تست صدا و صدای مناسب برای شروع خوانندگی

شروع موضوع توسط masoudcuber ‏14/3/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

1. *MATADOR*

*MATADOR* عضو سایت

Ratings:
    +746 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز صدات رو شنیدم و به نظرم صدات خوبه منتها هنوز مونده به صدای اصلی خودت برسی و راحت و با صدای آزاد و باز بخونی
    الان یه اوج اگه بخونی کاملا متوجه میشی چی میگم چون تو اوج صداتو باید کامل باز کنی (حالا بستگی به اوجش هم داره ها) ولی این صدایی من شنیدم انگار که جلوش رو گرفتی هستش
    در ضمن از همین حالا سعی کن خودت باشی تو این 3 تا کار که گوش دادم بعضی جاها از دستت ول میشد و صدات میرفت به سمت محسن یگانه
    ولی در کل حتما روی صدات سرمایه گزاری کن که حتما نتیجه میگیری منتها از راهش

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. masoudcuber

masoudcuber عضو سایت

Ratings:
    +62 / 0 / -0
    تشکر !

مرسی که نظر دادی !
    ببین این سه تا فایلی رو که شما گوش کردی اصلا
    فایل های اصلی تست نبودند و من اونا رو تمرینی خوندم !
    فایل زیپ اصلی شامل 4 نمونه صدا است که در پست اول هم موجوده !
    ( هفته پیش بروز رسانی شد. )
    و توی اون نمونه صدا هم پایین هست و هم بالا ( اوج ) !
    ممنون میشم اگه نظرتو درباره نمونه صدای اصلی بدونم !
    برای اینکه راحت باشی لینک دانلود رو همینجا برات میذارم ! بفرما :
    دانلود تست صدای اصلی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. masoudcuber

masoudcuber عضو سایت

Ratings:
    +62 / 0 / -0
    ممنونم !

بهترین ها رو برای همتون آرزو مندم ! :smile (2):

4. sadas

sadas عضو سایت

Ratings:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    صدات خیلی معمولیه
    کار کنی قطعا بهتر میشه
    برا هیچکس انقدر وقت نگذاشته بودم
    منتظر نظرات بش از این نباش
    دوستان همه موارد را گفتن

5. masoudcuber

masoudcuber عضو سایت

Ratings:
    +62 / 0 / -0
    توضیح !

سلام ! اگر جنس صدام مثل خواننده های پاپه امروزه و خاص نیست دلیل بر این نمیشه که موفق نشم ! چرا ؟
    چون ما توی موسیقی پاپ کشورمون خیلی خواننده های خوبی رو داریم که صداهاشون خیلی شبیه به همه و حتی اگه بعضی آهنگ هاشونم باهم جابجا کنیم هیچ مشکلی پیش نمیاد !
    مثل سامان جلیلی و مهدی احمدوند !!! خودت میشنوی و میبینی که چقدر صداشون شبیه همه ولی با این حال هرجفتشون جایگاه خودشونو دارن و آروم آروم دارن به جایگاهی که حقشون هست میرسن !!! یا مثلا بهنام صفوی اون اوایل که شروع به خوندن کرده بود همه فکر میکردن که رضا صادقی داره میخونه ولی الان رو ببین با وجود شباهت زیاد صدای بهنام به رضا ولی بهنام جایگاه و استایل خودشو داره و یه خواننده موفقه و برای همه هم مشخصه !!! پس بازم میگم شباهت صدا دلیل مناسبی برای خواننده نبودن نیست و خیلی چیزای دیگه هم باعث تفاوت خواننده ها میشه از جمله استایل و سبک خواننده و آهنگاش و...
    تازه جنس صدای منم بیشتر به یگانه و احمدوند شبیهه و کپی هیچکدومشون نیست و فقط شباهت داره !
    خیلی از خواننده های پاپ که جنس صداشون شبیهه محسن یگانه هست تمام کاراشون و مدل خوندنشون و حس گرفتنشون
    و حتی حرکاتشون رو میخوان مثل یگانه کنن و همه چی میشه کپی و آخر هم به هیچی نمیرسن جز شکست !
    من توی این 4 تا نمونه صدا خیلی معمولی و ساده خونده بودم . انشا ال... توی خرداد ماه یه تست صدای دیگه میذارم
    تا کاملا راحت و خوب بتونید بررسی کنید و منم راحتتر و اونجوری که دوست دارم خونده باشم .
    بله این که مشخصه هر کسی که تلاش کنه و تمرین داشته باشه قطعا روز به روز بهتر میشه.
    موسیقی هم پایانی نداره و بهترین ها هم در کنار حرفه ای کار کردن برای بهتر شدن تلاش میکنن !
    دست شما درد نکنه ...
    من خودم دیگه این تاپیک رو با آخرین نظرم به نوعی به پایان
    رسوندم و اون نمونه صدای جدید که توی خرداد میذارمش ( بعد از اینکه یه ذره امتحاناتو دادم و سرم خلوت شد ) و شاید آخرین تست باشه رو هم توی یه تاپیک جدید منتشر میکنم .

6. masoudcuber

masoudcuber عضو سایت

Ratings:
    +62 / 0 / -0
    نمونه صدای بعدی ارسال شد .
    تاپیک