تست صدا

mzv gharibe

عضو سایت
5/4/18
11
5
1
26
سلام به همه دوستان.من میخوام اول از همه برم کلاس گیتار یا پیانو وبعد ازیادگیری ساز شروع به خوندن ورفتن به کلاسهای صداسازی کنم میخوام نظرتون رو درمورد صدام بدونم و سوال دیگم اینه که میشه گیتار رو بادست چپ نواخت اسلا گیتار واسه افرادی که ب
ه هردیل میخوان گیتار رو باوست چب بزنن وجود داره ممنون از همه دوستان

فایل های ضمیمه

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,256
2,085
113
34
Vengeance Land
سلام...
راجب صدا نمیتونم راستش نظری بدم
چون این سبک موسیقی رو دنبال نکردم هیچ وقت..
باید دوستانی که این سبک رو دنبال میکنن نظر بدن درباره خوندنت..:shy-79:
بله گیتار رو میشه با دست پپ نواخت
  • ساز های چپ دست هستن...
  • یه روش سنتی هم هست که سیم هارو ترتیبشونو برعکس میندازن و سازو برعکس دست میگیرن (تو عکس پایین پست میتونی ببینی)
  • اما یه نظریه هست که میگن با برعکس کردن سیم ها ممکنه لحجه گیتار کمی عوض بشه چون ساختار درونی کاسه ی گیتار حالت شبکه شکل داره توی ساز.
ولی بهتره که با دست راست یادگرفته بشه
خیلی از نوازنده ها بودن که چپ دست بودن ولی نوازنده ی راست دست شدن...:thumbsup:
مشکلی ازین لحاض نیست
اوایل کمی شاید سخت بنظر بیاد
بعدش عادت میشه...

اینم یه تصویر :photogenic: که نشون میده تفاوت های ظاهری یه گیتار چپ دست و راست دست چیه :

آخرین ویرایش:

mzv gharibe

عضو سایت
5/4/18
11
5
1
26
مرسی از راهنماییت دوست عزیز من تنهادلیلم برای یادگیری ساز فقط وفقط خوانندگیست ومن یهمشکلی که دارم اینه که دست چپم به دلیل بیماری ژنتیکی دچار ضعف عضلانیست وراه درمانی وجود نداره درواقع من راست دست هستم گفتم شاید بشه بادست چپ با پیک سازبزنم چون دیدم که باپیک بیشتر نیاز به انگشت شصت وانگشته اشارست که من انگشت شصت واشارم وانگشت وسط مشکلی نداره مشکلم انگشت حلقه وانگشت کوچیکه

• عالیه!
واکنش‌ها: Soheil Monfared

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,473
8,802
113
53
.
مرسی از راهنماییت دوست عزیز من تنهادلیلم برای یادگیری ساز فقط وفقط خوانندگیست ومن یهمشکلی که دارم اینه که دست چپم به دلیل بیماری ژنتیکی دچار ضعف عضلانیست وراه درمانی وجود نداره درواقع من راست دست هستم گفتم شاید بشه بادست چپ با پیک سازبزنم چون دیدم که باپیک بیشتر نیاز به انگشت شصت وانگشته اشارست که من انگشت شصت واشارم وانگشت وسط مشکلی نداره مشکلم انگشت حلقه وانگشت کوچیکه
خب گیتارِ چپ دست استفاده کن. این که مشکل حادّی نیست. و یا میتونی از گیتار راست دست بصورت چپ دست استفاده کنی. اتفاقاً بخاطر راست دست بودن خودت، توی گرفتن فرِت ها سریع تر راه می افتی. جیمی هندریکس که از خدایان نوازندگی گیتار در تاریخ بود، از گیتار بصورت چپ دست استفاده میکرد! همینطور Elliot Easton، Tim Armstrong، Paul McCartney، Albert King، Kurt Cobain . . .

Hendrix-5.jpg

آخرین ویرایش:
  • عالیه!

m--s

عضو سایت
23/11/16
86
84
18
خب گیتارِ چپ دست استفاده کن. این که مشکل حادّی نیست. و یا میتونی از گیتار راست دست بصورت چپ دست استفاده کنی. اتفاقاً بخاطر راست دست بودن خودت، توی گرفتن فرِت ها سریع تر راه می افتی. جیمی هندریکس که از خدایان نوازندگی گیتار در تاریخ بود، از گیتار بصورت چپ دست استفاده میکرد! همینطور Elliot Easton، Tim Armstrong، Paul McCartney، Albert King، Kurt Cobain . . .

مشاهده پیوست 177502
البته گیتار راست دست رو بخوای سیم هاش رو برعکس ببندی و چپ دست استفاده کنی
عادت کردن به knob ها و whammy bar واقعا سخته و چند فرت آخر رو هم خیلی خوب نمیشه استفاده کرد
پس بهتره از همون اول گیتار چپ دست خریده بشه