تعمیر مانیتور

شروع موضوع توسط hmd_kro ‏2/5/13 در انجمن Sound Monitor ( مانیتورهای صدا )

تاپیک تعمیر مانیتور تالار Sound Monitor ( مانیتورهای صدا ) در persian-music.org.

1. hmd_kro

hmd_kro عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +61 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    سلام خدمت همه دوستان.

من مانیتور m-audio bx5a دارم. مدتیه کمی خش خش زمان پخش ایجاد میشه.
    کمی در کارهای الکترونیک هم دست دارم. میخوام بدونم که چطور باز میشه؟ پیچهای جلو و عقبش رو باز کردم اما کلا باز نشد.
    و سوال دیگه با اسپری ولوم شور اگه تمیزش کنم موردی نداره؟

ممنون.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. m-d

m-d عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ای وای الان قیمتشو از یه سایت معتبر نگاه کردم 1 میلیون تومن:(...انشالله درست شه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,548 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    دوست من کجا رو میخواهید پاک کنید ؟
    کجا رو میخواهید باز کنید ؟
    من همینقدر میدونم که داخل این باکس چیزی برای تعمیر بوسیله شما وحود نخواهد داشت. یکی از دلائل مخفی کردن پیچ ها جلوگیری از بز کردن اون توسط مشتری بوده.

اگر امکان پذیر هست برای شما اون مونیتور رو تنهایی با کارت صدا تست کنید. من تصور میکنم کیبلها و اتصالات شما هم نیاز به بررسی و بازبینی دارند..
    و درنهایت با فروشگاه تماس بگیرید . تعمیرگاه به همراه قطعات یدک وجود دارد پس ضرر بزرگتری نسازید.
    ضمنا این مورد نویزیک ه فرمودید اگر به کیبلها ارتباطی نداشته باشد مطمئن باشید چندان بی ارتباط با کاسه اسپیکر یا توئیترها نیست پس باید کاسه اسپیکر رو تعویض کنید که این هم فکر نمیکنم توسط یک فرد عادی انجام شود.
    در بعضی موارد به غیر از واشر زیر کاسه من دیدم که چسبهای مخصوص با قابلیت ارتجاعی هم استفاده میشود که برای فیکس کردن اون استفاده میشود و بر روی تمامی کاسه یک ابر سفنجی قرار میگیرد که در ساده ترین حالت ممکن شما نمیتوانید از همون اسفنج استفاده شده دوباره استفاده کنید. پس تنها راهی که دارید ارجاع به تعمیرگاه هست.
    موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...