تفاوت 49 oxygen و axiom 49

شروع موضوع توسط mehrdad_beatz ‏3/1/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک تفاوت 49 oxygen و axiom 49 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mehrdad_beatz

mehrdad_beatz عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    می‌شه یه نفر تفاوت این و اینو برای من توضیح بده. من می‌خوام یکی‌ از اینا رو بگیرم اما تا جای که من هردشنو دیدم هردو شبیه همدیگن فقط اکسیوم قیمتش گرونتر خواستم بدونم برای چی‌ ؟ آیا کارایی بیشتری داره که من نمیدونم ؟ کدومشون رو شما برای من پیشنهاد می‌کنین ؟

2. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    مهمترین تفاوت ها وجود pad در Axiom و کیفیت keyboard هست که در Axiom حالت نیمه سنگین داره

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بله آكسيوم داراي ناب ها و فيدرهاي بيشتر و البته 8 تا پد براي استفاده درامز هم داره و البته داراي كلاويه نيمه سنگين هستش و جديدتر هم هست. به نظرم امكانات اين مدل براي شما بيشتر و بهتره.

4. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    آکسیوم خیلی بهتره و همونطور که دوستان گفتن مشخصه های بهتری داره !
    ضمناً شما تو یه تاپیک دیگه این سوال رو پرسیدین و مقدار بودجه ای که گفتید برای خرید axiom49 کم بود مگر اینکه بودجتون رو ارتقا داده باشین.
    ضمناً اکسژن زیاد جالب نیست و به نظر من و با راهنمایی آقا امید به keystaion خیلی بهتره و اگر بنا به خرید اکسیژن باشه - حتماً کی استیشن بخرین.
    شما مطمئناً به ظاهر اکسیژن نگاه کردید اما دوست من کی استیشن بهتره...

موفق باشین

5. mehrdad_beatz

mehrdad_beatz عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    بنظر شما من اکسیوم رو بگیرم بصرفه تره یا کی‌ریگ رو بگیرم بدن یه م پی سی جداگانه بگیرم ؟

6. JunioR

JunioR کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +99 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    اگه منظورتون Mpc های Akai هست که فکر میکنم باید از خارج تهیه کنید ولی Drum Machine هایی از برند های دیگه مثل Alesis فکر میکنم اینجا پیدا کنید.

7. mehrdad_beatz

mehrdad_beatz عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    من الانم اگه اکسیم رو بگیرم فقط با پولم می‌تونم میکروفن و کارت صدام رو بگیرم اما اگه مثلا من یه میدی ارزون تر بگیرم نمی‌شه که یک م پی‌ سی‌ جور کنم که کار درام پدو انجام بده ؟
    حالا خریدنشو یه کاری می‌کنم !!

8. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوست عزیز اگر نوازنده ی کیبورد خوبی باشی به راحتی میتونی با کلاویه های کیبورد و یا کنترلرت درام بنوازی و خیلی هم نتیجه ی خوبی بگیری - ضمناً بسیاری از تنظیم کننده های موفق با همین روش (با استفاده از کیبورد) درام میزنن و کاراشون هم خوب میشه !
    من نمیدونم آکسیوم رو بهتون چند قیمت دادن اما محصول نسبتاً گرونی برای ما ایرانیهاست - به شما پیشنهاد میکنم که کی استیشن بخرین - من هم تجربه ی استفاده از آکسیوم رو داشتم و هم اکسیژن و کیریگ و کی استیشن و خب آکسیوم بهتر بود اما انتخاب بعد از آکسیوم کی استیشن هست - من راجع به این شک داشتم اما تو یه تاپیکی امید جان با صحبتاشون گفتن که کی استیشن بهتره و منم قانع شدم.
    خودمم الان درصدد خرید کی استیشن هستم ! شما هم شک به دلت راه نده و فعلاً قید پد درام رو بزن و به نواختن درام با کیبورد فکر کن و انشاالله بعداً پد رو جداگانه تهیه کن.

بارگذاری...