تفاوت در چیست؟ presonus AudioBox iOne vs presonus AudioBox USB

شروع موضوع توسط godzilla ‏12/6/16 در انجمن USB

تاپیک تفاوت در چیست؟ presonus AudioBox iOne vs presonus AudioBox USB تالار USB در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. godzilla

godzilla عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    با سلام. دوستان تفاوت این دو کارت در چی هست؟ و به قول معروف کدامیک در کلاس بالاتری قرار دارند؟ تو خود سایت presonus احساس میکنم سری ione کلاس بالاتری داره. اما تو سایت های ایرانی قیمتش ارزونتر از AudioBox USB هست!! بعضی جاهام 100 هزار تومن گرونتر !
    مشخصات فنیشونم ione نرخ نمونه برداریش 24bit/96kHz هست و audio box usb داری نرخ 24bit/48kHz هست.

audio box usbدارای ورودی میدی هست و ione فاقد ورودی.
    با توجه به این که من تعداد ورودی برام مهم نیست. کدامیک رو شما پیشنهاد میدید. مهمترین چیز هم برام پشتیبانی درایور هست. با تشکر.

2. sam ca

sam ca کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +878 / 1 / -0
    نرم افزار:
    protools
    تو سایت های ایرانی نمیدونم ولی جاهای دیگه قیمتشون یکی هست . سری "i " بیشتر برای iPad درست شدن . اگه میخای با computer استفاده کنی واقعن دلیلی نیست که iOne رو بگیری.

Windows Compatibility list:
    AudioBox USB - PC - Control Panel with Monitor Mixer and Driver for Windows 7 SP1 + platform update, Windows 8.1, & Windows 10 (32-bit and 64-bit* compatibility for all listed Windows versions)

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Sar Be DaaR

Sar Be DaaR عضو سایت

شغل :
    مدیر بازرگانی
    امتیازات:
    +66 / 0 / -0
    نرم افزار:
    studio_one
    درود ، کدوم AudioBox ؟ اگه منظور شما 22VSL ـه که خب مشخصه ! چون هم کانورتر دقیق تری داره هم کیفیت کلیش بهتره . اما بین AudioBox USB ـه معمولی (حدود 500 هزار تومان هم هست فکر کنم قیمتش) و iOne و iTwo ، سری i کیفیت و کانورتر بهتری داره . هر سه مدل رو یا داشتم یا تست کردم . اما بین iOne و فوکوسرایت واقعن فوکوسرایت بهتره اما وقتی بحث 22VSL میاد فوکوس حرفی واسه گفتن نداره !

4. godzilla

godzilla عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    سلام نه بودجم به 22vsl نمیرسه . منظورم مدل معمولش بود. مانیتورام presonus هست و کارت صدام fast track pro کارتم خیلی اذیتم میکنه تو ویندوز7. میخوام کارتمو عوض کنم گفتم presonus بخرم. چون از مانیتورام خیلی راضیم. در مورد فوکوس چندتا از بچه ها گفتن زید 1 میلیوناش چنگی به دل نمیزنه. حالا شما یشنهادت به من چیه. بودجه ماکس 500. و ساپورت کامل ویندوز 7 و 10 خیلی برام مهمه. یعنی درایواش باشه و کارت جدیدی باشه به اصطلاح. یک دنیا ممنون.
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏13/6/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏13/6/16 ---
    دوست عزیز تو قیمت ماکس 500 بجز محصولات m-audio پیشنهاد شما برای من چیه؟ مانتورام presonus هست. یه کارتی که درایورای جدیدی داشته باشه. ممنون
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏13/6/16 ---
    خودح از کارت
    STEINBERG - UR12
    خیلی خوشم اومده تعریف هم زیاده تو نت ازش. اما خروجی TRS نداره. و از اونجایی که من کابل های TRS که الان دارم خیلی خوبن و حدود 240 تومن فقط ولشونو دادم ! یکم دودلم که STEINBERG - UR12 رو بگیرم، و از تبدیل استفاده کنم. نظر شما اساتید چیه؟

5. Sar Be DaaR

Sar Be DaaR عضو سایت

شغل :
    مدیر بازرگانی
    امتیازات:
    +66 / 0 / -0
    نرم افزار:
    studio_one

درود ، مدل AudioBox USB مدل قدیمی هستش و ممکنه در آینده نزدیک ساپورت کامل نشه ! بهتره کمی صبر کنید و بودجتون رو به 700 هزار تومن افزایش بدید و مدل UR22 شرکت اشتینبرگ رو تهیه کنید . این هم کارت خوبیه ، فوکوس هم در مقابل مدل هایی که گفتید بهتره وگرنه منم حرف دوستان دیگه رو تایید میکنم .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
    • مفید مفید x 1
بارگذاری...