آقای علی ثابت هم استفاده میکنه .. آدم تشنه یه ملودی گیتار بیس که با پانچ زیبا خودشو تو میکس نشون میده هست .. و در مورد تعداد لاین ها صحبتی کرده باشم قدیم همیشه واسه فضا سازی موزیک از تعداد لاین های بالا استفاده میکردم که به مراتب لود پروژه بالا میرفت با گفتگو هایی که با دوستان سرشناس تنظیم کننده داشتم به این نتیجه رسیدم که در یک پروژه پاپ بسیارخوب باید بتونین با تعداد لاین مناسب تا15 یا 17 لاین میکسی داشته باشه که فضای کارت پر باشه در این جهت شما میتونستی از ریتم های ساده گیتار در دو باند استفاده کنی واسه فضا سازی و ترکت به مراتب پر میشد اگه پد رو خیلی مناسب انتخاب کنی و آکورد های مناسب بزنی همون یه لاین کافی هست که موزیکتو پر کنه و میکس خوبی م باید تو این مرحله داشته باشی استریو سازی مناسب و مراحل دیگه و ویولون سل هم میشد به میکس اضافه کنی .. جالبه بدونی میکس ترک بخند آقای یگانه اونجوری که من پرس جو کردم از تنظیم کننده اصلی نهایت از 30 لاین تشکیل شده و میکس به مراتب از ترک شما پر تر به نظر میاد . صدای organ هم میکسو پر میکنه .. صدای خواننده در نتهای پایین زیاد دلچسب نبود و کنترل قوی نداشت انگار بی حال میخوند ولی در نتهای بالا کمی بهتر میشد (این نظر یکی از خواننده های خوبه کشورمونه ) وکال قوی که دوستان خواننده نامدار در این سایت بهش اشاره کردن صدای آقای محمد امیدوار تهرانی که بسیار قوی شمردن ایشونو در ضمینه وکال بهتر بود ایشون هم در پروژتون دخیل میکردید !! در کل کار زیبایی بود و انتقاد هایی که شد اینجا از طرف من نبود من کارتونو نشون دوستان نامدار تنظیم کننده دادم و نظره اونها بود که نوشتم .. مطرح بشه انشالله شما هم بتونید بهره ببرین و جهت پیشرفتتون استفاده کنین .. کار از نظره من گوشم در حدی نیست که ایرادی توش پیدا کنم .. از نظره من موردی نداره عالیه .. چاکر همتون امیر

19. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:

از انتقاداتون سپاس گذارم تشکر.
    بله این حرف شما درست هست گفتم درام و بیس رو خیلی خیلی دوست داشتم پر تر میچیدم ولی به دلایل خاص خودش وجود داشت که ........
    بیس موزیک هم اگر بودجه داشتم حتما از بیس زنده استفاده میکردم و بیس اصلی کار هم ضعیف نیست ولی به خاطر میکس مجبور شدم بسیار کمش کنم و....

بله تنظیم یه مبحث سلیقه ای هست و علت زیاد شدن لاین ها مسائلی که فرمودین نیست علت زیاد شدن لاین ها
    فضاهای متفاوت هست که تویه موزیک قرار دادم و در هر قسمت که فضا عوض میشه شما لاین هاتون هم متغیر میشه و هیچ موزیک پاپی رو با 17 لاین نمیشه جمعش کرد !!!

شما ادوات یک درام حساب کنین خودش 10 تا میشه پرکاشن های متفاوت و بیس و پد و استیرینگ و سازهای زنده و وکال و اف ایکس های متفاوت خودش دست کم
    30 تا 40 لاین میشه بازم مورد برسی قرار بدین فضاهایی که عوض میشه رو حساب کنین متوجه میشین چرا لاین ها زیاد شده چرا در میکس به مشکل بر خوردیم علت این بود
    که از یه سبک مشخص استفاده نکردم مثل پاپ ادوات پایه پاپ هست ولی تو هر فضای از یک سبک نوک ونیش زدم و................

