آخرین ارسال‌ها

تعمیرگاه گیتار اکوستیک

• شروع کننده موضوع qLeph
  • تاریخ شروع
7/1/19
5
این "خراب شدن" نیست که تعمیر نیاز داشته باشه. یه فرورفتگی کوچیکه، این چیز خاصی نیست که مثلاً مشکلی توی کار ایجاد کنه.
خیلی خیلی ممنون که انقدر ژود جواب دادین
به نظرتون همین فرورفتگی کوچیک بعدا باعث ایجاد ترک نمیشه؟؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
خیلی خیلی ممنون که انقدر ژود جواب دادین
به نظرتون همین فرورفتگی کوچیک بعدا باعث ایجاد ترک نمیشه؟؟
نه. گیتارهایی که 10~15 سال کار کرند رو نگاه کنی، بدنه شون پُر از این صدمات سطحیه!

29/4/19
4
سلام. من گیتارفلامینکو الحمرا خریدم ۴ ماه پیش. الان دیدم در برآمده‌ی قسمت پشتی و هم در پایین خرک روی صفحه ترک خورده. دلیلی هست؟ گیتار ۲ ماه دست یکی از آشنایان بوده. چه اتفاقی ممکنه افتاده باشه. آیا قابل تعمیر هست یا نه. ممنون میشم پاسخ بدین

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
سلام. من گیتارفلامینکو الحمرا خریدم ۴ ماه پیش. الان دیدم در برآمده‌ی قسمت پشتی و هم در پایین خرک روی صفحه ترک خورده. دلیلی هست؟ گیتار ۲ ماه دست یکی از آشنایان بوده. چه اتفاقی ممکنه افتاده باشه. آیا قابل تعمیر هست یا نه. ممنون میشم پاسخ بدین
اون باید از نزدیک دیده بشه و چک بشه. دورادور با یک کلمه ی "تَرک" چیزی نمیشه گفت.
علت هم خب میتونه هر نوع فشار و ضربه ی فیزیکی باشه. وقتی دو ماه دست شخص دیگه ای بوده باشه، هر بلایی میتونه سر گیتار بیاد خب.

29/4/19
4
اون باید از نزدیک دیده بشه و چک بشه. دورادور با یک کلمه ی "تَرک" چیزی نمیشه گفت.
علت هم خب میتونه هر نوع فشار و ضربه ی فیزیکی باشه. وقتی دو ماه دست شخص دیگه ای بوده باشه، هر بلایی میتونه سر گیتار بیاد خب.
ممنون که سریع پاسخ دادین. ممکنه با عکسی که میفرستم حدودی به من بگید واینکه حتما از فشار و ضربه فیزیکیه یا از یه وقت انقباض انبساط؟

فایل های ضمیمه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
ممنون که سریع پاسخ دادین. ممکنه با عکسی که میفرستم حدودی به من بگید واینکه حتما از فشار و ضربه فیزیکیه یا از یه وقت انقباض انبساط؟
انقباض انبساط یه همچین کاری نمیکنه. این کاملاً بهش فشار وارد شده. البته این چیزیه که از این دوتا تصویر میشه گفت.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
مم

ممنون. میتونید جایی معرفی کنید در تهران ببرم نشون بدم. ؟
نه جایی رو نمیدونم. شاید توی جمهوری نشون بدی بتونن کمک کنن.
ضمناً این تَرک ها چیزیه که شما میتونی ببینی. ممکنه بخاطر همون فشار یا ضربه عیب های دیگه ای هم پیدا کرده باشه که شما نتونی تشخیص بدی. برای همینه میگم چک کردن از نزدیک ضروریه.

7/1/19
5
سلام دوستان، گیتارآکوستیک من Yamaha f310 هست که دو ماه پیش این کاپو Masterرو براش خریدم ولی چند روز پیش شکست در صورتی که جنسش آلومینیوم هست! خیییلی ناراحت شدم چون میخام کاپو بخرم ولی میترسم جنسش خوب نباشه و مثل این بشکنه. کسی مارک کاپو خوب میشناسه معرفی کنه ؟؟؟ ممنون میشم کمک کنید.

268203c6-3c1d-4430-9aab-790e2c2d30f8.jpg

صفحه ما در اینستاگرام

بالا