تغیر منظم تمپو بر اساس اتوموشن

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
سلام!
دوستان من تو ریزن این کار رو خیلی راحت میکنم که مثلا اول آهنگ با تمپو 70 شروع میشه بعد با اوتومشن خیلی مرتب میرسه به 140 ولی تو اف ال نمیودونم چجوری این کارو باید کرد!
یه گزینه create automotion برا تمپو داره ولی نمیدونم که چجوری منظم و ثابت برسونمش به 130 و دستی هی بالا پایین میکنم ولی نمیشه اون عدد بعدم ثابت نمیمونه اون میزانی که میخوام!
دوستان لطف کنین یه کمکی کنین خیلی حیاتیه!

Farhad Mahdavi

هنرمند
سلام دوست عزیز
کافیست که میزان حساسیت بالا پایین شدن تمپو را کم کنید . وقتی شما تمپو رو اوتومیشن میکنید از پایینترین و بالاترین نقطه اوتومیشن تمپو 999 و 1 هستند در حالی که معمولا در حیطه موسیقی تمپوها از 70 تا 160 هستند .برای اینکار ابتدا از بالا حدود 70 درصد و از پایین هم 5 درصد کم میکنیم . چطوری ؟ حالا میگم .
http://img4.************/files/3pnkeodklboye2p9vyex.jpg
همونطور که در عکس بالا میبینی دوتا فلش به Channel تمپو کشیده شده . دوتا متغیر پیچی هستند
سمت راستیه رو هرچی کمتر کنیم از میزان بالای تغییر تمپو از اوتومیشن کم میکنه (در حالات پیش فرض روی 999 هستش ) . فلش دومی هم در رابطه با پایین تمپو هستش . کافیست مقداری تمرین کنید تا کاملا در یابید که چی میگم

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
ببین دوست عزیز من میخوام مثلا با کیبرد عدد 70 رو واسه شروع و 140 رو واسه پایان وارد کنم!ولی این باز باید دکمه رکورد رو بزنی و دستی حرکت بدی!

Farhad Mahdavi

هنرمند
خوب میتونی متغیر خطی این رو در قسمت اوتومیشن نرم افزار تغییر بدی که مثلا از فلان دقیقه تا ... رو این تمپو باشه بعد بره روی اون . منظورمو فهمیدی ؟