تست صدا روی آهنگ بیخیال سیاوش

شروع موضوع توسط scafild ‏28/7/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک تست صدا روی آهنگ بیخیال سیاوش تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. scafild

scafild عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    این آهنگ رو گوش کنید و نظرتون رو هر جور که دلتون خواست صاف و ساده بیان کنید.هرطور نظری رو چه راضی از صدا باشه یا نه من کاملا می پذیرم ، من فقط دوست دارم تعداد بازدید کننده مطلب با تعداد نظرات برابر باشه . خیلی ممنون که بعد از گوش کردن نظر میدید :

لینک دانلود مخصوص اعضا :

http://uploadtak.com/images/q719_bi_khial.mp3

لینک دانلود مخصوص مهمانان :

http://uploadtak.com/viewer.php?file=q719_bi_khial.mp3

- - - - - - - - - -

منتظر نظرای صاف و سادتون هستم

- - - - - - - - - -

منتظر نظرای شما هستم

2. masoudcuber

masoudcuber عضو سایت

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    سلام رفیق !
    شما هیچ موقع نمیتونی تعداد بازدیدکننده رو با تعداد نظرات برابر کنی .
    چرا ؟ چون خودت در هر روز چند باری به تاپیکت سر میزنی و برای هر بار یک بازدید اضافه میشه ولی بازدید کننده نه ! همچنین تمام کسانی که تاپیک شما رو میبینن عضو نیستن که بتونن نظر بدن و همچنین شما وقتی میزنی لینک برای مهمان و لینک برای اعضا بازم فرقی نمیکنه ! به دو دلیل .
    اول اینکه وقتی کسی عضو نباشه تمام لینکای موجود در صفحه براش غیر فعاله . مگه اینکه از حالت لینک درش بیاری و به صورت زیر باشه ( url ) :
    uploadtak.com/viewer.php?file=q719_bi_khial.mp3
    دوم هم اینه که یک لینک کفایت میکنه و وقتی کسی عضو سایت باشه میتونه دانلودش کنه و نظر بده و لینک مخصوص مهمانان اضافیه چون بدون عضویت نه میتونن دانلود کنن نه میتونن نظر بدن .
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    خوب برسیم به بحث اصلی .
    این حرفی که میزنم سلیقه شخصیمه و در واقع حسم نسبت به صداته و شما میتونی قبول نکنی که اکثر نظرات اینجا در مورد صداها به همین مدلن .
    شما خیلی ساده میخونی. در واقع به صدات تحریر و ویبره نمیدی و انعطاف پذیری صداتو باید بیشتر کنی چون اینجوری خیلی خشک و بی حال میشه . این حالت خوندن برای هر کسی مقدوره .
    ریتم رو نگه نمیداری و رعایت نمیکنی .
    نمیدونم به خاطر کیفیت میکروفونت یا میکسی که شده بود صدات حالت تو دماغی داشت ، یا اینجوری خونده بودی .
    البته اوج صدات هم باید شنید که بشه بهتر نظر داد .
    من پیشنهاد میکنم صدای خامتو بذاری و توی اوج هم اجرا کن تا بشه بهتر نظر داد .
    همچنین :
    با اعتماد به نفس بالا و اطمینان خاطر بخون .
    صداتو آزاد کن .
    مهم نیست که الان از صدات لذت نبری . از خوندن لذت ببر ! هیچ کس اوایل از صدای خودش خوشش نمیومده و لااقل راضی نبوده .
    بعد از فروم و کلا نظرات افراد توی اینترنت ، حضورا برو پیش یه استاد آواز تست صدا بده تا بهتر و بیشتر بتونه راهنماییت کنه . ممکنه حرفای من درست نباشه .
    پیروز باشی ! :)

3. scafild

scafild عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خیلی خیلی مرسی از نظر خوب و درستت ومن هم با تو کاملا هم عقیده ام ، فکر می کردم اگه لینک رو ثبت نکنم مهمانان سایت هم بتونن دانلود کنن ، این که گقتی تو دماغی صدات میاد دلیلش میکروفون ضعیفه چون با میکروفون لپتاپ ضبط کردم ، من هم سعی می کنم از حرفای تو تو کارام استفاده کنم و کارم رو بهتر کنم ، مرسی

بارگذاری...