تقاضای کمک از عزیزانی که به مبحث صداسازی آشنا هستند و پیچ ها را میشناسند (Omnisphere)

شروع موضوع توسط Music Stream ‏22/5/15 در انجمن سازها و افکت های مجازی VST و VSTi

تاپیک تقاضای کمک از عزیزانی که به مبحث صداسازی آشنا هستند و پیچ ها را میشناسند (Omnisphere) تالار سازها و افکت های مجازی VST و VSTi در persian-music.org.

1. Music Stream

Music Stream عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان عزیز میشه خواهش کنم به من بگید این جور عوض شدن نت اسمش چی هست؟ من این صدا را از تو نکسوز پیدا کردم حالا میخوام مثلشا تو امنیسفر بسازم البته فقط عوض شدن نت ها که یه جورایی اسلاید مانند هستش

حالا اگه عزیزی باشه که بتونه خیلی مختصر کارکرد تمام پیچ های امنیسفر به من بگه من ممنونش میشم

فایل های ضمیمه:

• 000.zip
      اندازه فایل:
      60.4 KB
      نمایش ها:
      28
  2. Music Stream

Music Stream عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
  3. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    داخل فایل چیزی نبود...بود اما زمانش کم بود

4. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    سوالت مبهم بود بهتره میگفتی این صدا چطوری بسازم؟تو نکسوز نبود و با امینسفر میخوام بسازم....تویه نکسوز هم هستش ولی این صدا نه گیتار الکتریک تو بانک اکسپنشن گیتار و اساس کار این صدا اینه که شما وقتی رویه میدی میزنی و سریع میری نت بعدی نت ها حالت استاکاتو میگیره ولی زمانی که یه نت رو داری میزنی و قبل از این که دستتو از رو کلاویه برداری بری نت بعدی حالت لگاتو به خودش میگیره و نت قبلی رو به بعدی میچسبونه...امید وارم که درست توضیح داده باشم....تو نکسوز هم فک کنم تنظیماتی داشته باشه برای این کار ولی من با امینسفر کار نکردم......ولی تویه مسیو میدونم که 100درصد داره

5. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,095 / 3 / -3
    درود بر شما.

تقریبا همه سینتی سایزر ها یک گزینه دارند برای تایین این موضوع که چند صدایی پخش بشند یا تک صدایی که اصطلاحا اون رو poly یا mono نام گذاری میکنند.

زمانی که شما حالت رو روی پخش تک صدایی قرار بدید وقتی چند نت رو با هم اجرا کنید فقط یکی از اون نت ها میتونند به صدا در بیاند پس در نتیجه برای ترکیب نت ها با هم یا عوض شدن نت ها حالت های مختلفی به وجود میاد که در این حالتی که شما گفتیت یک پیوستگی وجود داره که صدای نت قبلی رو به صورت پیچ کردن به نت بعدی میرسونه.

این پیچ کردن میتونه به بالا یا پایین باشه. در پلاگین نکسوز این تنظیمات رو در عکس زیر براتون مشخص کردم اما متاسفانه بنده امنیسفر رو ندارم تا بهتون اون جا هم نشون بدم.

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  6. Music Stream

Music Stream عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    منظور من دقیقا همینی هست که جناب شعبانیان فرمودند که البته ایشون گفتند حالت ply ولی مد نظر من حالت lgt بود (ممنون میشم عزیزی بگه اینا مخفف چی هستند و یعنی چی معنیشون)
    حالا شما یه لطفی بکن، جناب شعبانیان امنیسفر ندارند، من دنبال همین حالت توی امنیسفر میگردم، شما میدونی کجاشه؟

7. torap

torap عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    لطفا اگه فهمیدین به منم بگین

بارگذاری...