امیر جان سپاس گذارم از لطفتون که نظر دادین و نظرات اون دوستانی که فرمودین.

تنظیم یه مبحث سلیقه ای هست و........ اینکه دوستان میگن یه گیتار باشه بعضی از جاها هست برای اینکه یک سری از ایرادات متفاوت مختلف موزیک رو بپوشونی
    از ادوات دیگه استفاده کنی تا گوش شنونده رو پرت کنه . و در یک سبک مشخص هست که موزیک با یک روند مشخص ادامه پیدا میکنه و....... به هر حال :

بازم از اینکه وقتتون رو گذاشتین و موزیک رو گوش دادین و نظرتون رو گفتین سپاس گذارم سعی میکنم در کارای بعدی چشم مورد برسی قرار بدیم .

20. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:

این نکته هم فراموش نشه هیچ موزیکی رو نمیتونی با موزیکی دیگر مقایسه قرار بدی و بگی این موزیک اینجوریه یا اون موزیک اونجوری
    چون هر موزیکی شرایط خاص خودشو داره شاید آقای شجریان یه موزیکشون رو با 10 لاین میرن رکورد و یه موزیک رو با 5 لاین مثل ربا
    و یک موزیک هم با 100 لاین و یا استاد اصفهانی اینو نمیشه گفت چرا تعداد لاین هات زیاده انتخاب صدای مناسب ملاک هست درسته و
    من هم این موضوع مد نظرم بوده ولی موضوع اصلی عوض شدن فضای موزیک بوده که قرار دادیم و مشکل اصلی اینه و کسی که حرفه ای کار
    میکنه میدونه میکس یه موزیک رو یه تم و سبک مشخص پیش میره و موریک هایی که تغییر فضا داره یکم تویه میکس اذیت میکنه و.......

انتقاد رو میپذیرم ولی از کسی که انتقادش درست باشه :) کاره آقای یگانه رو مقایسه میکنین ! آقای یگانه تمام سازهاشون زنده هست یه سری
    از ادواتشو وی اس تی میچینه نه من که استیرینگم وی اس تی هست الکتریکم پاورم وی اس تی هست درامم وی اس تی هست دودوکم وی اس تی هست
    پرکاشن هام وی اس تی هست گیتار آکوستیکم وی اس تی هست و آقای یگانه هر ترک رو 1تا 1200 هزینه میکنن براشون اونم خودشون نه اسپانسر و اون شرکتی
    که باهاشون قرار داد داره نه بچه های ما که من واقعا جلوی این دوستان شرمنده شدم و فری کار کردن !!!!

حالا به نظر شما میشه کاری و با کاری مقایسه کرد ؟
    حرفه ای بودن به اسم و رسم نیست به عمل هست و.............. اون کسی که حرفه ای هست کارو باید با دقت گوش کنه و سوال کنه تا به جواب برسه !!

این کاری که دوستان فرمودن یه استیرینگ یا یه گیتار استفاده کن من به شاگردای تنظیمم میگم !! که به خودت سختی نده یه نوازنده گیتار بیار یه ریتم بزنه یه آرپ
    یه درام بچین یه بیس یه پد چند تا اف ایکس سر وته کارو با 30 لاین جمع کن !!!!! این حرفتون و زمانی تایید میکنم که به تمام نکات یه موزیک و مشکلاتش توجه کنین
    مثل درام و بیس که پذیرفتم و گفتم به این علت ها بوده و .................

به هر حال دوست خوبم خیلی خیلی ممنونم که نظر دادی امید وارم ازم ناراحت نشی من هر کسی که ازم انتقاد کنه حتی اشتباه ازش میپذیرم و سکوت میکنم
    ولی اگر کسی حرفه ای باشه و ازم اشتباه انتقاد کنه سعی میکنم براش توضیح بدم .....

به هر حال بازم سپاس گذارم از نظر دادنتون سپاس.

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - توقف شهاب الدین
  1. setare
    پاسخ ها:
    14
    نمایش ها:
    803
  2. danti47
    پاسخ ها:
    4
    نمایش ها: