توضیح درباره Lexicon MX300

behrooz-soltan

هنرمند
10/9/09
152
25
0
اصفهان

با قیمت جهانی 250 دلار
و یک رک افکت (البته انگار به صورت استریو) ریورب هست
نحوه ی اتصال اون هم usb هست
این هم اطلاعات کمپانی سازنده:
MX300

Stereo Reverb/Effects Processor with USB “Hardware Plug-In” Capability

Our revolutionary MX200 and MX400 changed everything. The great sound of a hardware Lexicon reverb — plus the ability to put that power to work as part of your DAW workflow via PC VST® and Mac® AU plug-ins. Now we’ve packed a significant portion of the MX400’s feature set into the ultra-affordable MX300.
All parameters of every reverb, delay and dynamic effect in this powerhouse processor are available inside any PC VST® or Macintosh® AU compatible DAW program. Just link your computer to the MX300 with a USB cable and control automation and recall parameters exactly as you would with any software plug-in. You get the sonic benefits only Lexicon hardware can provide…without bogging down your computer’s CPU with the extreme demands of reverb plug

و این هم لینک سایتش

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
دوستان در این تاپیک نظرشون این بود که خرید افکت های سخت افزای ارزون قیمت برای کار های استدویی کار جالبی نیست چون ما تو ایران میتونیم خیلی راحت از افکت های نرم افزاری استفاده کنیم
مگر اینکه برای کار لایو نیاز داشته باشیم که در اون صورت هم یک ساند کارت و یک سیستم بیشتر میتونه کمک کنه که البته مراحل خودشو میبره
من درحال حاضر m200 lexi دارم و واسه کار لایو استفاده میکنم ولی اصلا راضی نیستم.
البته اگر نیازتو بگی شاید بهتر بشه راهنمایی کرد

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
دوستان در این تاپیک نظرشون این بود که خرید افکت های سخت افزای ارزون قیمت برای کار های استدویی کار جالبی نیست چون ما تو ایران میتونیم خیلی راحت از افکت های نرم افزاری استفاده کنیم
در اين مورد كاملا موافقم ..
اما lexicon در كل در مورد سخت افزارهاي ريورب بسيار خوش نام و خوب هستش.