1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

تست صدا روی آهنگ بیخیال سیاوش

شروع موضوع توسط scafild ‏28/7/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک تست صدا روی آهنگ بیخیال سیاوش تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. scafild

scafild عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    این آهنگ رو گوش کنید و نظرتون رو هر جور که دلتون خواست صاف و ساده بیان کنید.هرطور نظری رو چه راضی از صدا باشه یا نه من کاملا می پذیرم ، من فقط دوست دارم تعداد بازدید کننده مطلب با تعداد نظرات برابر باشه . خیلی ممنون که بعد از گوش کردن نظر میدید :

لینک دانلود مخصوص اعضا :

http://uploadtak.com/images/q719_bi_khial.mp3

لینک دانلود مخصوص مهمانان :

http://uploadtak.com/viewer.php?file=q719_bi_khial.mp3

- - - - - - - - - -

منتظر نظرای صاف و سادتون هستم

- - - - - - - - - -

منتظر نظرای شما هستم

2. masoudcuber

masoudcuber عضو سایت

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    سلام رفیق !
    شما هیچ موقع نمیتونی تعداد بازدیدکننده رو با تعداد نظرات برابر کنی .
    چرا ؟ چون خودت در هر روز چند باری به تاپیکت سر میزنی و برای هر بار یک بازدید اضافه میشه ولی بازدید کننده نه ! همچنین تمام کسانی که تاپیک شما رو میبینن عضو نیستن که بتونن نظر بدن و همچنین شما وقتی میزنی لینک برای مهمان و لینک برای اعضا بازم فرقی نمیکنه ! به دو دلیل .
    اول اینکه وقتی کسی عضو نباشه تمام لینکای موجود در صفحه براش غیر فعاله . مگه اینکه از حالت لینک درش بیاری و به صورت زیر باشه ( url ) :
    uploadtak.com/viewer.php?file=q719_bi_khial.mp3
    دوم هم اینه که یک لینک کفایت میکنه و وقتی کسی عضو سایت باشه میتونه دانلودش کنه و نظر بده و لینک مخصوص مهمانان اضافیه چون بدون عضویت نه میتونن دانلود کنن نه میتونن نظر بدن .
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    خوب برسیم به بحث اصلی .
    این حرفی که میزنم سلیقه شخصیمه و در واقع حسم نسبت به صداته و شما میتونی قبول نکنی که اکثر نظرات اینجا در مورد صداها به همین مدلن .
    شما خیلی ساده میخونی. در واقع به صدات تحریر و ویبره نمیدی و انعطاف پذیری صداتو باید بیشتر کنی چون اینجوری خیلی خشک و بی حال میشه . این حالت خوندن برای هر کسی مقدوره .
    ریتم رو نگه نمیداری و رعایت نمیکنی .
    نمیدونم به خاطر کیفیت میکروفونت یا میکسی که شده بود صدات حالت تو دماغی داشت ، یا اینجوری خونده بودی .
    البته اوج صدات هم باید شنید که بشه بهتر نظر داد .
    من پیشنهاد میکنم صدای خامتو بذاری و توی اوج هم اجرا کن تا بشه بهتر نظر داد .
    همچنین :
    با اعتماد به نفس بالا و اطمینان خاطر بخون .
    صداتو آزاد کن .
    مهم نیست که الان از صدات لذت نبری . از خوندن لذت ببر ! هیچ کس اوایل از صدای خودش خوشش نمیومده و لااقل راضی نبوده .
    بعد از فروم و کلا نظرات افراد توی اینترنت ، حضورا برو پیش یه استاد آواز تست صدا بده تا بهتر و بیشتر بتونه راهنماییت کنه . ممکنه حرفای من درست نباشه .
    پیروز باشی ! :)

3. scafild

scafild عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خیلی خیلی مرسی از نظر خوب و درستت ومن هم با تو کاملا هم عقیده ام ، فکر می کردم اگه لینک رو ثبت نکنم مهمانان سایت هم بتونن دانلود کنن ، این که گقتی تو دماغی صدات میاد دلیلش میکروفون ضعیفه چون با میکروفون لپتاپ ضبط کردم ، من هم سعی می کنم از حرفای تو تو کارام استفاده کنم و کارم رو بهتر کنم ، مرسی

بارگذاری...