تغیر منظم تمپو بر اساس اتوموشن

شروع موضوع توسط xxArasHxx ‏18/11/09 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک تغیر منظم تمپو بر اساس اتوموشن تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. xxArasHxx

xxArasHxx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام!
    دوستان من تو ریزن این کار رو خیلی راحت میکنم که مثلا اول آهنگ با تمپو 70 شروع میشه بعد با اوتومشن خیلی مرتب میرسه به 140 ولی تو اف ال نمیودونم چجوری این کارو باید کرد!
    یه گزینه create automotion برا تمپو داره ولی نمیدونم که چجوری منظم و ثابت برسونمش به 130 و دستی هی بالا پایین میکنم ولی نمیشه اون عدد بعدم ثابت نمیمونه اون میزانی که میخوام!
    دوستان لطف کنین یه کمکی کنین خیلی حیاتیه!

2. Farhad Mahdavi

Farhad Mahdavi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +95 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز
    کافیست که میزان حساسیت بالا پایین شدن تمپو را کم کنید . وقتی شما تمپو رو اوتومیشن میکنید از پایینترین و بالاترین نقطه اوتومیشن تمپو 999 و 1 هستند در حالی که معمولا در حیطه موسیقی تمپوها از 70 تا 160 هستند .برای اینکار ابتدا از بالا حدود 70 درصد و از پایین هم 5 درصد کم میکنیم . چطوری ؟ حالا میگم .
    http://img4.************/files/3pnkeodklboye2p9vyex.jpg
    همونطور که در عکس بالا میبینی دوتا فلش به Channel تمپو کشیده شده . دوتا متغیر پیچی هستند
    سمت راستیه رو هرچی کمتر کنیم از میزان بالای تغییر تمپو از اوتومیشن کم میکنه (در حالات پیش فرض روی 999 هستش ) . فلش دومی هم در رابطه با پایین تمپو هستش . کافیست مقداری تمرین کنید تا کاملا در یابید که چی میگم

3. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    برای داشتن دقت بیشتر میشه از edit events هم استفاده کرد

4. xxArasHxx

xxArasHxx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    ببین دوست عزیز من میخوام مثلا با کیبرد عدد 70 رو واسه شروع و 140 رو واسه پایان وارد کنم!ولی این باز باید دکمه رکورد رو بزنی و دستی حرکت بدی!

5. Farhad Mahdavi

Farhad Mahdavi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +95 / 0 / -0
    خوب میتونی متغیر خطی این رو در قسمت اوتومیشن نرم افزار تغییر بدی که مثلا از فلان دقیقه تا ... رو این تمپو باشه بعد بره روی اون . منظورمو فهمیدی ؟

بارگذاری...