آخرین ارسال‌ها

تشريح مراحل میکس , مستر , ايا میکس و مستر = تنظیم هست؟

با سلام.اخه من تا -4 حتی -2 هم دیدم و خیلی پر حجم و خوب صدا میده.مشکل من اینه که هر کاری میکنم در مقایسه با کارهای دیگه کار من اون حجم نداره
لطفا راهنماییم کنید ببینم مشکلم کجاست

12/8/18
12
20
سلام ببخشید موقعه ای ک وکال ظبط میشه کارای ک باید انجام داد یه کار اینه ک صدایی وکال رو اون حجمش رو با بقیه وکال یکی کنی ینی صدا بالا پایین نشه میشه یکی راهنمایی کنه چجوری باید این کارو کرد خیلی گیر افتادم خواااهش میکنم

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
136
شیراز
بحث ارتبتط به کلی تجربه داره...برتی شخص تنطبم کننده تا میکس ومسنرینگ ...ترکهایی که رکورد شده بالاخره باید یکی بشه وتمیز وواقعی جلوه بده..پس نیاز به میکس هست..و نمیشه گفت کدومیک تاثیر بیشتری دارند؟ میکس؟یا تنظیم کننده؟ یا مسترینگ؟ گاهی میکس خوب یه آهنگ معمولی رو چنان قابل قبول واستاندارد میکنه که طمین تااسمون قزعه عوض میشه وحتی برخی میکس من ها دلسوزانه صداهایی که بهشون داده شده رو سمپل گذاری بهتری میکنند..من خودم بااینکه وظیفه ام نیست اگر ببینم کیک یا پیانو یا باس قطعه خوب نیست با صلاحدید مشتری اونو واسش حتی مینوازم چون دوست دارم کهری که از دستم بیرون میاد قابل قبول باشه..درمورد جوونهایی که تراکی ساختندولی به اونچه که میخوان تو ذهنشون نرسیدن به بهتر شدن کارشون کمکشون میکنم..ومیکسر وصداربردار نباید مثل کاسب باشه بلکه بایدخودشو جای تحویل دهنده کار بگذاره واگر کاری از دستش میاد جهت بهترشدن انجام بده ودریغ نکنه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا