تناسب موزیک و صدا؟

شروع موضوع توسط singer2011 ‏9/3/11 در انجمن معرفی پروژه های تمرینی

تاپیک تناسب موزیک و صدا؟ تالار معرفی پروژه های تمرینی در persian-music.org.

1. singer2011

singer2011 عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, soundforge
    من تجربه کمی در موسیقی دارم ولی چون به خوانندگی علاقه دارم با تمرین اندک و صرف 6 ساعت وقت یک قطعه روی موزیک آماده با صدای خودم خوندم و با کامپیوتر ضبط و میکس کردم ، از اساتید محترم موسیقی و مدیران عزیز سایت و دوستان با تجربه تقاضا دارم که اشکالات و نواقص کارم را بگویند ، مخصوصا اینکه آیا صدای من با تن موسیقی زمینه هماهنگ و تناسب دارد یا نه؟
    سایز موزیک حدود 3 مگ با کیفیت 128
    لینک دانلود:
    http://www.4shared.com/audio/mZXaCEtF/TEKRAR.html

2. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام دوست من ...

احتیاج به تمرین زیادی داری و پشتکار چون خوندن یه چیزیه که باید کاملا حس داشته باشی و واقعا حرف بزنی با موزیک و اصلا هیچ ترسی و ... اینا نداشته باشی ...

و بتونی با توجه به شعرت و مفهومش تحریرات رو خوب اجرا کنی جنس صدا خوبه اما خوب این که می گین تو این رنج موزیک ها خوب این رو باید بری پیش یه آهنگساز تا گام صداتون رو دربیاره و بهتون بگه ...

واینکه احساس کردم شما دارین روزنامه می خونید البته معذرت میخوام اینطور دارم می گم ولی خوب باید از نظرات دوستتون و کسای دیگه ای استفاده بکنید ...

باید خیلی راحت و بدون هیچ استرسی کار رو بخونید و کلمات رو قورت بدین .

پیشنهاد من به شما اینه که موزیک هایی که علاقه دارین رو بزارین و بهاش هی تمرین بکنید تا صداتون باز شه و بتونین احساساتتون رو طبق شعر بروز بدین ..

ایشالله که موفق میشین و با تمرین زیاد به اونی که می خوایید میرسید موفق باشید

3. singer2011

singer2011 عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, soundforge
    دوست عزیز از اینکه لطف کردید و نواقص کارم را گفتید متشکرم و حتما از توضیحات و تجربیات شما و سایر دوستان برای بهبود و پیشرفت خودم استفاده می کنم ، البته همانطور که گفتم این قطعه ای که خوندم با امکانات و وقت اندک ( صرفا با کامپیوتر و میکروفون معمولی و در منزل ) بدون استودیو و امکانات خودم ضبط و با برنامه audition میکس کردم . مجددا از وقتی که گذاشتید و راهنمائی شما بسیار ممنونم

بارگذاری...