تنظیمات ظبط با میکس xenyx 802

شروع موضوع توسط mohem ‏16/10/12 در انجمن Mixer

تاپیک تنظیمات ظبط با میکس xenyx 802 تالار Mixer در persian-music.org.

1. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من یه پکیج استدیویی بهرینگر رسیده دستم که میخوام در حد آماتوری باهش کار کنم یه ساند کارت fca 202 و مایک سی وان و این میکسر که قصدم هست باهاش وکال بگیرم اتصالات هم درستن یه اتاق تقریبا آکوستیک هم داریم سه و نیم در دو که تقریبا اکوستیکه حالا میخوام ببینم تنظیمات این میکسر رو چی بذارم ((همون پیچهای میکسر)) که یه صدای که قابل قبول باشه بشه ازش گرفت البته میدونم خیلی با لا نیست خوب ماهم خیلی بالا نیستیم........حالا از شما راهنمایی میخوام خیلی ممنون میشم بگید تنظیمات چی باشه که هواش کم بشه و وکالشو بشه با اکولایر و... یه جونی داد مایک رو هم به ورودی یک وصل کردیم (ورودی گوشه)بازم متشکرو ممنون ببخشد پر حرفی کردم اینم عکسش http://medias.audiofanzine.com/images/thumbs3/behringer-xenyx-series-802-281233.jpg

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    دوستان کسی نبود جواب مارو بده ؟ تو عنوان تاپیک منظورم میکسره...

3. MAZDAK_MAJOR

MAZDAK_MAJOR عضو سایت

امتیازات:
    +29 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, sonar
    سلام من از تنظیماتش سر در نمیارم ولی اگه میخوایی هواش کم بشه یا اصلا از بین بره میتونی از برنامه adob audition استفاده کنی

4. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    دوستان کمک کنین کسی تجربه کار با این میکسرو نداره؟ راستی نمیشه بهش ارگ وصل کرد و به عنوان میدی کنترلر ازش بهره برد؟

5. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    میگم کسی اصلا به اینجا سر میزنه اساتید لطفا کمکم کنین مشکلمو تو سایت گشتم نیست!

6. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,220 / 6 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason
    سلام دوست عزيز با توجه به اينكه اين بست مال يك سال بيشه ولي من وظيفم اينكه به شما كمك كنم!!!
    هرجند اكر شايد جوابتون رو تا الان كرفته باشي :)
    خب طبق كفته ي شما شما براي ضبط وكال ميكت رو به يكي از ورودي هاي ميك روي ميكسر وصل كن.
    بعد كمي صداي ورودي اي كه ميك رو به اون وصل كرديد از بيج لول زياد كنيد با بيج كين كه زير ورودي ميكسرتون هست كاري نداشته باشيد!!!
    جون شما كفتيد مشكل نويز هواداريد!!و زياد كردن كين نويز رو تشديد ميكنه!!!
    حالا كمي به ميكتون اكلايز بديد (بوسيله ي سه بيج اول توي ورودي ميكتون)
    حالا كمي دو بيج اول رو به سمت راست بجرخونيد و بيج سوم رو نسبت به اون ها كمتر بجرخونيد جون اون بيج سدارو هام دار ميكنه و مثل ميك هاي تو ي
    هيعت ها صداميده !!!!! :)
    خوب حالا با تمام اين كار ها وكالتون رو همينطوري با لول بايين (ولوم بايين) ريكورد كنيد.
    حالا صداي ريكورد شدتونو ببريد توي يك اديتور صدا مثل ادوب اوديشن يا كول اديت برو يا سوني ساند فوريج و عمل نويز كرفتن رو با همون ولوم بايين انجام بديد.بعد از نويز كرفتن به وكالتون كمي كين بدين كه صداش زياد بشه و تمام...!!! وكال شما اماده براي ميكس با موزيكتون هست...!!!!
    (البته شما كه با اف ال كار ميكنيد ميتونيد از بلاكين اديسون هم براي اديت صدا استفاده كنيد!!!:)

موفق باشيد....

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...