تست وکال هادی عسکری

شروع موضوع توسط Hadi-Askari ‏8/10/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک تست وکال هادی عسکری تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

?
  1. خوب

0 رای
    0.0%
  2. متوسط

0 رای
    0.0%
  3. بد

0 رای
    0.0%
فعال بودن نظرسنجی چندگانه
  1. Hadi-Askari

Hadi-Askari عضو سایت

شغل :
    Mix & Mastering
    امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, protools
    - سلام دوستان و اساتید عزیز - من چند روز پیش یه وکال از خودم گفتم که واس تست اینجا بذارم اما پشیمون شدم ، حالا هم پشیمون شدم که نذاشتم. - بگذریم... - من 16 سال دارم > با توجه به این مسئله نظر بدین لطفا > ولی فکر نمیکنم توی چند سال آینده تغییری تو صدا داشته باشم. دانلود: http://www.up2www.com/uploads/1380895431091.mp3 - زیاد روی خوندن کار نکردم فقط خواستم که به صدام نظر بدین ، نه خوندنم. - خیلی هل هلی ضبط کردم از مدیریت و کاربران میخوام که نظر خودشونو مطرح کنن . ممنون

2. amir omidi

amir omidi عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : تست وکال هادی عسکری

دوست عزیزم من دلیل نا امیدی از تغییر صداتو نمیفهمم ....

حنجره هر انسانی مثل ساز میمونه باید کوک شه باید به قول نوازنده بزنی تا جا خودشو بگیره ... اینکه شما در سن 16 سالگی هستی بسیار خوشحال کننده است چون این سنی که صدا اماده ساختن هست و باید بدونی که تمرین کردن روی اهنگ های اینو و اون و اصولا اینکه سعی کنی مثل کسی بخونی صداتو مثل کسی کنی کار درستی نیست تو رو از خودت دور میکنه ... رو صدات کار کنه قوی کن صداتو نفس گیری رو کار کنه و اینا نیاز به یک استاد داره پیشنهادم یک استاد سنتی هست و یک کلاسیک و یا اپرا ... با این دوتا که کار کنی صدات ساخته میشه و شخصیت پیدا میکنه ولی راهتو انتخاب اموزشتو پیش این دو تا استاد ببین ولی سبک تو خودت انتخاب کن که دچار سر درگمی نشی

3. Hadi-Askari

Hadi-Askari عضو سایت

شغل :
    Mix & Mastering
    امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, protools
    پاسخ : تست وکال هادی عسکری

آقا من اصلا صدامو تغییر ندادم ، صدام همینجوره - وقتی حرف میزنمم صدام نازکه ، اونجایی هم که حس میشه من به هنجرم فشار میارم فشار نمیارم ، نفس کم میارم.

بارگذاری...