تنظیمات کارت فایر وایر تکزاس ایسنترومنت.

شروع موضوع توسط mkhskh ‏15/1/16 در انجمن سخت افزار ( Hardware )

تاپیک تنظیمات کارت فایر وایر تکزاس ایسنترومنت. تالار سخت افزار ( Hardware ) در persian-music.org.

1. mkhskh

mkhskh عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase
    سلام دوستان
    من یه کارت فایر ویر دارم که مدتهاس باهاش کار میکنم و کارت صدای فوکوس رایت لیکویید 56 رو بهش وصل کردم.
    حالا متوجه یه چیزی شدم که وقتی توی denice maneger میرم و روی texas instroment 1394 کلیک میکنم و گزینه update driver رو میزنم
    3 گزینه هست.
    1. 1393 OHCI complianr host controler
    2.
    1394(OHCI complianr host controler (legacy
    3.
    texas instromet 1394 OHCI compliant host controlller

میشه راهنمایی کنین که این گزینه ها چه فرقی با هم دارن و باید کدوم گزینه استفاده بشه.
    یک مشکل دیگه که جدیدا پیش اومده اینه که وقتی دارم با یک نرم افزاری که کارت صدارو درگیر میکنه مثل کیوبیس کار میکنم
    بقیه نرم افزار های پخش صدا و تصویر کار نمیکنن و فایل هارو پخش نمیکنن مگر اینکه کامل نرم افزار کیوبیس رو ببندم
    ممنون
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏17/1/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏15/1/16 ---
    چرا کسی راهنمایی نمیکنه

2. DJ Mat

DJ Mat عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar

با سلام به شما دوست عزیز
    این تنظیمات جهت کارکرد بهینه ی چیپست شماست و بهتره فقط روی گزینه ی دوم قرار بگیره و ذخیره بشه ضمنا شما باید برای اینکه صدا فقط برای کارت 56 شما درگیر نشه و در تمام پلیرها صدا داشته باشی بهتره در میکسر لیکوئید56 در بخش تنظیمات خروجی اون رو در وضعیت mix قرار بدین . موفق باشین
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏19/1/16 ---

با سلام به شما دوست عزیز
    این تنظیمات جهت کارکرد بهینه ی چیپست شماست و بهتره فقط روی گزینه ی دوم قرار بگیره و ذخیره بشه ضمنا شما باید برای اینکه صدا فقط برای کارت 56 شما درگیر نشه و در تمام پلیرها صدا داشته باشی بهتره در میکسر لیکوئید56 در بخش تنظیمات خروجی اون رو در وضعیت mix قرار بدین . موفق باشین

• مفید مفید x 1
بارگذاری...