تفاوت axiom 49 با axiom pro 49 چیه ؟

شروع موضوع توسط Dr.Noise ‏8/10/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک تفاوت axiom 49 با axiom pro 49 چیه ؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    سلام به همه دوستان عزیز بازم من اومدم
    میخواستم بدونم تفاوت دقیق axiom 49 با axiom pro 49 چیه ؟ آیا فقط در رنگ تفاوت دارند یا چیز دیگه ای هم هست ؟؟؟؟ آخه در ظاهر غیر از رنگش هیچی به نظر نمیاد اما قیمتش حدودا 200.0000 تومن تفاوت داره من قصد خریدش رو دارم حالا کدوم رو بخرم ؟؟؟؟؟
    سبک کارمم الکترونیک هست گاهی هم پاپ ممنونتون میشم این بنده حقیر رو راهنمایی کنید
    با تشکر خیلییییییییییییییی زیاد

راستی دوستان عزیز می خواستم بدونم آیا به غیر از میدی کنترلر های axiom یا حتی M-Audio چیز دیگه ای هست که به درد من بخوره اگه هست چی ؟ با چه رنج قیمتی ؟ با توجه به سبک الکترونیک و پاپ که کار میکنم
    اصلا این میدی ارزش خریدش رو داره و کارایی خاصی داره ممنون میشم یک توضیح مختصر و مفید بدید
    در ضمن من اصلا علمی نیستم پس یک جوری بگید که منم بفهمم مرسی

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏9/10/10
  2. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    تا اونجایی که بنده اطلاع دارم ، برتری هایی که axiom pro نسبت به axiom داره ، داشتن قابلیت هایپر کنترل هست که باعث میشه کنترلر خیلی راحت تر و به صورت اتوماتیک با پلاگین های داخل نرم افزار سینک بشه .

تاچ و جنس کلاویه ها نسبت به مدل معمولی بهتره و بدنش فلزی هست .

axiom مدل مناسبی هست ولی محصولات cme هم میتونید در نظر داشته باشید که هم قیمت و هم امکانات مناسبی دارن : https://www.persian-music.org/showthread.php?p=36768

3. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    برند نویشن هم میتونه براتون مناسب باشه،البته اگه قصد استفاده از ناب ها و اسلایدر ها رو داشته باشید
    من خودم زیاد از و اسلایدرهای میدی کنترلرم استفاده نکردم

4. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    همونطور که گفتم من خیلی حرفه ای نیستم این دکمه ها (ناب ها) واسلایدر ها دقیقا چه کارایی داره ؟ آیا خیلی بدرد میخوره که اینقدر هزینه بشه ؟؟؟؟؟؟؟ 650 تومن شده axiom pro 49

5. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بیشتر برای راحتی کار هست وگرنه همون پارامتر ها رو با موس کامپیوتر هم میتونید تغییر بدید . به فرض موقع اتومشن کردن به جای استفاده از موس میتونید از این ناب ها استفاده کنید . یا مثلا به جای استفاده از درامز پد های axiom میتونید از خود کلاویه های کیبورد استفاده کنید .

6. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    مرسی پوریا جان از راهنماییت اما این راحت کردن کار به نظر شما کار رو هم با نظم و کوانتایز بهتری انجان نمیده و جواب این سئوال رو ندادید که آیا ارزش اینقدر هزینه کردن رو داره ؟

راستی میدی کنترلر Novaiton رو تو گوگل سرچ کردم چیزای جالبی دیدم از نویشن باامکانات axiom pro 49 و یا حتی بیشتر چه مدلی رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟
    همینطور میدی کنترلر CME مدل های VX اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم به من کنک کنید سپاس فراوان

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏9/10/10
بارگذاری...