تناقض در اهنگهایی که گوش میدم و میسازم

شروع موضوع توسط amir-roli ‏12/7/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک تناقض در اهنگهایی که گوش میدم و میسازم تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. amir-roli

amir-roli عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    سلام.
    دوستان من به اهنگهای قدیمی ایرانی علاقه شدید دارم و نمیتونم اهنگی غیر از اونا گوش بدم.از طرفی خودم ترنس کار میکنم.ولی چون خیلی کم موسیقی ترنس گوش میدم کارام همه تو یه سبک هست.
    اصلا از اهنگ خارجی لذت نمیبرم یا یه ترنس !!!(به جز موسیقی های راک بیکلام و یا گیتار و پیانو بیکلام)
    هر وقت هم که میخوام موسیقی خارجی یا ترنس گوش کنم فقط به این قصد این کارو میکنم که یه چیزی یاد بگیرم.و اصلا علاقه ای به گوش دادن این موسیقی ها ندارم.
    چه جوری میشه این علاقه رو ایجاد کرد؟باید چه کار کنم تا سلیقم یه کم عوض شه؟:smile (74):

2. Mohammad Aghili

Mohammad Aghili عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    به نظز من موسیقی کاملا سلیقه ایه .
    منم موسیقی خارجی زیاد گوش نمیدادم .
    ولی 3 سال پیش رفتم سراغ موزیک دهه 70 غرب . راک اند رول های معروف .
    مثل کارای Beatles , Rolling Stones , Queen و و و
    از اونجا به موسیقی غربی علاقه مند شدم .
    کم کم راک مدرن رو گوش دادم و به کارای Scorpions , Metallica , Led Zepplin و و و علاقه مند شدم .
    الانم سلیقم جوری شده که هر موزیکی رو گوش میدم ، ولی کاملا مشخصه که کدوم موزیک رو واسه بار دوم هم گوش خواهم داد .

3. amir-roli

amir-roli عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    ممنون دوست من.درسته موسیقی سلیقه ای هست اما من میخوام همین سلیقمو تغییرش بدم:smile (23):.چون من وقتی مثلا فریدون فروغی یا ویگن گوش میدم هیچ چیز جدید از تنظیمش یاد نمیگیرم.میخوام یه جوری سلیقم عوض شه که بتونم خارجی زیاد گوش کنم.البته اگه بشه:smile (53):

4. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز
    من مراکز ترک سلیقه های قدیمی به مدرن در مدت یک ماه رو به شما پیشنهاد میکنم (شوخی) :d .
    دوست من فقط کافیه با تمام وجودت به اون آهنگایی که به قول خودت نمیتونی تحملشون کنی گوش بدی تا بتونی زیبایی کارشون رو درک کنی و باهاشون کنار بیای، برای اینکه بتونی بهشون عادت کنی سعی کن زیاد گوش ندی تا بدتر زده بشی، مثلا روزی دو یا سه تا آهنگ رو گوش کن و به مرور زیادترشون کن.
    موفق باشی

5. diss2all

diss2all عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    به نظر من یک تنظیم کننده ی موسیقی باید به هر چیزی(دیگه نه هر چیزی ها)،منظورم هر موزیکی گوش کنه.حتی اون هایی که خیلی کارشون سطحی و ابتداییه.اون ها هم حتما یه نقاط قوتی تو کارشون دارند.من خودم موزیک به هر سبکی گوش می دم تا بتونم drums ها،مخصوصا ساز ها(instruments)،صداهای fx،پاساژ ها،intro و outro ها رو تو آهنگ ها با هم مقایسه کنم.

بارگذاری...