تعریف Latin

شروع موضوع توسط A.T.B ‏29/7/11 در انجمن Latin

تاپیک تعریف Latin تالار Latin در persian-music.org.

1. A.T.B

A.T.B عضو سایت

امتیازات:
    +141 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام دوستان میخواستم کسی میتونه اینجا یه تعریف یا یه توضیح تکمیلی درباره لاتین و در مورد این سبک بده ممنون

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سبک لاتین.
    این سبک که بر گرفته از موسیقی بومیان آفریقا و آمریکای جنوبی هستش ( در جنوب فرانسه و اسپانیا هم دیده میشه ) یکی از سبکهای پرطرفدار موسیقی هستش که دارای زیر شاخه های زیادی هستش.
    بیشتر این سبک بر مبنای ریتم و رقصهای بومی اون و میزانهای لنگ و ترکیبی بنا نهاده شده.
    دارای شاخه های :
    مامبو.. باسانوا ( غم آواهای لاتین ) سامبا. سالسا. چا چا چا . بولیرو. الگرو ( که در موسیقی فلامینگو هم دیده میشه ) آفرو لاتین. لاتین راک و مرنگه. و لیوا
    البته خیلی مختصر بیان کردم.
    از ارتیستهای مشهور این سبک میشه به :
    جیووانی هیدالگو. پونچو سانچز. و کارلوس سانتانا ( لاتین راک ) اشاره کرد.
    برای شناخت ادوات این سبک میتونید به تاپیک آشنایی به پرکاشن مراجعه کنید.

ویرایش :
    ماشالله سیاهان آفریقا تا حالا در ایجاد بلوز و جز و لاتین و رپ نقش اصلی رو ایفا کردن خدا میدونه دیگه چه هنرهایی دارند.
    موسیقی جهان در سبکهای فوق مدیون سیاهپوستان هستش.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. nahavandi

nahavandi عضو سایت

شغل :
    مدرس موسیقی و آهنگ ساز
    امتیازات:
    +365 / 0 / -0
    سلام واسه دوستانی که میخوان توی یک سبکی شروع به اهنگ سازی کنن پیشنهاد میکنم بهترین راهنما شنیدن زیاد در اون سبک هست اون وقت خیلی راهت میتونین تفاوتها رو احساس کنین و خوب میفهمین دنبال چه حسی باید بگردین وقتی میگن لاتین من یاد یک سری ساز پرکاشن میافتم که دارن اون ریتمای قشنگی رو که امید گفت با اونا میزنن...وقتی میگن راک من یاد یک سری ادم میفتم که بیقراره یک چیزی هستن وقتی میگن جز یاد یک سری ادم میفتم که دارن پیچیدگیهای درونشون رو بداهه نوازی میکنن و وقتی میگن پاپ ادمهایی رو متصور میشم که دارن از ساده ترین چیزها صحبت میکنن جوری که همه اون رو بفهمن ...

بارگذاری...