تفاوت FastTrack USB با FastTrack pro چیست؟

• شروع کننده موضوع VESAL
  • تاریخ شروع
15/1/10
80
12
8

تفاوت FastTrack USB با FastTrack pro چیست؟
و آیا fast track usb میدی میخوره(کنترلر)؟ و قیمت 145000 تومان برای fast track usb مناسب است؟
با تشکر

15/1/10
80
12
8

اگه اشتباه نکنم سمپل ریت همون کیفیت آهنگه پس:آیا در fast track کیفیت خروجی خیلی بد میشه ؟(البته فقط برا آهنگسازی میخوام)
ضمنا اگه اصطلا حاتی نظیر فانتوم پاور پری امپ واز این دست که در مورد سخت افزار وخصوصا کارت صدا به کار میره رو تعریف و تو ضیح بدید لطف بزرگی فرمودید

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
ضمنا اگه اصطلا حاتی نظیر فانتوم پاور پری امپ واز این دست که در مورد سخت افزار وخصوصا کارت صدا به کار میره رو تعریف و تو ضیح بدید لطف بزرگی فرمودید
همه این موارد بارها و بارها در سایت در موردش بحث شده. اگه جستجو کنید پیدا میکنید.

15/1/10
80
12
8

sorry
اونقدر میگردم تا پیداش کنم تو سایت.
به دور از تملق و پاچه خواری بگم... اونقدررررررر قبولتون دارم که جرات ندارم حرف بزنم رو حرفتون استاد

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
هدف از اینکه عرض کردم سرچ کنید به دلیل اینکه مطالب مرتبط با هم در بخش خودشون باشن. و نه اینکه مطلب در مورد مثلا فانتوم پاور در تاپیکهای متفرقه باشن. اینطوری کاربرهای دیگه در اینده راحتتر میتونن به پاسخ برسن.

VINVIN

Banned
15/6/10
174
5
0
my room
سلام
من یه استدیو خونگی واسه کار رپ hip hop و party
میخوام بزنم !!
نظرم هم روی کارت های fast track pro هستش !!
خواستم ببینم این کارت با یه میک b1
کیفیت خوبی داره یا نه ؟ یعنی با هم هماهنگی دارن یا نه ؟
یه قیمت واسه fast track pro هم بدید !
اگه کارت بهتری هم هست که تفاوت قیمتی زیادی نددارن هم معرفی کنید !!
راستی این کارت ها بیشتر از 48000 هم جواب میدن ؟ منظور 92000 !
واسه رکورد و رندر میخوام !

دوست عزیز لطفا یه سرچ بکنید به جواب میرسید حداقل خود بنده تو این قیمت 3 یا 4 بار کارت صداهای مناسب رو معرفی کردم.