توضیحاتی پیرامون نرم افزار "studio one"

شروع موضوع توسط Ramtin Shabanian ‏25/12/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک توضیحاتی پیرامون نرم افزار "studio one" تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    درود

دوستان در این پست میخوام اندکی در مورد این نرم افزار توضیح بدم.

این نرم افزار که میشه گفت یکی از جدید ترین نرم افزارهای ساخت و پردازش موسیقی هست محصولی از شرکت presonus هست.
    لازم به ذکر است که این شرکت از معدود شرکت هایی هست که هم در زمینه تولید سخت افزار و هم نرم افزار موسیقی فعالیت حرفه ای دارد.

میشه گفت اصول کار اصلیه این نرم افزار الگوبرداری شده از کیوبیس هست و با تفاوتهای بسیار محیط زیبا کارای راحت تر و...

وقتی وارد برنامه میشید برای بالا اومدن صفحه دوگذینه در اختیار دارید:

create a new project

در این گذینه صفحه ای برای شما باز میشد و نرم افزار در حالتی بالا می اید که مخصوص مستر میباشد.
    در این حالت نرم افزار با یک انالیزر بسیار قوی و کامل و محیطی استاندارد ابزاری را در اختیاز شما قرار میدهد برای مستر نهایی پروژه و امکانات بسیار جذاب...

create a new song

در این قسمت شما به شاخت و پردازش یک موسیقی جدید میپردازید و در این جا لازم به ذکره که این نرم افزار از تمومه vst ها به طور کلی حمایت میکند و خود بنده نیز تاحالا مشکلی با این نرم افزار نداشتم.

از مزایا:
    محیط بسیاز شیک با رنگ بندیه جذاب به گونه ای که خود من تجربه کردم که نوع رنگ های کاربردیه اون اصلا چشم رو اذیت نمیکنه و حتی اگر مدت زایدی با نرم افزار کار کنید خسته نمیشود.

صفحه edit midi بسیار کامل عالی شیک و امکانات دم دست که میتوینید انواع پدازش هارو روی نت ها انجام بدید.

باز کردن ترک و load vst بسیار راحت بوده و مانند کیوبیس احتیاج به... ندارد (البته این نشونه برتری نیست مظورم این هست که نحوه کار فرق میکنه)

shortcut های نرم افزار:

این نرم افزار چون جدید هست هنگامی که وارد option اون میشید گذینه نرم افزار های کیوبیس پروتولز سنار رو میبینید و میتونید با زدن یک کلید به نرم افزار بگید که تمومه short cut هارو مانند مثلا نرم افزار کیوبیس قرار بده و این برای من بسیار جالب بود.

. هزاران امکانات دیگه که من دارم تجربه میکنم و همین ها باعث شده که من seq & master موزیکهایم رو به این نرم افزار انتقال بده.

در حال حاضر من پروژه هام رو با این نرم افزار جمع میکنم و بسیار راضی هستم و تمومه نیاز های من رو براورده کرده.

زیرا مثلا در قبل از این وقتی در کیوبیس پروژه ای رو جمع میکردم میبایستی تمومه ترک هارو تک تک اکسپورت میگرفتم و دوباره وارد پروژه wave میکردم.

اما درا این نرم افزار فقط با زدن یک کلید میدی هارو به wave تبدیل میکنم و....

در کل از لخاظ این گونه امکانات من اگر به کیوبیس نمره 16 بدم به این نرم افزار 19.5 میدم.

موفق باشید:smile (70):
    Rashmusic

• خوشم اومد خوشم اومد x 10
  2. ilia_r

ilia_r آهنگساز عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    studio_one
    ممنون rash عزيز.
    اگه همينطور كه با اين نرم افزار راه ميوفتي تجربياتتو با ما در ميون بزاري ممنونت ميشم چون خودم هم يه جورايي علاقه مند شدم به يه نرم افزار دومي شروع به كار كنم بعد از اف ال .

و اينكه مقايسه نكن چون نظر شخصي شما ميشه و يه حالتي پيش مياره كه كسي كه اولين بار اين پست رو ميبينه حس ميكنه كيوبيس بدرد نميخوره .

3. creeep

creeep عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, sonar, soundforge
    R A S H عزیز قابلیت نت نویسیش در چه حده؟؟؟
    من یه چیزی با امکانات در هد گیتار پرو برای نت نویسی میخوام که فقط بشه روش vsti هم نسب کرد... این برنامه رو پیشنهاد میکنی واسه این کار؟

4. alifakhimi

alifakhimi عضو سایت

امتیازات:
    +36 / 0 / -0
    ســــــ ــــــــلام دوسـتـــــــ ــــــان |

برای اولین بار که با این نرم افزار آشنا شدم به نظرم بسیار دلپذیر اومد ،که فکر میکنم از بابت  رنگ بندی ملایم و ساده این نر افزار هست  |  گرافیک  این نرم افزار بسیار مشابح وژن های آخر فتوشاپ هست ، شاید هم جذاب تر  |
    و
    دوستمون rash به درستی اشاره کردند فضایی با کاربردی راحت و منطقی   . . . .
    با این که تا حدودی با کیوبیس آشنا شدم  ترجیح دادم این نرم افزار | studio one |  رو دنبال کنم 
    چندتا عکس از دسکتاپ گرفتم شاید براتون جالب بشه   |   پیروز باشید

P r e S o n u s
       / s  t u d i o   o n e"

توضیحاتی پیرامون نرم افزار  "studio one"-PreSonus . Studio One.jpg توضیحاتی پیرامون نرم افزار  "studio one"-PreSonus + Studio One.jpg توضیحاتی پیرامون نرم افزار  "studio one"-PreSonus + Studio One2.jpg توضیحاتی پیرامون نرم افزار  "studio one"-PreSonus + Studio One3.jpg

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏29/11/11
    • خوشم اومد خوشم اومد x 2
  5. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    دوست من ورژن 2 نرم افزار اومده و کرک شده در تالار هم موجود هست از اون استفاده کنید.

6. alifakhimi

alifakhimi عضو سایت

امتیازات:
    +36 / 0 / -0
    دوستانی که علاقه مند به نرم افزارهای نسبتا جدید و بسیار عالی در حیطه آهنگسازی هستند این نرم افزار هم باید براشون جالب باشه     "

((()))R e a p e r  
    https://www.persian-music.org/2666-reaper.html#post114906

7. amir ebi

amir ebi عضو سایت

امتیازات:
    +18 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من که عاشقش شدم انقد این کاربریش راحته. انگار مدتهاس باهاش دارم کار میکنم انقد را دسته

8. pe32_64

pe32_64 کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +2,132 / 1 / -2
    جناب Rash ما رو به این نرم افزار علاقه مند کرد.
    خیلی هم نرم افزار قدرتمندی یه.

9. rapdar

rapdar عضو سایت

امتیازات:
    +286 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, studio_one
    واقعا یه برنامه کامله!من روزی که نحوه استفاده از اتومیشن رو توش یاد گرفتم دیگه ترکش نکردم!:دی

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - توضیحاتی پیرامون نرم
  1. M.Minoo
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها:
    344
  2. zolfaghari
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها: