تشکیل گروه پاپ حرفه ای

شروع موضوع توسط یاسا معتمد ‏16/9/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک تشکیل گروه پاپ حرفه ای تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. یاسا معتمد

یاسا معتمد عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان و اساتید عزیز اول خودمو معرفی کنم یاسا معتمد 18 ساله از شیراز 4 ساله اواز کار میکنم از 11 سالگی ترانه مینویسم

از دوستان اهنگساز و تنظیم کننده های پاپ ک دنبال پول نیستن و استعداد دارن و هنوز فرصت پیش نیومده بتونن خودشونو نشون بدن خلاصه هرکی ک تو این راه هدف والایی داره و میتونه منو همراهی کنه دعوت میکنم تا من یاری کنه تا همه باهم بتونیم به اونجایی ک باید برسیم

همه چیز از اولش پول زا نیست باید کار کنی و پشت کار داشته باشی تا بتونی برسی متاسفانه این روزا همه فقط دنبال پولن اما ...

بنظر من بهترین راه واسه کسایی ک صدای واقعا خوبی دارن ولی سرمایه ندارن تشکیل گروه

دوستان اگه شیرازی باشن خیلی بهتره

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. shahin021

shahin021

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نه صداتو گذاشتی نه میدونیم تو کی هستی بعد میخوای بچه ها مجای هم برات کار انجام بدن

3. arman1990

arman1990 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    آهنگ‌سازی، تنظیم و ترانه کار می‌کنم.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏18/10/16
  4. Shadmehrmn

Shadmehrmn عضو سایت

امتیازات:
    +192 / 1 / -0
    سلام. چرا همه ی خواننده ها اینقد خودشونو بالا و با ارزش میدونن که توقع دارن آهنگسازها بیان التماسشون کنن و مثلا اون خواننده آهنگسازو معروف کنه!! داداش من، تا دلت بخواد خواننده ریخته. هیچکی معطل این نیست که شما از راه برسی و مجانی برات کار کنه و کلی هم منت بذاری که من دارم معروفت میکنم!
    هرجای دنیا بری یه تنظیم کننده چون شغلشه پولش هم حقشه که بگیره. چون نه مثل خواننده برای عوام معروف میشه و نه میتونه تنهایی کنسرت شلوغ بذاره و درآمدی داشته باشه. پس پولشو از خواننده باید بگیره.
    این حرفا رو هم فقط بخاطر این جمله ت گفتم که دل منو خیلی آزرده کرد و میدونم دل بقیه تنظیم کننده ها هم آزرده شده:
    اگه بحث همکاری و گروه هست. آهنگساز روی سازش هزینه کرده، روی سیستمش هزینه کرده. اگه شما دوتا کلاس سلفژ و آواز میری. آهنگساز کلاسهای نوازندگی و سلفژ و تئوری و کنترپوان و هارمونی و ارکستراسیون و ... پول و زمان هزینه کرده.
    یه آهنگ رو چندین روز یا شاید ماه بشینه بسازه و همه ایده ها و خلاقیتش رو پیاده کنه، شما توی نیم ساعت بیای بخونی بری!
    شما هم باید به نوبه ی خودت هزینه بذاری وسط.
    یادمه یبار اجراهای زنده میخواستیم کار کنیم. من کیبورد و یه دوستی میخوند. بعد میگفتن وظیفه ی نوازنده س که میکروفون و سیستم صوتی بخره بیاره! اخر سر هم خواننده بیشتر پول میگیره!
    گفتم ای دنیا رو ببینا! ساز رو من بیارم، میکروفون و سیستم هم از من باشه، زحمت ملودی و آکورد و هزار کوفت دیگه که یه نوازنده کیبورد تنهایی داره. اونوقت خواننده فقط خودشونو بردارن بیارن. همه ی دمت گرم و بَه بَه و چَه چَه ها هم برای خواننده س.

• موافقم موافقم x 2
  5. مهرداد mahdlo

مهرداد mahdlo

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    یاسا جان من عاشق خوانندگی ام و امید وارم یه روز بتونم استعدادی که از نظر خودم دارم شکوفا کنم مک این حس رو در خودم دیدم که میتونم ولی تاحالا کلاسی درباره خوانندگی نرفتم به دو دلیل یک اینکه روم نمیشه به خانوادم بگم دوم مشکلات مالی گرچه میدونم در این راه باید پول زیادی خرج شه ولی ادامه میدم از فیلم هایی که در یوتیوب راجب اموزشش هست استفاده کردم یه چیزایی سرم میشه چند نفرم صدامو تایید کردن بازم اگه تو بتونی کمکم کنی خوشحال میشم خیلی ممنون
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏29/10/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏29/10/16 ---
    اگه ایرادی نداره تونستی از تلگرام بیا خواهشمندم

ایدیمههمش حروف بزرگ منتظرم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏31/10/16
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - تشکیل گروه پاپ
  1. sasan90
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    229
  2. arei