توضيح در مورد بانك و پريست گيتار ريگ

شروع موضوع توسط dominant ‏7/10/10 در انجمن آپدیت Updates & پریست Presets

تاپیک توضيح در مورد بانك و پريست گيتار ريگ تالار آپدیت Updates & پریست Presets در persian-music.org.

1. dominant

dominant عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام
    مدتي پيش دوستان زحمت كشيدند و در دو پست زير بانك و پريست براي گيتار ريگ قرار دادند:

تحت عنوان پريست براي گيتار ريگ:

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

تحت عنوان سوند بانك براي گيتار ريگ:

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

يكي از مشكلاتي كه بنده با آن رو برو بودم اين بود كه نمي دونستم اين فايلها بايد كجا كپي بشه كه با كمك استاد محترم جناب آقاي پايگان برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید مشكل محل كپي كردن فايها به شكل زير حل شد:
    فايلها را در آدرس زیر کپی کنید:

C:\Program Files\Common Files\Native Instruments\Guitar Rig 4\Factory Presets\Rack Presets
    حالا براي بنده اين سوال مطرح است كه برخي از اين فايها پسوند pre. برخي با پسوند ksd. و مابقي با پسوند bnk. را دارند
    اولا تفاوت و كاربرد هر كدام از اين فايها چيست؟
    دوما فايلهايي كه پسوند bnk را دارند به گفته دوستان شبيه سازي شده صداي گيتار برخي از گيتاريستهاي معروف مثل ديويد گيلمور هستند كه با اين كه بنده اين فايلها را در مسير مورد نظر كپي كردم نتوانستم توي ليست پريستهاي گيتار ريگ آنها را ببينم و از آنها استفاده كنم
    لطفا راهنمايي كنيد كه چطوري بايد اين بانكها را در برنامه گيتار ريگ استفاده كرد

با تشكر

2. nnfaridi

nnfaridi عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    روشی که من پیدا کردم به این صورته:

با فایل exe برنامه Guitar Rig 4 رو اجرا کنید (نه به صورت VST)، بعد به منوی فایل برید و روی گزینه Import زده و در قسمت پایین پنجره باز شده (Files of type) پسوند bnk.* را انتخاب و سپس فایل مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

بارگذاری...