آخرین ارسال‌ها

تفاوت synth ها

sajjad125

عضو سایت
12/3/18
8
21
سلام ببخشید اگه تاپیک جدید زدم خیلی گشتم دنبال سوالم ولی پیدا نکردم جوابمو.
من چند تا سوال دارم ممنون میشم اگه جواب بدید (ببخشید تازه کارم)
من میخواستم بدونم این همه سینتی سایزر که تو سایت ها هست مثل omnispher یا nexus یا serum و خیلی های دیگه.هر کدوم واسه یه کاری هستن یا نه یکیش باشه کافیه؟
دومین سوالم ایا سینتی سایزر kontakt با سینتی سایزرهای دیگه فرق داره؟کاراییش منظورمه.
خلاصه سرتونو درد نیارم باید همشو دانلود کنم یا نه یکیش باشه کافیه مثلا من kontakt و دارم با sylenth1 لازمه بقیه رو هم دانلود کنم؟یا میتونم با دانلود بانک صدا های این دو کارای بقیه سینتی سایزرارو انجام بدم

آخرین ویرایش:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
همه ی ماشینها وسیله ی نقلیه هستند و برای نقل و انتقال ساخته شدند. ولی در عین اینکه کار همشون یکیه، تفاوتهایی هم با هم دارند. اون تفاوتهایی که در مورد سینتی سایزرها پرسیدی شبیه همینه.

Kontakt سینتی سایزر نیست، سمپلر هست. کار سمپلر کلاً با سینتی سایزرها فرق میکنه. سمپلرها برای نواختن اصوات نمونه برداری شده از سازهای حقیقی ساخته شدند که اون اصوات بصورت پکیج فروخته میشن و یوزر بعد از کپی اونها در هارد، بکمک Kontakt صداشونو در میاره.

اینکه شما به سینتی سایزر نیاز دارید یا یک سمپلر، نوع و سبک کار شما هست که تعیین میکنه. سینتی سایزر برای کسانی مناسب هست که موسیقی اونها فضای الکترونیک داره (مثل EDM، ترنس، امبینت، Drone، داب استپ . . .). Kontakt به درد کسانی میخوره که از اصوات سازهای ارکستر بزرگ یا ارکستر پاپ میخوان استفاده بکنن.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا